• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    REFLEX: no, ono to celkově není jen o pohybu.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    VIRIK: ted s novym datacem zrychlili pohyb ve 2ce ne?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    WA9NO: no asi fakt jo. Je to hodně vtahovací a navíc je to hodně mobilní, ten pohyb a střílení je perfektní. U dvojky se cítím omezenej, tady ne.
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    VIRIK: To se ti nezda, jednicka je fakt lepsi.. :D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    ale možná je to jen tím, že to je prostě první díl a tedy člověk není hozen už doprostřed děje, je to už i vybalancovaný jak je to starší hra a potom co se s ní seznámil člověk u dvojky už to taky umí hrát. Zkusím si pak zase zapnout dvojku.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Koupil jsem si Destiny, jedničku. A nevím čím, ale přijde mi nějak trochu lepší než dvojka.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Warmind DLC
    Koncene jsem si nasel trochu casu a jsem velmi spokojeny. DLC zhruba na urovni posledniho Destiny DLC Rise of Iron, tzn. slusna nova patrol zona, pekne mise a celkem i poutavy pribeh a 3(4 na PS4) strike mise, ktere jsem tedy jeste nevidel.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Destiny 2 Sleeper Simulant Guide: How to Get the Sleeper Simulant Exotic - GameRevolution
    http://www.gamerevolution.com/...iny-2-sleeper-simulant-guide-how-to-get-the-sleeper-simulant-exotic

    Ze prej crazy steps. Kdyz si vzpomenu na původní verzi, tak to bude brnkacka :-)
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    TRAGED: Ano, Sleeper se vratil v D2 ;)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED: V Destiny 2? Zahlédl jsem podobnou brokovnici, to mas na mysli?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    EPICFAIL: V Destiny 2?
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    TRAGED: tak stale tam mas q na sleepera :]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Puzzle je to super, akorat ze bych byl radsi, kdyby to bylo opravdu pro vsechny. Jako byl treba quest na Sleeper Stimulant. (Nebo Warlock chain quets na Epickhoj mounta ve Vanille WoWu:-) Proste neco, s cim muzes flexovat v social zone a nema to kazdej jouda z Tygliku :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Prison of Elders | Destiny Wiki | FANDOM powered by Wikia
    http://destiny.wikia.com/wiki/Prison_of_Elders
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Jo to je hodne hezky puzzle. To kopi vypada super
    MATHES
    MATHES --- ---
    TRAGED: nevim co je prison of elders, ale pokud je celej "datadisk" jen to samy Xkrat dokola, tak je to fakt bullshit. D2 jsem si koupil a dost me bavilo, prvni datadisk me otravil tak, ze jsem to vicemene prestal hrat a doufal, ze to s tim druhym bude lepsi. nemuzu rict, ze by se to stalo...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Hmm, tak nic uz to TO nasli. A je to IRL cashe v NY :-(
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MATHES: :-) JJ. Na druhou stranu, kdyby z InfF udelali slusnej event ala Prison of Elders, tak by to nemuselo byt vubec spatne.
    MATHES
    MATHES --- ---
    TRAGED: vsechno je lepsi nez infinity forrest na 100+1 zpusob
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Warmind za mne zatim velmi slusny. Rozhodne lepsi nez Osiris.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam