• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Me vcera z tech striku co sme jeli uplnej kokot
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: a co si behal ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A potvrzuji, ze grindu jsem se bal zbytecne, pekne to pada, vcera za 3h 60LL nahoru, takze uz mam pekncyh 460
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KALTY: Ac teda ted expuju Forsakni Voidwalker Fission a je to turbo :-)

    A jak tak koukam, tak nejvic killy mam ale jako Voidwalker :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KALTY: V soucasne dobe asi ano, jde o levely a equip, vedlejsi mise a strikes si dojedes az dokoncis Forsaken :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KALTY: Na bosse se mi nejvic osvedcil Dawnblade of Flame
    KALTY
    KALTY --- ---
    Jo a vyzkoušel jsem všechny subclassy Warlocka a přemýšlím, který je nejlepší pro levelení. Každý má něco do sebe. Ale asi void. Granáty u stormu se mi moc nelíbí. Ale zas pak je to sranda hrát si na Sidiuse :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    Tak včera jsem dojel základ D2 a vstoupil do Curce of Osiris. V podstatě asi pojedu jen ten příběh + daily? Na ostatní asi kašlat a pokračovat k druhému DLC?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Gambit solidni zabava. Nekdy musime dat ve ctyrech
    KALTY
    KALTY --- ---
    VIRIK: díky
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    KALTY: vyřídil jsem tě
    KALTY
    KALTY --- ---
    Mohl by mě někdo přijmout do klanu? Čekám na autorizaci
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: :-D Ja v podste mluvit muzu, nebo teda septat, mikrofon to bere, ale krotim se, protoze jakmile se clovek rozjede, tak septat zapomina a v zapalu boje zacina bejt vulgarni. Parta s kterou jsem hral DDO by mohla vypravet :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: ja tomu rozumim, jen mi prijde vtipny ze jsem ted v tejdnu hral s Radowanem, s tebou, s Donem a nikdo z vas nemohl mluvit :-) Ja taky obcas nemuzu, kdyz zena potrebuje pracovat a nebo me zmrdat za to ze mala rozlila vodu, ja to neresil a zkroutila se plovoucka :-D
    KALTY
    KALTY --- ---
    TRAGED: jo tak to byl no.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA,KALTY: Byvam online, kdyz tedy byvam, mezi po 22:00 - 1:00. Ted uz mam i funkcni head set, ale vzhledem k tomu, ze hrajui v obyvaku mezi loznici a detskym pokojem, tak nemuzu byt nejvyrecnejsi :-(
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KALTY: Na to byl prave ten addon, ten sbiral data ze vsech charu ktere si lognul a psal vysledek :-) Ale pravda je, ze tam nebyla heatmapa a v jake cinnosti to bylo. Ale to je diky Bungie, ktere sbira velmi podrobne statistiky do kterych poskytuji API.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KALTY: voice chat jedem celej tejden ale mluvim jenom ja
    KALTY
    KALTY --- ---
    Jak vidím ten screen tak si asi budu muset opět pustit naše video z BWL :) Takové nostalgie
    The Sword of Revenge - Memento mori
    http://www.youtube.com/watch?v=Ojm_STGxmBk


    No ale abych se vrátil k Destiny. Jelikož (snad jsem to správně pochopil) bych měl dostat jeden boost postavy, tak si dohraju příběh s warlockem na max lvl před Forsaken. Tak abych ho v klidu prošel a pak si rovnou můžu boostnout huntera. Má nějaké bonusy chodit se dvouma postavama?

    Byl by někdo ochotný na voice chat přes PSN (či jinak) někdy v týdnu?
    KALTY
    KALTY --- ---
    No myslel jsem krom /played. Ale to nebralo všechny postavy. A nebylo to tak podrobné. Jinak levelovaní bylo hustý
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam