• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Exploits! Exploits everywhere :-)

    We have just made a server-side change to correct an issue that was compromising the economy for Masterwork Cores.

    Until a permanent solution can be deployed, once players reach Legend rank in Gambit Infamy, they will only be able to acquire the Trust Handcannon reward once.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    LION_DON: heureka :-)
    LION_DON
    LION_DON --- ---
    CHEWBACCA: NightFall ;))
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: engram na NF-co je NF ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    (A mohli ho mit vsichni, kdo se logli, byl to clan reward :-P )
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Tak akrat zacala Maintenance :-) To sem ten NF engram stihnul akorat :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: MElo by to byt bez Downtime. Ted jsem vyzvedaval Engram na NF, o tom pozdeji, a servery jeli. K engramu - Hmm, dostal jsem za klan NF od Hawtorne sniperku s LL 510, kterou ovsem jeste nemohu pouzivat, protoze je az LVL 43. Ovsem s tim, ze to byl Arms Dealer, kdy jsem mel LL o 100 vic nez pro kterej je urcen, tzn. ze jsme ho, i pres to ze to byl NF, dali v podstate s prstem v nose. Tomu rikam "snadne vydelane penize":-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: od kolika do kolika nepojedou servery ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KOZLIKK: Procpak asi ma dneska byt 2.0.0.2 :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KOZLIKK: to si nemyslim. Nicmene dneska ma bejt patch tak doufam ze tohle kurveni si hry odstranej
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CHEWBACCA: OK. k čertu s váma, jsem zmaten :D
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Dneska cca 21:00 online a pojedu story Mercury zbytek a pak Mars. Tak kdyby se chtel nekdo zucastnit. Budu rad :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Kdyby ste kuci mohli mluvit, tak by se to nestalo :-)))
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: O tom mi povidej, nestihl jsem ani vyprazdnit kapsy, a uz to Chewie spustil :-)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: Vcera jsme to dali s Chewasem, ja mel light 274 a ve finale pohoda. Sice kazdej mel cca 5-10 smrti, ale aspon to slo..navic jsem nevedel, ze se neda ingame v nightfallu menit equip, tak jsem byl 90% prpraven
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    VIRIK: na storu nejsou pevny disky :-)
    LION_DON: nope. Pouze dlc forsaken za 1190,-
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CHEWBACCA: jo aha, ty myslíš jakože pevný disky eště.
    Jo, tak to se nedivím že už je to skoro vyprodaný.
    Já jim nemůžu zapomenout, jak minulej rok jsem si to kupoval eště na PC a přes jejich obchod, pro evropany přesměrovanej na humble a tam jsem pak po zaplacený čeka několik dnů na key, protože nebyly.
    LION_DON
    LION_DON --- ---
    CHEWBACCA: tohle?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    VIRIK: jeste rano byla zakladni verze dostupna. No vzal jsem to na jrc. Tam bez problemu
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CHEWBACCA: takže na PS store stejně jako na XBox store stejnej problém?

    Bungie, kurva ale už. Přesně jak jsem psal, měli by fakt změnit finančního ředitele a obchodní oddělení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam