• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    TRAGED: ??! Fortnite JE Epic Games. Fortnite neni hra, kterou nekdo vyvinul a nabizi ji pres epic games, takze kdyz si v tech clankach vsude nahrad slovo "fortnite" slovem "epic games" a ses doma.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MATHES: Vidim dve vlakna na Fornite foru, kde je najednou "jen" 9M a je to problem ve Fornite, ne v Epic store.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MATHES: Nejak nemuzu najit info k tomu leaku uctu, coz je z toho listu jedine co by mi vadilo. Navic, pokud by meli uz 80m uctu, tak by to byl slusnej rozjezd :-) Celkove to je spis Hate post, nez fakta.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    MATHES: dik, nejak jsem po tom nepatral, protoze to pro me neni podstatny - PS4. Ale spis mne zarazilo, jaky praktiky jsou jeste mozny. Uprimne jsem nikdy tenhle hate na mnozstvi klientu nepochopil, ale pokud ma kazdej nejakej podobnej pojeb, tak je to strasny. Predpokladam, ze to neni placenej service, nebo se pletu? Akorat jsem si chtel zalozit ucet, abych si zadarmo stahnul na starej notas axiom verge..asi blbej napad
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Tak zrovna tohle je reddit takze by ma zajmalo primo to vlakno
    MATHES
    MATHES --- ---
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    MATHES: ty vole..source?
    MATHES
    MATHES --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MATHES: Proc?
    MATHES
    MATHES --- ---
    jestli bude distribuce pres epic store, tak je to pro nas hrace urcite spatne.

    ostatne jakakoliv hra, co by mela jit exkluzivne na epic store je spatna zprava.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    dMAESTRO_007: Nejspis dobre. Pokud se zvladnou ufinancovat a jsou schopni fungovat samostatne bez nutnosti plneni milniku pro vydavatele.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    je to vlastne dobre nebo spatne ze Bungie odchazi? :-) (pro nas hrace)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    //můj takovej tip by byl, že je možný že třeba za tři roky vyjde trojka na Epic store :D// trošku pátečního sarkasmu
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: ukončili kontrakt, který měli původně na deset let (od roku 2010) a Activision teď prochází rozsáhlou restruktualizací (na vlastní kůži zažívají zaměstnanci Blizzardu) a mění i většinu svých kontraktů. Bungie s Destiny nevydělalo tolik, klik předpokládali a tak Bungie příjde cca o 50 milionů dolarů (mělo vyjít víc dílů, dvojka měla o rok zpoždění proti původním plánům investora etc.), ale získá o trochu dříve práva kompletní na Destiny a sami už deklarovali, že to povedou dál, mají an to lidi i zajištěné finance (a mám pocit jsem někde četl i o novém investoru z číny). Bungie by teď mělo být víc svobodnější, už ho nesvazují závazky k MS (to už mnoho let) ani aktuálně k Activision.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Omacka?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    VIda, Bungie se rozcházejí s Activision a Destiny zůstává u Bungie.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Hele co je ted za glimmer sink?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Kurna ja si rikal mohla by to bejt naka pekna holka :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam