• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: ja jsem teda uplnej novacek ale vsiml jsem si ze u toho nightfallu si muzes vybrat tri urovne.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: Prevapilo me ze jsme v poho dali ten nightfall, ale pocitam ze to bylo tim, ze jsi ho zpoustel ty, protoze me pise doporucenej LL 510 a my nikdo nemeli vic nez 380
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    VIRIK: da se jen souhlasit, je tu stale par veci mimo, ale celkove je to jedno z nejlepsich dlc co Destiny melo.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jsem zachytil dokonce na našem kanále ve Warframe, že několik lidí koupilo Forsaken a hrozně to chválí. Výborné lore, dobře udělaný boje, dobří něpřátelé a i strike prej jsou lepší než v minulosti. Dokonce tam jeden psal, že to považuje osobně za to nejlepší co v Destiny vzniklo.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Btw. Kupuju Forsaken :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Vcera se to hezky seslo jen skoda ze nikdo nemohl mluvit :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    LION_DON: chci ceskej. Uz jednam s adminem o vstupu do cz/sk. Jsou full a vsichni aktivni na denni bazi ale pry tam mozna nekdo neaktivni bude tak ze by me vzali misto nej
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    LION_DON: ja se hlasim ted do cz/sk clanu. V jakym ses ty ?
    LION_DON
    LION_DON --- ---
    CHEWBACCA: No ja uz tam nejsem.. Presel jsem do clanu, kde je vetsi aktivita, nez jen 2-3 lidi
    F0N
    F0N --- ---
    CHEWBACCA: Pridaj si ma som Chibal_ na dvoch postavach nemam misie na planetach tak to mozem s tebou prebehnut. (dnes nebudem ale zajtra by som mohol byt pri plejku)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Prijde mi ze v clanu mrtvo az na Lion_Dona
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    CHEWBACCA: uz te vidim uz sme spolu hrali :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: a uz se mame v pratelich ? Mam v tom zmatek ted
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: Rad bych, potrebuju nutne dojet Forsaken do konce zari a vypada to na slusnej grind. :-(
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Hraje tu nekdo aktivne (denne) ps4 ?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Pratele jak jste tu resili teb forsaken tak kdyz mam zakladni hru + expansion pass. Jak nejlip poridit ten forsaken? (Ps4)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: iphone headset nefunguje na gpadu a zadny zpravy nechodily :-/
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: Dojel jsi uz i ostatni mise na vsech planetach? Pocitam ze ne, takze sup, sup.

    BTW: Vcera vam nevyskakovali moje zpravy v party chatu? Mel jsem iPhone headset a tam mikrak v PS4 z nejakeho duvopodu jen piska. U Nteboooku mi funguje normalne.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    VIRIK: v klanu jsem od vcera
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam