• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMPTN: tak do mekáče jsem eště nezažil, tak to funguje v Anglii na servisech, v říši maj vlastní restauraci / bistro
    a už jsem platil i 8e nebo 12, ale v naprostý většině to je těch 10e
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    SUMPTN: Tak vidis snad ne kde po 5 hodine v reichu se da parkovat ne :) kde to stoji az po najezd tak to je zdarma
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    BOYLER: někdy je tam přímo budka s "vratným" , ale většinou ne, si to jednou za čas týpek / hlídač oběhne a kdo nemá kartičku za oknem, tak toho klidně vzbudí a řeší ho, účtenka je v říši naprosto standard stejně jako to, že většinou dostaneš poukaz v plné výši ceny a ten tam můžeš projíst, ale ne za to nakupovat cíga, vodu do ostřikovačů atd., prostě je to na jídlo a co vim, tak se platí jen za kamiony, maj vyhrazený vlastní místo na parkování odkud jiný - osobáky - vylifrujou do pryč
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    COCOBRYCE: 10€ klasika a prineses kupon do mekace a dostanes meny :D
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    COCOBRYCE: To tam proste beha manik, kterej vybira vypalmy? Jsem jeste nezazil v osobaku a to posledni tri roky sem tam malyho slofika usporadam, kdyz jedu dele. To vybira v noci nebo na vecer nebo si te vytipujou a pak si te vyhmatnou? Predpokladam, ze na proti uctence,) vim, ze je to asi ot, ale zni to jak vypalny na prujezdu ukrajinou,)))to se uz nedivim, ze silnicari a ministerstvo dopravy vymysleji rezervacni system na placena odpocivadla podel dalnic,)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: na všech autohofech se v říši platí, většinou přesně 10e a nikde to moc nepíšou
    ponaučení pro příště
    a proplacení je tak 50/50:)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Autohof, ale rano jsem si dal kavu a snidani, navic to zkusim dat firme k proplaceni, jestli me neposlou doprdele. Ale poslali me na noc a musi vedet jak vypadaji dalnicni benzinky :)
    Ted stojim naproti Shellce ve meste, tak jsem hned zatahl jak jsem prijel, uvidim jestli nekdo prijde, kdyztak dalsi snidane :)
    Jinak pres den cca 450km dve vykladky, pak prejezd na nakladku par km a je az na zitra a pak to nam necelych 300km na vykladku az na dalsi den, takhle se mi to libi, pekne v klidu :) Uz vidim jak se to posere na konci tydne nejakym nesmyslem :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    v přístavu v Dovru absolutní klid, check-in a hned nájezd do lajny, žádný kolony, jsem tu nezažil ani nepamatuju, takže zas jednou přeplavu normálně a nepřepálim výkon:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: a to byl autohof nebo pumpa přímo na dálnici?
    SM3
    SM3 --- ---
    Stojim od pulnoci na A7 -Wörnitz, pres den si varim/kupuju pivo a ted prijde chlapek, ze 10e za parkovani, nikdy nic neni napsany, ani plot/kamery (stejne bych tu musel zastavit) a ze to muzu jit cely prozrat na Shellku, ale nemohl prijit v poledne :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: to muselo bejt políčko:)))
    SM3
    SM3 --- ---
    Slovenský řidič převážel v kamiónu marihuanu za 216 miliónů korun – Novinky.cz
    https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=433911&sId=&mId=
    SM3
    SM3 --- ---
    Tak nakonec to jsou plachtovy ''kontejnery na nohach'' pry kdyz budu mit stesti tak to nebudu ani sundavat a jen na rampy. Coz zas mrdani s odpojovanim vleku, zlaty naves, typek mi ukazoval ze prepojim kabel a ono to samo do ty cuby zajede, to sem zvedavej :D :D
    Jinak na to ze auto (Man tgx 24.480) nema ani 100 000km tak je omlacenej, ze kdyz jsem to videl tak rikam co to je, svetla slepeny izolepou, orvany platniky a par skrabancu vepredu, typek co s tim jezdi asi docela exot, netvrdim ze jsem nikdy nic neorval, ale tohle je dost. Firma o tom asi uplne nevedela, jsem na to upozornil, nafotil a nechal to napsat do predavaku s tim ze pripadny pokuty plati oni. Jinak to jede pekne, skoro nic nevazim, mam nalozeny plastovy popelnice :D
    Vzdycky jsem si pral spat ze 3 stran obklopeny chladakama, tak se mi to konecne splnilo :D Rad ze jsem se sem vubec vesel a to tady budu cumet do pondeli do cca 4 rana, miluju to :D doufam ze aspon zitra ve 22 vypadnou...

    Jinak jsem bud slepy nebo debil, ale kde ma ten Man aux do radia? V menu je, ale nikde ho nevidim na pripojeni :/
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    hoši vy jste střelci:)))
    SM3
    SM3 --- ---
    SUMPTN: Ja se nechal ukecat od nemcu abych dneska prijel na tyden, protoze jim novy ridic v den nastupu napsal, ze na to sere. Bych ho asi zabil! Takze sedim v buse uz me ceka ''jen'' 7,5h v buse, mi mrdne a pak pres noc jizda. Pry je to vlek s nejakyma vymenyma kuframa, ale nam. kontejnery to nejsou, pry je to plachta a muzou to chtit zakurtovat, ale z 99% ne, obcas to pry sundaji cele. Jsem zvedavy k cemu vlastne jedu :D
    SM3
    SM3 --- ---
    Odveta za minimální mzdu řidičů? Cizince možná čekají doklady v češtině a slovenštině | Domov | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...-cestine-a-slovenstine-gm9-/zpravy-domov.aspx?c=A170330_185943_ln_domov_ELE
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    Takze jsemvzal tydeni zaskok na uitzonderlijk vervorer...poslali me do Berlina... hmm myslim ze uz na zadny takovy paradicky neskocim co se tyce dopravy do bigcity... kazdych 50-200m semafor a jsi rad kdyz stihnes dvoje... jsi dlouhej mas vole 8 naprav, rozblikanej a voni stejne troubej. Do CMR mi napsali nejakou adresu, ale co jim to je uplne jedno ze napsali adresu sidla firmy ktera stavi a ze maj 32 pobocek po Berline? To vem cert si asi rikaj :D takze jsem se tam tocil jak idiot, nakonec jsem to nejak vyschprechtil po handy mobilu s nejakym nemcem kterej nemel ochotu speaking english.. no a nejvetsi prdel? Ze jsem nakonec prijel na misto cinu a bylo to staveniste na rozsireni pavilonu pro blazny! Truck life foreva
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: řek bych, že odhalen tak 1-5% max, navíc velkejch zásilek
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: 10ky ne-li stovky tun :)
    Kdyz si vemu muj pocet kontrol a jizd tak jsem mohl prevest stovky tun :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: no a kolik jí muselo projet?:)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam