• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYSHAUbytovací servery
    Smyslem klubu je sdružit lidi, kteří prostory buď pronajímají nebo služeb online ubytovacích serverů využívají. Jedním z nejstarších serverů je Booking.com, v současné době je na špici taky společnost Airbnb, v Evropě se drží i Wimdu nebo 9flats. Podělte se o své zkušenosti ať už ze strany pronajímatele nebo nájemce.
    rozbalit záhlaví
    DRU3
    DRU3 --- ---
    Ahoj levne ubytování v holandsku? utrecht nebo amsterdam? víte někdo?
    RAFIGA
    RAFIGA --- ---
    Muzete mi nekdo doporucit nejaky hostel v krabi? Nepotrebuji klimu ani bazen..
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    TUILE: Podle smlouvy ma povinnost ti zajistit nahradni ubytovani.Pokud se k tomu nema,hned bych kontaktovala airbnb
    TUILE
    TUILE --- ---
    sice je to mrtve auditko, ale zkusim se poptat.
    mate nekdo zkusenosti s reklamacewma u airbnb?
    mela jsem dohodnute ubytovani, hostitel den predem napsal, ze not availiable a odmita ubytovani stornovat, aby nemusel platit airbnb poplatky.

    v terms and conditions se pise neco o moznosti plnohodnotne nahrady.

    diky za pripadne reakce.
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    Jiz jednou jsem si zajistil ubytovani na dovolene v Bruselu pres sluzbu Airbnb a ac je tam pomerne hodne inzeratu, ktere nejsou mineny vazne (dost pronajimatelu je chamtivych a maji zajem jen o delsi pronajmy), podarilo se mi behem tydne najit za rozumnou cenu krasny byt v sirsim centru. Stale jsme ve dvou byly hluboko pod cenou za hotel a pohodli bylo rekl bych i vetsi. Muzu jedinne doporucit a pri dalsich dovolenych planuji vyuzivat podobne sluzby i nadale.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam