• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUGISCS Software (Euro truck simulator 2, Scania truck driving simulator..)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Ahoj.
    V rámci "proč to nezkusit". Jsem ve steam slevách nasál ETS2 (5€).
    Včera jsem to spustil. A nějaký znepokojivým způsobem jsem skončil až ve 2h ráno.
    Hergot, nějak me to chytlo.
    Po pár kšeftech jsem skončil u banky, půjčil si na dvě Volva, najal nějakou šmudlu a roztáhnul boudu aby se to tam vešlo..
    Doufám že jsem neudělal nějakou netrpělivou botu..
    Na čem se nejvíc vydělá v poměru prachy/herní čas? Spíš kratší trasy, nebo naopak co nejdelší?
    BATEAU
    BATEAU --- ---
    seznam men je modovatelny. a pokud to udelali tak, ze zmenili poradi (misto, aby pridali novou menu nakonec), tak se vam to takhle zmeni (v profilu je ulozeny index meny).
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    JIMX: uplně jednoduše, je to v nastavení hry, tam kde si vybíráš jazyk, jednotky a tak
    JIMX
    JIMX --- ---
    JAPAN: a dá se to někde nějak přehodit zpět?
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    JIMX: mě se stalo to samé, jen teda na liry :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    Netušíte někdo, proč se mi po instalaci ProMods 2.31 na nejnovějším ETS2 změnily Kč na nějakou podivnou měnu v azbuce?
    BATEAU
    BATEAU --- ---
    PUNKREASS: jj, jsou tam blbe nejake sekundarni buffery v linuxove verzi opengl.
    vime, poresime. diky.
    SEKI1
    SEKI1 --- ---
    SCS Software's blog: Event: Trade Connections - Germany
    http://blog.scssoft.com/2018/10/event-trade-connections-germany.html
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Muzete pls nekdo na linuxu vyzkouset v configu nastavit r_buffer_page_size na vic nez defaultnich 10 a zkusit, jestli vam ets2 normalne pobezi nebo na konci loadingu spadne? Dik.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    PUNKREASS: kdyby taky nekdo hledal: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1115188277
    All ownable trailers in the 1.32 update should now be available everywhere, including long-wheelbase 53ft trailers in California. Not all freight yards are big enough for these trailers, so only jobs with compatible start & end points will have all the options.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Existuje pro ATS mod, kterej by odstranil "uzemni omezeni" na pouziti vlastnich traileru? Neco jako je doubles anywhere pro ETS2.
    BATY
    BATY --- ---
    A mělo by to být připravený i na VR...
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    BATY: hraju na linuxu, mam 16 a obcas po delsim hrani mi system load indikator ukazuje lehky vyuziti swapu. Ono nahrajes tam X giga modu, nechas otevrenyho firefoxe, pustis si muziku a mas to hned. Dneska je imo 8 takovy jaks taks rozumny minimum. Ale zkus, uvidis a dokoupit muzes vzdycky. Na steamu je doporuceno 6.
    BATY
    BATY --- ---
    PUNKREASS: ETS2 žere RAMky?
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    BATY: RAMky tam dej 16GB
    BATY
    BATY --- ---
    Tak doufám, že to na tom půjde na plný na 1440p.

    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    176.Hova vitt a navim? Kamionnal a hegytetőn
    http://www.youtube.com/watch?v=jX5-0fnPex8
    BATEAU
    BATEAU --- ---
    ono to jede paradoxne stabilneji na krapech nez na high endu.
    ale to se muze zmenit az se zase neco upravi. momentalne je bottleneck porad procesor, takze cim rychlejsi tim lepsi.

    kluk za mnou ma i5 a 960 grafarnu a jede mu to vetsinou 40-50 ve mestech a stabilnich 60fps mimo s docela vysokymi detaily (v menu tak 200 :)).
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    BATY: s timhle se imo fakt bat nemusis. Pro predstavu ja hraju na i5-2500, GeForce GTX 680, 16GB RAM a Samsung SSD 850 EVO. Hra nabehne za nejaky dve tri minuty i s 20ti GB modu a priznavam, ze s nima se mi to v nekterejch lokacich pri nastaveni na max znatelne cuka. Ale mam tak desetinu vykonu toho, co se chystas poridit ty;)
    BATY
    BATY --- ---
    GANDHI: Nenajdu, na kancelářský využití mám docela dobrej notebook. Ale má grafiku jen Intel HD3000 a na tom to fakt moc nejde hrát...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam