• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VITEXFirefoxOS
    SATAI
    SATAI --- ---
    Pohled na nový Firefox OS 2.0 - Root.cz
    http://www.root.cz/galerie/pohled-na-novy-firefox-os-2-0/

    To defaultní písmo je Ubuntu? :-O
    VITEX
    VITEX --- ---
    Po týdnů používání se mi rozbily obrázky menu a ikonky Twitteru. Pomohlo odinstalovat a zase nainstalovat appku
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    Já mám ZTE Open C (jedno jsem ještě koupil otci).

    Aplikace mi ani moc nechybí. Stejně člověk chce většinou weby, které si prostě umístí na plochu.

    Nejvíce mi zatím chybí kvalitnější HW.
    VITEX
    VITEX --- ---
    Rád bych zde prostřednictvím tohoto klubu získal kontakty na mě podobné, kteří zavrhli WP, iOS i Android a vrhli se po hlavě do něčeho nového jehož potenciál dokážou ocenit pouze zasvěcení a osvícení :)

    Využil jsem nepříliš výhodné nabídky t-mobile a pořídil si Alcatel Fire a postupně zjištuju jak je to tedy s FirefoxOS doopravdy.

    Zatím nabídka aplikací není nic moc, respektive jejch kvalita. Při pohledu do Mozillího AppStore je ale jasné co s nabídkou aplikací udělá jeden rok náskoku, který měli v Brazílii, kdy mi příjde že třetina aplikací je jen portugalsky ...

    Psaní aplikací je velice jednoduché v porovnání s ostatními platformami. Opravdu jenom Html/Css/Javascrpt sám jsem si už jendu pseudoaplikačku vyrobil a hodlám ji vylepšovat abych se pořádně seznámil se všemi aspekty WebAPI.


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam