• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXNyx pro iOS
    Stahnout lze zde:
    ‎Nyx on the App Store
    https://itunes.apple.com/us/app/nyx/id920743962?ls=1&mt=8

    Zakladni orientace
    palce, mazani, upominky - swipe na prispevku doleva/doprava
    dvojklik na "bookmarky" / "historii" - prepinani vse/nove
    dvojklik na "statusy" - zkratka do notifikaci
    rozbalit záhlaví
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MELGO: necháš si náhodně vygenerovat heslo, změníš si ho a odhlásíš se
    MELGO
    MELGO --- ---
    Dobrý den,

    prosím, jak se dá zrušit účet?
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    AAHHWISEGUY: Přiznávám, že mi to dělalo na SE staré generace. Ale zjistila jsem, že když kliknu do místa, kde by měla ikona být, tak můžu napsat nový příspěvek. Nicméně jsem stejně musela upgradovat a na novějším modelu už je vše na svém místě…
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    KATCHABABA: taky mi chybi ikona prispevku - prisel jsem na to, ze je to tim, ze mam na iOS nastaveno v zobrazení-nastvení displeje- větší text. u standardního zobrazení tam ikonu mám....

    šlo by s tím něco udělat? je to obecnější problém, např. webové stránky v safari se taky ukazují nekompletní, někdy nemůžu ani kliknout na potvrzení cookies, protože je tlačítko schované někde v prdeli a nedá se k němu proscrollovat..
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ALAYU: Mmm nope
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    ALAYU: To se mi nedeje.
    ALAYU
    ALAYU --- ---
    Ahoj,

    Taky se Vám deje, že když přidáváte něco do auditka s víc fotkama tak se ten příspěvek znásobí počtem fotek v příloze? Člověk pak vypadá jak idiot
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    KATCHABABA: No já tam tu ikonku nemám. Ale! Teda když kliknu do toho samého místa, kde by měla ikona být, tak to finguje. Takže dík!
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    KATCHABABA: Aha? Tak to jedině update nebo reinstall
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    NYX: Priznavam, ze jsem obcas fakt natvrdla, ale jak muzu v appce napsat do diskuze prispevek, aniz bych nekomu chtela odpovedet ;) Dik i za tak basic info …
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Predpokladam, ze to bylo zpusobeno naplnou kvotou pro prilohy, pri pokusu prilozit obrazek jsem dostaval hlasku Chyba komunikace se serverem, asi by bylo lepsi, kdyby server dal konkretni chybovou hlasku
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jinak na 14 PRO se nevysunuje cela lista s notifikaci.

    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Jo, uz jsem se nad tim zamyslel taky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nebylo by možné posílat informace o přečtení když si nějaký post přečtu na jiném zařízení (tablet, PC, ...).

    Třeba WhatsApp to tak dělá a notifikace z mobilu pak sama zmizí :-).
    NYX
    NYX --- ---
    FRENNET: Podrzeni prstu na prispevku.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    NYX: Jak tohle prosim zapnu?
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    Zajimava vec po updatu na iOS 16. Pokud jsem ve foru, autorotace funguje. Jakmile otevru obrazek, autorotace nefacha. Pokud se chci na obrazek podivat v “landscape” pozici, musim otocit telefon nez otevru obrazek :]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam