• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    COCOBRYCE: Nemuzu si pomoci, v tomto pripade by exemplarni trest se sazbou za trestne ciny obecneho ohrozeni a vrazdy ve stadiu pokusu, se zverejnenim ve vsech mediich opravdu byl na miste. Ten koho to napadne by mel byt ze spolecnosti vyrazen a hotovo
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    COCOBRYCE: byl sem tenhle mesic, najel sem tam 1100 km.. se natocis.. :) jezdi se svizne.. bacha na kravy u silnice/na silnici.. silnice lepsi nez bych cekal.. hory nadherny.. me nejvic nadchlo Ajaccio.. nafta 1,27e.. myta zadny.. trajekt z Marseille 13 hod... Bonifacio taky hezky mesto.. ale jinak dost vylidneno.. po sezone.. hodne stesti ;)
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    SM3: na Malorku se snad taky nekdy podivam, ale byl sem na Korsice ;)
    SM3
    SM3 --- ---
    Shanim zaskok pokud nekdo vypadne ridice C, CE na rozvoz vanocnich stromu do 23/24.12. Pouze na celou dobu, sklad dolni brezany u prahy, spani mozno zajistit. 1500/den. Cislo do posty.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: to snad uz budu zpatky, za chvili smer auto a rano trada na cesty:)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: měsíc zpět vezl kámoš benzín na Malorku v nakladaku, tak ho sem nazenu, se může podělit o zkušenosti. Ale teď vozime/prodáváme stromky, tak nevím kdy se sem dostane...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    na Ibizu a do Maroka lita kazdej druhej, ale jenom malokdo tahne kamionem na Korsiku, nekdo naky tirexpy z tyhle lokace?:DDD
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    tak ja nevim jak vy, ale ja kdyz rano vstanu, du sxe vy... umejt, postavim vodu na kafe, obejdu naves, auto, provedu vyzualni kontrolu, spocitam prurezy na plachte, uklidim varic, zapalim cigo a vyrazim, zel to nestaci
    nechapu jaky dementni pohnutky mysly mel ten krypl vyndanej, kterej mi povolil matky na l tuplaku, v 90km/h mi vystoupil, nastesti vse dopadlo dobre, de jenom o plechy - mech, tlumic, naboj, kotouc, blatnik, svetlo, zabradli, drzaky a kaslik s vercajkem na navesu
    takze ted si kazdy rano budu pretahovat kola, zazit podruhy to vazne nechci



    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    3*hura ta toto auditko
    SM3
    SM3 --- ---
    Sháněl jsem místo na parkování 12t v okolí Kobylis, Proseka, Kbel, Letňan apod.
    Nakonec jsem sehnal v Letňanech v areálu firmy, který je hlídaný, napíšou smlouvu o pronájmu parkovacího místa, upozornují teda, že za vozidlo neručí, ale od něčeho tam ty sekuritáci jsou...
    Za tu 12t cca 10x2,5m si řekli 1000kč/měsíc, s tím že se platí čtvrtletně a vratná záloha je 3630kč.
    Pokud by někdo sháněl, tak asi můžu předat kontakt v poště.
    SM3
    SM3 --- ---
    Kupoval jste si někdo čtečku karty řidiče? Nějaká doporučení?
    Jezdím poslední dobou na kartu a ted mam jeden krátkodobý kšeft kde je to hodně na hraně, bohužel auto je s digitálním tachografem :/ Bezproblémů se vejdu do doby jízd, ale je problém se vejít do denního výkonu a pak pauzy na druhý den, tak bych rád viděl, co mi to na té kartě píše, sice člověk to počítá jak může, ale jako následnou kontrolu bych zainvestoval tu čtečku karty.
    Koukal jsem, že doba vydání nové karty je 5 dní, to už je lepší než ten měsíc poprvé...

    Někdo zkušenosti s kontrolou, jestli prudí hodně kvůli i pár minutám a nebo jim jde spíš o hodiny? Je mi jasný, že je to nejspíš klasicky o tom na koho se narazí, ale nějaké „obecné porozumění“? :)
    SM3
    SM3 --- ---
    - Rady a zkušenosti řidičů
    - Práce v ČR a zahraničí
    - Platy a chování zaměstnavatelů
    - Vychytávky na cestu, jak si krátíte pauzy, ...
    - Tipy na parkování kde ve městech a na cestách zastavit
    - Pracujete někde na stálo nebo vás uživí nárazové kšefty?
    - Zkušenosti s využitím vytěžovacích programů
    - Zkušenosti s celní a policejní kontrolou
    - Aktuální dopravní situace, čemu se kde vyhnout, kudy to objet
    - Kdo čím jezdíte?
    - Nabídky práce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam