• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SLASHOnePlus One, OPO, CMS11 ROM a pod.

    Klubik pre majitelov, alebo zaujemcov o OnePlus telefony. Informacie kde a ako sa ta kupit, o novych ROMs and updatoch. Skusenosti s provozom, rady , tips and tricks..

    Useful links :

    Officialne Forum

    Tu sa oznamuju novinky , daju nast informacie o sutaziach, pozvankach atd

    https://forums.oneplus.net/

    rozbalit záhlaví
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    Zdravicko,
    Menil jsem telefon a vyzbyl mi starej kryt od dbrandu pro 7Pro.
    Kdyby nekdo mel/chtel tak za postovne.
    Ne na nem nalepena folie se vzorem CF (tusim), sundavat nebudu.
    Kdytak do posty.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    A je to tam 👍
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    OnePlus Nord - aktualizace na Android 12, teď tam naskočila, už to stahuju. Konečně! Dali si načas.
    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    Ještě na jednu věc se mi nedaří přijít. Práva jsem prolezl a nikde tam nic nevidím. Udělám fotku třeba přes Instagram a ten si vytváří svojí složku. Ostatní aplikace ale fotky nevidí. Jen filemanager. Po restartu je pak už vidí.
    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    BUCCI: díky- Ambient jsem vypnul a budu mít klid. Ty různé režimy nepoužívám, zatím jsem nenašel využití.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MERISCZ: jestli jedeš na A11, tak opravdu to moc neřeš, A12 to celý překopal jak android, tak OxygenOS...

    proč ti mizí notifikace z lišty, to je divný, podíval bych se obecně do notifikací, případně do nastavení oznamovací lišty
    ambientní display je dobrá věc, ale u A11 mi na mém OP8 žrala tolik baterky, že jsem to vypnul a s A12 už nezapínal
    trojka je obvávám se vlastnost Oxygenu, ale možná to půjde někde vypnout v Developer settings
    tuna možností v notifikacích je podle důležitosti, pokud nepoužíváš režim nerušit nebo noční klid, zen mód a podobně, tak není moc co řešit...
    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    Ahoj,
    pořídil jsem si OnePlus Nord CE 2 5g a jsem z některých věcí celkem zmatený a zatím se mi nedaří dohledat odpovědi (číslování jen pro přehlednost). Všechny ty věci můžou být i tím, že jsme tomu nevěnoval ještě dost času a že je to pro mě přechod z Androidu 10 na Android 11 (prý se mám bát Androidu 12).
    1. notifikace aplikaci jako Telegram, WhatApp, SMS a podobně - na chvíli se zobrazí vedle hodin a pak zmizí v útrobách "lišty" takže jí musím stáhnout dolů, kde už jsou vidět
    2. ambientní display (nastavený na Power saving) na nabíječce ukazuje hodiny a procenta baterky, pak při zvednutí ukáže "něco" kde mi to ráno říká, jak dlouho pojedu MHD do práce a pak přes den, že není nic k zobrazení. Jak do toho narvat události a podobný věci jsem nezjistil. V nastavení to tam mám zapnuté. Teď jsem si i pro zajímavost nastavil jiný styl těch hodin a pořád se ukazují stejné (hodiny a pod ní minuty)
    3. nezjistil jsem, kde vypnout notifikace "Return to Ambient Mode" a "Charging Complete"
    4. asi celkově nechápu tu tunu možností, co jde nastavit u aplikace v notifikacích.
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    BUCCI:
    MEDWYN: díky
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    RUDIE: Problem s proximity senzorem. Stahni si Sensors Multitool a tam otestuj jestli kdyz v miste horniho reproduktoru co se dava k uchu se meni hodnota vzdalenosti. Muj oneplus 6 ma dve polohy: 5cm a 0cm
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RUDIE: může za to senzor přiblížení, mám op8 a dělá mi to když mám telefon na pravém uchu v pravé ruce, prostě nezhasne obrazovka a jsou aktivní tlačítka na telefonu...
    Jako levák mám radši volání na levé ucho v levé ruce a tam mi to nedělá
    SLASH
    SLASH --- ---
    RUDIE: ja ti s tym neporadim, zostal som na OnePlus 6 kedze ten bol posledny model co mal heaphone jack...
    Asi po tomto modeli prejdem na Xiaomi alebo Pocco...
    Tie nove modely sa mi uz nezdaju taky dobry pomer cena / vykon
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    RUDIE: abych to shrnul, zajímalo by mě, jestli se nějak nedá zajistit zámek obrazovky tak, aby se svévolně při telefonování neodemykal.
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    Mám trochu lame dotaz, ale zlehka uz jsem googloval a neřeším tenhle problém zjevně sám. Mám od prosince Nord 2, Android 11 a přijde mi, že v posledních týdnech/měsících se muselo něco změnit v systému, protože teď skoro při každém volání uchem vypínám mikrofon (ale jsem schopen i zapínat svítilnu, nebo vypínat bluetooth apd). Je to velmi iritující a působím, jak senilní důchodce :D
    I když se na to snažím myslet a soustavně to kontroluju a zamykám screen, tak to většinou neuhlídám...neřešili jste někdo něco podobnýho? Našel jsem pár diskusních vláken na supportu, ale nikdo tam na nic nepřišel. Díky
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    A11 pro OP8 je fajn, docela to jede, baterku ani moc nežere (oproti A10)
    co mě štve, že stále mi pro Vodafone CZ nejede 5G (prostě mi jí nenabídne ve volbách) a ani v místě, kde S20+ nebo jak se to jmenuje ten 5G má...
    pak mi s A11 začaly blbnout hodinky (Honor Magic Watch GT2) respektive do hodinek si můžu nakopírovat 10 kontaktů, které lze vytáčet přímo z hodinek... když ale jedu v autě, tak mám logicky telefon připojený v autě, a když na volantu vyberu kontakt tak volám rovnou z HF (klasika), když ale volám kontakt, který mám i v hodinkách, tak z nějakýho důvodu mi to nepřepne do auta, ani do hodinek a rovnou to jde z telefonu... (když kontakty vymažu z hodinek) tak vše funguje... ale nemůžu volat z hodinek napřímo... (zkoušel jsem i factory reset v telefonu i hodinkách... bez výsledku)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Včera přistál update na A11 ... (OnePlus Nord, česká verze)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OnePlus 8T - Warp Charge 65!
    http://www.youtube.com/watch?v=HtIZay7ytko
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    včera přišla OpenBetaTest verze 2, opravuje některé chyby z OPT1, například zvětšené prvky, které nešly vrátit zpět po zvětšení. Funguje Assistant z rohu jsou tam nějaké nové nastavení pro ambient display apod.

    Pokud někdo měl již OPT1 tak aktualizace má 230 MB - OP8 (bez pro)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Gear up and Get Ahead with the OnePlus 8T
    http://www.youtube.com/watch?v=FJnzk60c0Zw
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OnePlus 8T - Ultra Stops at Nothing
    http://www.youtube.com/watch?v=tEKsPi2dSro
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam