• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: A tak to take je, chpointy v radu jsou platne tyden, respektive mezi udrzbamiv utery
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Checkpointy chapu jen to na me pusobilo jako ze rozehranej stylem jeden den skoncit v pulce napr a druhej den pokracovat
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    CHEWBACCA: ano, kazdej raid ma system checkpointu
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Aktualizace :-) takze dneska nic
    F0N
    F0N --- ---
    CHEWBACCA: No ja stym nemam skusenosti moc ale vcera jeden teamate hovoril nieco v tom duchu. Mozno som to zle pochopil o jedej rano. ☺️
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Kazdopadne let stejne hodku a pul zpozdeni takze budu on nejdriv ve 21:00 jestli nevytuhnu uz v predsini :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    F0N: raid jde bejt rozehranej ?
    F0N
    F0N --- ---
    CHEWBACCA: Ja by som dal len mame rozohrany raid takze mozno budem musiet tam. Napiaem ti cez ps.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Vecer pristavam ze Spanelska primo do hry :-) cca 20:00 online. Kdo se prida projit Forsaken kampan ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    F0N: Je to tak, oproti D1 se počítá. veškerý equipment který ma postava k dispozici včetně vaultu.
    F0N
    F0N --- ---
    TRAGED: Neviem presne tu techniku ako to rata (myslim, ze nemusis mat ani equipnute najvyssie predmety co mas a s tych vyratava ten dalsi), ale viem, ze kazdy den ked hram mi padne aspon jeden Prime engram - a teda posledny co mi takto dropol bola zbran s 519. Teda pomaly ale iste to ide. A este davam do pozornosti milovnikom pvp - Smuggler's Word https://db.destinytracker.com/d2/en/items/1843044399-smugglers-word- vyborna sidearm (s rampage je to godroll - plus na hunterovi tento armor - https://db.destinytracker.com/d2/en/items/4284305243-mechaneers-tricksleeves - ultimatne silna zbran a prebija tak rychlo, ze nestiham sledovat :) ). Ja som teda v pvp skor priemer az mierny podpriemer ale vcera som vyhral 4-5 zapasov s najlepsim skore.
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    TRAGED: je fakt, že to hodně pomohlo :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GAPPO: Ano, ve dvou, kdy se můžete zvedat, už by to určitě šlo :-)
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    TRAGED: poslední bounty od Spidera jsme dali ve dvou a pohoda ... oba jsme 505
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    F0N: Vim, ale to je na klasicke fialky, powerfull engramy jsou pres 500, ale zjevne se to zas bere z prumeru, takze to bude grind jednotlivych slotu. Takze se to prehoupne do pooooomaaaleeehoo upgradovani.

    Proc me to stve? Protoze posledni bounty od Spidera je LL540! Zkusil jsem to, ale solo jsem vycistil 95% mapy, ale je to peklo, je to jako instasgib v UT, teda ze strany mobu.
    KALTY
    KALTY --- ---
    No včera jsem hrál s kámošem. Jak to na začátku vypadalo, že Titána ani nezkusím tak teď je to pro mě numero uno. Mám 31 titana, 35 hunter (boost) a první postava 26 warlock.
    Vlastně díky boostu huntera jsem si boostnul i titana. Hrajeme s kámošem identicky. Já navíc pár pvp. Díky zbraním od huntera jsem se ale boostnul a jsem power 340+ a on 260.
    Jsem 31ka a ještě nemám dodělaný Osiris. Nějak to moc letí :)
    btw. gambit je fakt pecka
    F0N
    F0N --- ---
    TRAGED: No na 500 zacina soft cap
    Destiny 2 levelling explained: How to reach soft cap 500 and max level cap 600 • Eurogamer.net
    https://www.eurogamer.net/articles/2018-09-18-destiny-2-power-level-500-600-level-cap-4747
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Zatracený RNG! Včera jsem jak blázen, abych to stihl před týdenním resetem, dobihal 20 bounties pro Ikoru a ona mi za ně dá ty samé boty na stejném 507 LL jako už mám!

    Takže je to jasné, od 500 začíná tvrdej grind heroicu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: Buildy jsou jen skills. Warlock v D1 mel napriklad Ressurect, takze zvedaval party pri wipe. Obecne, Titan toho nejvic vydrzi, Warlock ma neco jako heal a Hunter je Glass cannon.

    V D2 to ovsem osciluje podle toho, jaky typ armoru maji na sobe. Nekterej urychluje regeneraci, nekterej zveda armor, nekterej zvysuje mobilitu - behas rychleji a skaces vys. Fialky obecne maji dve z toho, mezi kterymi se da prepinat.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Ulovil jsem funkcni wifi konecne na malorce tak se zeptam a navazu na Kaktyho prispevky a classach, subclassach. Jak to funguje v D2. Pokud porovnan s divi, tak tam byly classy Tank, Support, Healer a roli hrali hlavne pri tymovy spolupraci v incursionech (nejvyssi obtiznost, podobne v d2 to jsou asi raidy). V kampani nebo pri single hrani tyhle classy nehrali skoro roli. Jak to je v D2? Jaky jsou classy a jak a kdy hrajou roli? Setovy predmety v d2 nejsou jak jste mi uz nekdo rikal v party chatu. A jak to je s buildy ? Tykaji se v d2 gearu nebo jenom skills ? Zatim jsem nemel moznost tohle nastudovat.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GAPPO: Boss Spec Deals extra damage against bosses and vehicles.

    Year 2 Weapon Modifications List : DestinyTheGame
    https://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/95dyox/year_2_weapon_modifications_list/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam