• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXNyx pro iOS
    Stahnout lze zde:
    ‎Nyx on the App Store
    https://itunes.apple.com/us/app/nyx/id920743962?ls=1&mt=8

    Zakladni orientace
    palce, mazani, upominky - swipe na prispevku doleva/doprava
    dvojklik na "bookmarky" / "historii" - prepinani vse/nove
    dvojklik na "statusy" - zkratka do notifikaci
    rozbalit záhlaví
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    1. Nektere fotky ze serie fotek se mi nezobrazuji. Typicky prvi a posledni, ty uprostred jsou vetsinou v prispevku zobrazene. Prijdu na to tak, ze “blbe” tapnu na foto a zobrszi se mi prave ta co neni v celkovem nahledu.

    2. Je serie fotek, chci se na ni kouknout v detailu, ale ouha zobrazi se jina. Bud ta , kterou tam nevidim, nebo nasledujici pri tapnuti na spodni cast fotky. Vrchni pri tapnuti na vrchni cast fotky. Proste nekdy je treba vychytat stred fotky pro jeji detailni zobrazeni.

    iOS 16.3.1 jj vim uz je 17.4.1
    Update os tomu pomuze?
    Diky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MELGO: necháš si náhodně vygenerovat heslo, změníš si ho a odhlásíš se
    MELGO
    MELGO --- ---
    Dobrý den,

    prosím, jak se dá zrušit účet?
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    AAHHWISEGUY: Přiznávám, že mi to dělalo na SE staré generace. Ale zjistila jsem, že když kliknu do místa, kde by měla ikona být, tak můžu napsat nový příspěvek. Nicméně jsem stejně musela upgradovat a na novějším modelu už je vše na svém místě…
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    KATCHABABA: taky mi chybi ikona prispevku - prisel jsem na to, ze je to tim, ze mam na iOS nastaveno v zobrazení-nastvení displeje- větší text. u standardního zobrazení tam ikonu mám....

    šlo by s tím něco udělat? je to obecnější problém, např. webové stránky v safari se taky ukazují nekompletní, někdy nemůžu ani kliknout na potvrzení cookies, protože je tlačítko schované někde v prdeli a nedá se k němu proscrollovat..
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ALAYU: Mmm nope
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    ALAYU: To se mi nedeje.
    ALAYU
    ALAYU --- ---
    Ahoj,

    Taky se Vám deje, že když přidáváte něco do auditka s víc fotkama tak se ten příspěvek znásobí počtem fotek v příloze? Člověk pak vypadá jak idiot
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    KATCHABABA: No já tam tu ikonku nemám. Ale! Teda když kliknu do toho samého místa, kde by měla ikona být, tak to finguje. Takže dík!
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    KATCHABABA: Aha? Tak to jedině update nebo reinstall
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    NYX: Priznavam, ze jsem obcas fakt natvrdla, ale jak muzu v appce napsat do diskuze prispevek, aniz bych nekomu chtela odpovedet ;) Dik i za tak basic info …
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Predpokladam, ze to bylo zpusobeno naplnou kvotou pro prilohy, pri pokusu prilozit obrazek jsem dostaval hlasku Chyba komunikace se serverem, asi by bylo lepsi, kdyby server dal konkretni chybovou hlasku
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jinak na 14 PRO se nevysunuje cela lista s notifikaci.

    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Jo, uz jsem se nad tim zamyslel taky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nebylo by možné posílat informace o přečtení když si nějaký post přečtu na jiném zařízení (tablet, PC, ...).

    Třeba WhatsApp to tak dělá a notifikace z mobilu pak sama zmizí :-).
    NYX
    NYX --- ---
    FRENNET: Podrzeni prstu na prispevku.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    NYX: Jak tohle prosim zapnu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam