• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: tak přesněji, počet úmrtí na následky porodu je velmi nízký, řádově desetiny promile.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TAPINA: to nikdo neví, co se stalo. Je docela nefér, to házet na rodiče, kterým právě umřelo dítě. Určité byť nízké riziko úmrtí u porodu pořád existuje, jen děláme, že v porodnici ne.

    Já osobně znám dva lidi, kterým zemřelo dítě při porodu a dva kterým zemřela matka (manželka), docela síla, co.
    HUZWA
    HUZWA --- ---
    hmhm jasne,to je taky moznost..
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Těžko říct. Překotný porod obvykle proběhne rychle, leč bezproblémově, maximálně je třeba postarat se o rodičku, ale dítěti se moc nemá co stihnout stát. Naopak mnohé domarodky se jakože "chystají" si porodnice a pak to jakože "nestihnou".
    HUZWA
    HUZWA --- ---
    VYHULENY_UFO: domarodka to ale nebyla...
    „Žena, která plánovala porod v porodnici a docházela na pravidelné prohlídky do porodnice, začala mít dnes nad ránem kontrakce. Jednalo se o takzvaný překotný porod, takže se dítě narodilo doma velice rychle,“
    moje zena mela oba porody jen tak tak ze jsme dojeli a druhyho synatora porodila mezi vytahem a salem v porodnici:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Dítě zemřelo při domácím porodu. Případ řeší policie | Domov | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...porodu-resi-to-policie-frh-/zpravy-domov.aspx?c=A170420_151310_ln_domov_ELE
    Jihomoravští policisté vyšetřují od čtvrtka případ úmrtí novorozeného dítěte při domácím porodu. Řekl to mluvčí policie Bohumil Malášek. Rodička je ve vážném stavu, uvedla mluvčí záchranné služby Hedvika Kropáčková.
    „Mohu potvrdit, že jihomoravští policisté vyšetřují případ úmrtí novorozeného dítěte při porodu v místě bydliště,“ uvedl Malášek.

    Podrobnější informace policejní mluvčí ani mluvčí záchranné služby zatím neuvedli.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TAPINA: Mně chutná :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TAPINA: já ji ráda, piju ji i na chuť
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    GENTIANA: Protože pak už se ti zaručeně ten den nic horšího nestane. Jako jo, chce to doplnit tekutiny a ionty, ale přece jen myslím, že existují v chutnějších formách :o)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Na kocovinu je výborná vincentka. Vypít.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    PETER_PAN: A ja si furt stezuju na nizkej plat! Kaslu na to, zacnu prodavat lek na rakovinu :D.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    CORNELA: Takhle, verim ze kdyz je probirani z kocoviny zivi, tak ten koktejl budou mit vychytanej a budou vedet, cim tu infuzi presne okorenit, ostatne presny slozeni novinovy zpravy neuvadej, spis mi slo o nastineni nejakyho zakladu a faktu, ze krev je blbost, jeji efekt by byl nic moc.
    Jinak dik za tip, byt si nejsem jist, ze ho nekdy vyuziju, kocovina pro me neni zasadnim duvodem k samodomo IV aplikaci cehokoliv.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    OMNIHASH: Agentura pro uvadeni romanovych omylu na pravou miru k tomu uvadi, ze ten doktor sice existuje, ale pousteni zilou se nekona a infuzi sice dostanes, ale ne s krvi, ale s fyzakem a Cckem.
    A IMHO, ORT dle WHO (micham si doma, fichema ma vsechno potrebny akorat citrat sodny si clovek musi vyreagovat, vahu mam) + C + kofein jako lecbu kocoviny pouzivam s uspechem uz dlouho. Sice je to hnusny a obcas je tezky se u toho nepoblejt, ale umi to zazraky a clovek je fit, nez by felcara nasel.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    CORDESCU: ve Vegas maj doktora, kterymu zavolas s kocovinou,a frajer ti pusti zilou z levy ruky a pichne ti infuzi s cerstvou krvi s antioxydanama do pravy... true story
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ups, tenhle prispevek jsem dnes rano chtela dat sem, ale jaksi jsem ho dala jinam, tak znova. holt to bylo v 7 rano. :)

    omg! omg! omg! pardon za tapetu.
    http://www.slevopark.cz/sleva/vysetreni-zdravotniho-stavu-pristrojem-quantum/1307
    adresa webu opravdu duveryhodna :p http://poradnaprozdravi1.webnode.cz/



    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    I jenom jako historka to je krásné.

    https://www.facebook.com/eva.turnova.5/posts/10154425143871787

    Eva Turnová
    3 hrs ·
    Kamarádka jede k léčiteli. „Pojeď taky, aspoň zjistíš, jak jsi na tom. Nějaká paní na dálku diagnostikuje, a on léčí.“
    Navigace nás vede k lesu. Na kraji stojí dřevěná kůlna, na verandě vlají maskáčové trenky a několik párů ponožek, před kůlnou stojí dodávka, která slouží jako ordinace. Kamarádka vchází dovnitř. Za chvíli mě volá. Uvnitř sedí bodrý řimbaba v mikině.
    „Tak vy jste měla neuroboreliózu, co to je vůbec vlastně?“ vyhrkne a začne mluvit do telefonu.
    „Kikino, je tu pani s neuroborkou, vidíš něco? Zánět mozkovejch blan, zánět zvukovodu, zánět osrdečníku, píšu si. Cirrhóza jater, toxicita sto deset procent, těžký kovy? Teda ženská, vy snad žerete olovo. Vibrace zvládla, jo? Má tam ňáký ohrožení života? Patnáct procent…
    No můžu vám říct, že kdybyste nepřišla, je do tejdne po vás. Ale já vás udělám a budete dobrá, chtěl jsem udělat i Špinarku, ale na tu jsem už dostal zákaz.“
    „A co ty vibrace?“ zajímá mě.
    „Ty se zvedly a lidi se v tom sekaj. Byl jsem napojenej na kartářky, který teď melou úplný kraviny. Navíc jsem měl vítr z toho, že mě nahoře vypnou.“
    „A kdo to tam vypíná?“
    „No Kulišák přece. Nasral se, zrušil duše, karma už taky není, a hajzlové maj utrum. Po smrti je jenom vědomí a pohoda, ale teď přesně nevim, co bude. No ale k administrativě. Raka nemáte, ten by byl za pade. Dejte mi dopředu tisícovku, až vás dodělám, budu vysátej jak zombie.“
    Řimbaba mi asi dvě minuty luskal kolem uší a něco mumlal.
    „Za tejden vám přijde přes viber sms ‚úprava dokončena‘. Nashle,“ řekne a odchází vrávoravým krokem. Buď ho vysálo, jak mě dělal, a nebo se ho Kulišák přece jen rozhodl vypnout, a já se budu muset upravit sama.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Kartářka za peníze nabízela uhádnutí čísel Sportky. Dostala tři roky – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...9-kartarka-za-penize-nabizela-uhadnuti-cisel-sportky-dostala-tri-roky.html
    SALO
    SALO --- ---
    CORDESCU: voda v prasku. (staci zaliat vodou)
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    kamarádka na mě včera vytáhla z ledničky totok (s tím, že to dostala od kamaráda, a pomohlo jí to na kocovinu, tak že si asi koupí další)

    KYSLÍKOVÁ VODA – ONLINE NÁKUP | Oxygen water - oxylife water
    http://www.oxylifewater.com/produkt/oxylife-energy/

    diamantová voda, včelí voda, zvířátková voda, člověčí voda, kyslíková voda... co bude dál? plodová voda?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam