• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    PIETA
    PIETA --- ---
    TRAGED: Ale to je "jen" cross save, to si stejně spolu nezahrajeme, ne?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PIETA: Od zari uz to bude jedno, to uz se aspon budou moc logovat chary napric platformama.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PIETA: IMHO Kazdej zodpovednej rodic hraje v takhle divnejch casech :-)
    PIETA
    PIETA --- ---
    TRAGED: Sice nemám PS4, ale je fajn, že nejsem jedinej, kdo hraje v takhle divnejch časech. (-;
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Tak jsem vcera zjisitl, ze jeste nemam doklepleho Osirise, repektive Merkur; byl na nem Daily Heroic Quest, A pocitam ze podobne to budu mit i na Marsu.cili

    Chtel bych na PS4 dat dohromady partu, takze jeste dva lidi co hraji od cca 22:00 do cca 1:00, s kterymi bych to rad vsechno doklepl. Staci si u Emperora vyzvednout 600+ darecky a pujde to vse jako po masle :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    The Complete Destiny Timeline! ...(So Far) | The Leaderboard
    http://www.youtube.com/watch?v=P7Qs8zvznrQ
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Destiny 2: Shadowkeep – Moon Destination Reveal
    http://www.youtube.com/watch?v=pAHlhmGTvj8
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Destiny 2: Forsaken – Bad Juju Quest
    http://www.youtube.com/watch?v=1CxT0md3CFw
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    a co teprve ten chystany Shadowkeep :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Nechte toho kluci nebo do toho zas spadnu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Jo Scorn! Ja je tak nejak beru jen jako jine fallen :-) Takove obmena jako u Hive na Marsu.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Novy nepratele? Koho mas na mysli? (Osisris je v pohode, pribeh jde rychle)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: S timhle mas pravdu a nebudu lhat - dal jsem si misi v Osiris, skocil jsem na warmind a naknec jsem se boostnul, protoze z Osirise jsem citil velky spatny. Takze za warlocka objevuju Forsaken a trochu jsem to pemzum novinek osekal. A konecne...KONECNE novy nepratele a fakt me bavi! Chci jejich themed loot :)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: Nene - skoncim meditacnim a terapeutickym mastrovani striku!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Obsahu je tolik, ze se jeden i zacina ztracet a nevi so driv. (takze zas skonci u patrolovani :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Obsahu je tolik, ze se jeden i zacina ztracet a nevi so driv.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    Tak na me fouknul zavan nostalgie :) dobre to je - je kam smerovat a vypada to, ze obsah pekne doplnili. Uz z toho mam takovej Taken King pocit - mozna az dojedu kampan, tak me ovane i RoI pocit :D
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    Tak je na case vratit se domu! Komplet edice se stahuje, za 749,- jsem neodolal
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Mimochodem, teprve rozjizdim Dream City, takze mi chybi vsechna Forsaken, DLC a tak kdyby na tom byl na PS4 nekdo podobne, jsem otevren spolupraci :-) Pokud mate LVL50, tak se naskakuje rychle, v ramci Opulence dostanete od cisare darky, ktere vas vysvyhnou k LL 600.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: Ja ma uplne blbou asociaci, kdykoliv doma vezmu do ruky vysavac, tak se mi vybavi Mars Hollows z Destiny 1 :-)

    (fakt netusim proc :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam