• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALAMANRozhodnutí
    rozbalit záhlaví
    VERKULENT
    VERKULENT --- ---
    DANII_DP:
    FIONOR:
    Díky! Po maturitě, kdy jsem chtěla a mohla studovat, jsem onemocněla a když jsem se z toho vyhrabala, nemohla jsem si to dovolit. Teď už mám nějakou dobu stabilní zaměstnání, finančně i časově to utáhnu a přesně jak píšete - je to mému srdci blízký obor, něco, co jsem chtěla studovat už na ZŠ a nerada bych jednou litovala, že jsem to aspoň nezkusila. A 90% lidí kolem mne, říká totéž. Tak jdu na to!
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    VERKULENT: jestli je to obor, ke kterymu mas blizko srdcem - jo, a treba i dalkove ;)
    VERKULENT
    VERKULENT --- ---
    Za měsíc a pár dnů budu mít 30. narozeniny. Mám práci s průměrným platem a bydlím v podnájmu. Tak nějak vyjdeme i s bohatým kulturním životem. Děti zatím nemáme, ale chtěli bychom. Má otázka zní: Mám jít studovat?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    jit ven nebo uz jit spat?
    VERKULENT
    VERKULENT --- ---
    IFEELGOOD: Vyzkoušeno! Funguje to!
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    VERKULENT: ofc druhá volba
    VERKULENT
    VERKULENT --- ---
    Klasický styl "chci práci a proto vám polezu do prdele a budu vám vykládat jak je vaše firma úžasná a taky neopomenu zdůraznit jak úžasná jsem já a jakým báječným přínosem pro vás budu, lízy lízy" a nebo "nebudu vám vykládat jaká je vaše firma, to víte vy nejlíp a stejně tak vám nebudu vykládat jak skvělá jsem já protože psané slovo snese všechno, tak se pojďme sejít na kafe a probrat to z očí do očí"
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    ILIEN: to je přece jedno. Hlavní je správná sukně.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Tohle je prostě skvělěj klub :D
    MEMORY
    MEMORY --- ---
    ILIEN: samodrzky :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ILIEN: Nadkolenky.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    nadkolenky nebo samodržky?
    MAJKLA
    MAJKLA --- ---
    PAJOVA: Dobře ty! :)
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    MAJKLA: tak nakonec zodpovednost vyhrala:D Ale dik za radu
    MAJKLA
    MAJKLA --- ---
    PAJOVA: podle toho jakej bude sníh,.. ale spíš asi ty lyže, ať žije prokrastinace!
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    vyrazit v nedeli tuto sezonu prvne na lyze anebo zustat doma a ucit se na zkousku, kterou uz dva mesice odkladam?
    MAJKLA
    MAJKLA --- ---
    HOUBOVAPASTIKA: zkus být chvíli sama a ono se ti to srovná,..
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    HOUBOVAPASTIKA: jestli váháš, ani jeden není ten, který to má být
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    HOUBOVAPASTIKA: myslím že vykašlat se na oba... nemusíš být s někým, abys s někým byla.
    MARI
    MARI --- ---
    HOUBOVAPASTIKA: to by chtělo nakombinovat z každého trochu... ale sama jsem přestala věřit na dokonalého prince. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam