• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    CHEWBACCA: vim ocem mluvis :-) ted jsem dal v kuse 16h zatah s kamosem :-) (kafe a cigara)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MAESTRO_007: jejej zdravim. Skoda ze nejsi ps4. Tuhnu v tom stejne jak kdysi v dia :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    rozjel sem ten zaklad zdarma a je to dost dobre :-). uz mam i forsaken... hraje to nejkde na pc?

    dobre fps diablo :-)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    CHEWBACCA: Dej mi do novyho roku, po RDR dam forsaken
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Poslal jsem inv i Radowanovi. A tragedovi poslu v zapeti
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    BOBESH: uz se mi to podarilo jinym zpusibem. Zaslal jsem ti invite. Jsme tam ja, chibal, erx, mrtvej Fila :-), vsichni z nyxu.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    BOBESH: vecer nebudu. Jdu se projit ven po dvou mesicich :-)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    CHEWBACCA: divny. tak mozna bez toho "cz". jinak nevim. muzem dyztak vecer zkusit
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Bobatorcz to prave nevidi a nyx clan is death. Uz i Fila je u nas. Taky death :-D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    CHEWBACCA: dekuju! ja sem v nyx clanu a id mam BobatorCZ.doufam! ale lamka no. lv20 pow 263 :))
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    BOBESH: bobiku chtel jsem ti poslat invite do clanu ale bungie te nevidi nikde.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    BOBESH: moje oblibeny kombo pro huntera - midu mam rad z jednicky, jednu dobu se v PvP nestrilelo nicim jinym :)
    SUB se ti nestane exotikou, pac bys nemel ten kombo bonus do speed, v kombinaci s ahamkaras spine muj PvP built
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    BOBESH: ano Bobiku nejvyssi cas. my si te vezmeme pod kridla i kdyz ja ted mam hodne prekazek v hrani a nemuzu to hrotit jako do ted :-/
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    MATHES: ano ja vim. to sem prave zjistil plnenim toho questu. asi sem to blbe napsal
    MATHES
    MATHES --- ---
    BOBESH: mida mini combo jsou dve zbrane - multi-tool a mini-tool.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    tak ja sem se zas o vejku zlehka probeh. jak se moc nedruzim,tak sem chtel dodelat questy ze zlutejch veci. konkretne "mida mini tool" a "Journal of the Reef Cryptarch". docela vtipny. u toho submachine gunu sem musel rozlozit 5 scout rifli. se podarilo a pak nasledovalo 50 kills from airborne a pak az splneno. dostal sem dalsi Mida tool,ale ne "mini" nybrz "multi" a zlutou :)) sem cekal,ze mi to spis nak upgradne ten puvodni submachine gun :)
    no a ten druhej. si furt rikam "coordinates received" ale nikde nic ani naznakem. tak me to donutilo vlezt na net,kde sem zjistil,ze to bude mit teprv tenhle tejden pokracovani! :D toe pekny imho.
    jinac uz nevim co ted. pvp me vubec nebavi. to je asi nejvyssi cas na ten Forsaken coz?
    LION_DON
    LION_DON --- ---






    ArtStation - Eric Newgard
    https://www.artstation.com/enewgard
    F0N
    F0N --- ---
    Vyzera to , ze cez vikend bude zadara Gambit, takze by tam mohlo byt zopar novacikov - idealny cas na splnenie MALFEASANCE hand gun questu (teda hlavne tej casti ako ich treba pri invasion zabit 4) ;)
    LION_DON
    LION_DON --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam