• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAKALAMAMBACo o Vás nebo Vám řekli?
    Trošku egomasturbace nikdy neuškodí, tak se pochlubte! (:
    rozbalit záhlaví
    KBN
    KBN --- ---
    "Zaujal jsi mě jako člověk"
    KBN
    KBN --- ---
    nedávno dcera (3 a půl roku) : "tatínku ty jsi můj kamarád a já tě mám ráda"
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    You have strong energy. I felt you came into room and I didn't even need to look your direction to know that's you.
    BRAINWASHER
    BRAINWASHER --- ---
    slušně vypadající anglicky mluvící hosti se na mě najednou oba podívaj a říkaj plynule česky
    [vidlák tupej]
    MASOO
    MASOO --- ---
    Z tebe se stal hroznej ještěr.... :)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    ony tě ty moje mínusy přestanou bavit... tak doufám, že v tom ignoru skončím
    A tak jsem zvědavý, kdy ten teror začne... Zatím je to dost slabé
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    že do toho řežu jak hluchej do vrat :) Ano, ano, je to pravda, jen ty brambory by nemusely bejt.
    LAKALAMAMBA
    LAKALAMAMBA --- ---
    Stydlivá slečna v zelených vlasech. :D
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Ze jsem militantni Sionistka...damn right!
    AGNESK
    AGNESK --- ---
    Dnes rano u nas zazvonili dva panove v obleku. Myslela jsem, ze prisli zkontrolovat plyn, ale jakmile se zminili o bohu, hbite jsem zareagovala, ze me to bohuzel nezajima i z duvodu, ze pospicham. V poklidne nalade bych je i ze zvedavosti chvili vyslechla. V tom oni se me zcela vazne ptaji a rodice mas doma? :) Je mi sedmadvacet a dekovala jsem v duchu svedkum jehovovym, ze me takhle po ranu nechtene dokazali rozesmat.
    EX_JHON_DOE
    EX_JHON_DOE --- ---
    Hlasem, kterým chválíme třeba dítě, že se naučilo chodit na nočník, mi jeden pán za drobnou radu dnes řekl: "Hodnej". Jako v těch Postřižinách - všechno se zkracuje, už ani vět netřeba, ale aspoň slušnost nemizí, a to je pozitivní.
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    dneska jsem si znovu ověřila, že neplatí to, co mi za mlada vždycky říkala maminka: "po vinném střiku se nikdy neopiješ"...by mě zajímalo, jak na to přišla
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    "Ty pičo, ty máš hrozně krásnej ksicht!"
    BARBARA0709
    BARBARA0709 --- ---
    (Kamaratka o mne) "Beha tak jak pije rumy-ani v jednom jej nestacim".
    ...chvilu som zvazovala, ci to znamena ze je cas na dalsi maraton alebo protialkoholicku liecbu.
    LYDI
    LYDI --- ---
    "a vy ste matka nebo sestra?"
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    "Veď vy ste taká mladučká!" řekl mi minulý týden jistý slovenský režisér. Konsternovalo, ale potěšilo. :)
    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    Doteď jsem trochu konsternovaná z této situace:

    Jdeme s mužem a miminem v kočárku, muž zaběhne cestou do obchodu a já si sednu na lavičku, houpu díět v kočáře... a všimnu si, jak na mě s prominutím civí nějaká ženská, chvíli to ignoruju a dál koukám na dítě. Po nějaké době nervy povolí a ptám se, co se jako děje. Dotyčná mi oznámí, že nejsem její typ, načež ze mě automaticky vyjede "COŽE?". Ona osoba spustí monolog o tom, že existují lesbické stránky na netu, že fakt nejsem její typ, ale nemám házet flintu do žita, určitě si tam vyberu. Dál se tedy snažím věnovat pozornost tomu spícímu dítěti v kočáře a dotyčnou ignorovat, ta pokračuje tím, že vidí, jak na ni koukám, jak bych ji chtěla... a nešetří osloveními typu "broučku" a "miláčku".

    Přemýšlím, co si dotyčná šlehla... a taky sebekriticky hodnotím dnešní oděv/účes a hledám nějaké "lesboznaky" :-D (nemám proti lesbám vůbec nic, mám mezi nimi dvě kamarádky, ale fakt mezi ně nepatřím :D )
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    "Sir, you are a scholar and gentleman" - náhodný anglický důchodce, cca 10 minut zpátky

    akorát nevím, jestli je to pochvala, nebo urážka :)
    LAKALAMAMBA
    LAKALAMAMBA --- ---
    Tak příjemný hlas jsem dlouho neslyšel.. Zlepšila jste mi den slečno.

    -klient :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam