• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ja hraju titana a ten je boziiii!!! :-D
    MATHES
    MATHES --- ---
    JULIAN: kdyz jsem vcera hral, tak vsude videl samy huntery a jen sem tam titana a warlocku jen vylozene par:)

    tyc mi prijde hrozne zbytecna ultina - vypada to sice cool a ano, pokud stoji vsichni 4 u sebe a tobe se podari aktivovat ultinu bez toho aby te zabili a skocit k nim, bez toho aby te zabili, tak je porezes... coz mi teda pripada lehce utopicka predstava. GG mi prijde proste by default lepsi.

    doporucoval bys teda spis locka? titan mi prijde takovej meh i presto, jak tady nekdo rikal ma prej OP granaty
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATHES: kde jsi prisel k tomu, ze huntera hraje 90% lidi? Navic teda vemme stranou, ze dost lidi ma vsechny tri classy...

    Ja osobne teda rozhodne nemam pocit, ze by hunter byl nejlepsi classa. Ano, golden gun v PvP je docela cool, ale ma to urcitej strop v poctu zabitejch lidi (vetsina "pro" lidi si nebere ten talent na 6, protoze ta ulti pak vydrzi kratsi dobu, tj 3 lidi max) a navic to potrebuje nejakej skill, kde toho cloveka musis trefit. Kdyz to srovnam se Strikerem, tak ten debilnim mackanim praveho tlacitka pozabiji celej team v okruhu nekolika metru a jeste muze nekolik sekund pred/po behat kolem (ale GG je velice dobra ultina, diky range a instantu). Dva pulse granaty jsou OP oproti cemukoliv jinemu a ta velka bariera je v PvP docela pouzitelna, kdezto huntrovskej dodge mi prijde dost nakokot.

    Me osobne hunter prijde prave naopak celkove nejhorsi, i s ohledem na PvE (tam ma svetle chvilky snad jedine diky orpheus rig).
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Mel jsem uplne stejnej pocit, bohuzel tim ze si mel v bete hodne omezenej vyber co se tyce exoticu a obecne hlubsiho fungovani ty hry (aspon pro me jako pro cloveka co 1cku nehral).

    Btw, jak je mozny ze me da cokoliv na dve melee rany ale ja jiny proste na tri. Je jedno jaka kombinace class proste ja umru na dva, oni na tri.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Huntera naozaj hrá najviac ľudí, v poslednom týždni som iný class ani nevidel - keď dôjdem na public event a je tam 5 ľudí, všetci sme hunteri.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: interesting, mne v bete prisel golden gun jako netesne nejlepsi ultimat a co jsem koukal, tak huntera hraje 90%+ lidi, tak jsem si rikal, ze ten hunter asi bude dobrej
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: To chapes spatne, nejlepsi je titan dokud nenerfnou pulse grenade
    MATHES
    MATHES --- ---
    btw chapu spravne, ze hunter je nejlepsi class a neni to moc tesny?
    MATHES
    MATHES --- ---
    //rant

    proc to ty smradosi daj do free trialu po black friday sale?! v bete to vypadalo dost meh, ale ted jsem si dal trial a budu to kupovat v plny palbe, protoze to hajzlove predelali a to PVP je daleko lepsi nez bylo v bete.

    rant//
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    CUZMAN: Todle sem si jako warlock uzival s tim litacim specem a s exo chestou :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    CUZMAN: Udelam to zejtra az se stavi kamos aby mel na co koukat :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    MOPIK: Uz sem to udelal ted jeste ve vyskoku s smg ale nak se mi do toho nechce :-D
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    WRATA: tesim tesim , neni to vsespasne, ale zasahy do hry zajimave
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    CUZMAN: hehe :) pekne monology ale nejde :( taky sem si myslel ze to tak udelam , sehnal sem nekde zelene ale ty to na dismantle nepocitalo :) nejsou blby
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    MONTANACZ81: ahoj koupim
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    Ahoj nemel by nekdo zajem o Destiny 2 pouze disk na ps4 za 400kc?
    WRATA
    WRATA --- ---
    The State of Destiny 2 > News | Bungie.net
    https://www.bungie.net/en/Explore/Detail/News/46504
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    283
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    282 power ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam