• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Chce si nekdo zahrat dlccko? PC sem na nastence...
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    MOPIK: hraju, gunplay a prostredi se mi hrozne libi, zapnu to, dam si strike nebo dva tri eventy a stale mne to saturuje, resp. jsem zatim nenatrefil na nic, co by muj omezeny cas vyhrazeny hrani lepe uspokojilo.
    DEUSOPTIM
    DEUSOPTIM --- ---
    je tu nekdo kdo má clan na ps4 a ještě hraje?
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Vsichni ste masla.. pak nema trvat 10 minut dostat se do Crucible matche
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Jop, ja som včera odinštaloval. Tieto Activision/Bungie ojeby s DLC a XP nerfami ma dôkladne znechutili.
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    Ja to odlozil asi mesic po rlsu, skoda. Gunplay je tam fakt skvelej.

    Asi muzem dekovat Activision, co?
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    hraju to sam :D
    ZELVAK23
    ZELVAK23 --- ---
    Ja na to teda zanevrel cca měsíc zpět dělají si z nás akorát prdel nemít season pass už to šlo z domu jsem velkej fanda ale co je moc to je příliš.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    Vy hrajete? :) ja na to nejak zanevrel ted :(
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    VIRIK: diky moc
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JUDAS: odkliknuto
    TRAGED: divný, já tam byl několikrát, přijímal jsem a dal bych ruku do ohně za to, že jsem vyřídil všechny žádosti :( jsem to musel přehlédnout, pardon.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Zdravim, poslal jsem si request na vstup do Nyxiho klanu :)
    KOSIC
    KOSIC --- ---
    Kluci mam dotazy. Jsem dost casual hrac a jeste spis nesikiovnej. Jedu warlock stormcaller (320). Prozatím jsem jako exotoc gear používal CROWN OF TEMPESTS ale priznejme si "because fashion matters". Docela mam i rad i EYE OF ANOTHER WORLD, pro hrace myho typu myslim dobra volba. Nicmene nemam přehodit na rukavice KARNSTEIN ARMLETS? čtu o nich úplný chvalozpěvy.

    Druhy dotaz. Mám několik věcí armor 10 (helma atd.). Předpokládám, že to je skin. Pokud rozložim věc ve prospěch tohodle skinu, přenese se mi i gear mod z rozložené věci? Předpokládám že spíš ne...

    Díky :)
    USAGI_MYAMOTO
    USAGI_MYAMOTO --- ---
    Díky za přijetí do Clanu.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Koukám za 14.12 dal apply Kiro, a už vypršel, tak kdyžtak muže znovu
    KOSIC
    KOSIC --- ---
    Kluci, poslal jsem join do klanu, id ZUBARKA. Jsem ted 320 a jeste jsem treba nikdy nebyl zadny raid. Diky moc
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    CARB6N: Hotas mam, to si kur :D jen to VR este ne. Ale uz pomalinku planuju no :D
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    WA9NO: A představ si to s nějakym slušným HOTAS klackem a VR brejlema :)
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    MATHES: Rofl :-D

    Ja tedka vyparuju elite dangerous, je to sice uplne jinek zanr ale ta hra mne absolutne pohltila. Na povrchu se zda ze to je takovej sandbox bez hloubky, ale jakmile se do toho ponoris.... hooooly shit.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WA9NO: kdyz jsem vesel do simulace v infinity poprve, prislo mi to super...

    ... kdyz jsem tam vlezl po 27. uz to zas tak cool nebylo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam