• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ASSID23HELP4HOMELESS
    Snažíme svým vařením veganského/vegetariánského jídla pomoct lidem bez domova. Zároveň rozdáváme i staré oblečení, spacáky, deky atd. Pokud máte zájem pomoct, napište...
    rozbalit záhlaví
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    Homelessness is not a crime — and neither is feeding the hungry!
    http://act.watchdog.net/petitions/4753?share_ref=BffmG5joYQ8
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    Od příštího měsice budeme vařit každou neděli ... navíc budeme připravovat i horký čaj nebo polévku...
    Po posledním vaření kdy jsme zjistili že ne pro každé je vhodné jídlo které děláme (myšleno ne každý má zuby) tak začneme připravovat i krémové polévky, kakao a čaj s badyánem, citronem a kouskem zázvoru na zahřátí... proto sháníme várnici alespon 8-10 litrů za rozumnou cenu, popřípadě darovanou...(viz.obrázek)


    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    Dnešní vaření pro lidi bez domova před klinikou a na podporu kliniky

    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    Dnešní vaření pro lidi bez domova před klinikou a na podporu kliniky ❤️

    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    SHELA: MY JSME měli snahu na to jít přes instituce..ale ty peripetie stím vším..:( špatný..tak jsme se raději domluvili s Nadějí a funguje to již třetím rokem.o)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ASSID23: jo, bylo mi jasný že to děláte mimo oficiální instituce... což má svoje rizika, nervy a tak, ale máte to hotový dřív než klasická neziskovka napíše žádost o grant :) plus s tím že o vás lidi z naděje vědí a můžete se doplňovat. Obdivuju a lehce závidím :)
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    SHEALA: zvládali jsme to i ve dvou lidech..:) ale je to hektické...většinou příjde dost kamarádů, kteří rádi pomůžou:o) tentokrát přišlo opravdu hodně lidí, protože paní z naděje vyvěsila v centru leták..takže dost lidí otom vědělo dopředu. jinak jsme tak organizovaně neorganizovaný:o))
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ASSID23: dobře vy, jestli se můžu zeptat, jak máte zajištenou organizaci? Vidím že vám došlo hodně lidí, kolik třeba potřebujete lidí abyste tohle zvládli?
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    24.12. od 16hod vaříme před klinikou /jeseniova 60/ pro lidi bez domova...
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    Nedělní vaření pro lidi bez domova:o)















    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    Podporujeme Kliniku!

    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ASSID23: jak říkám, tohle sem si zakázala, padám únavou, dělám na 28 projektech ze sociální sféry. Byla by to pro mě projektová sebevražda :)
    Navíc mi Žít Brno vyhrálo volby, takže mě bude čekat nějaký žvanení na radnici aby randí nezaskládávali bezbar WC věcma. No, máme v Brně aspoň tým lidí co se to pokouší řešit systémem zhora dolů - sociální bydlení a tak, aby se lidi na ulici neocitali. (Řeší to Martin Freund, pravděpodobně radní za ŽB)

    Jo ale pomoc tímhle stylem je mi sympatická mega moc :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ADAMIRA: o kontejnerech vím, ale raději chci zvolit přímější formu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam