• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    - Rady a zkušenosti řidičů z povolání
    - Práce v ČR a zahraničí
    - Platy a chování zaměstnavatelů
    - Vychytávky na cestu, jak si krátíte pauzy, ...
    - Tipy na parkování kde ve městech a na cestách zastavit
    - Pracujete na stálo nebo vás uživí nárazové kšefty?
    - Zkušenosti s využitím vytěžovacích programů
    - Nabídky práce
    - Zkušenosti s celní a policejní kontrolou
    - Aktuální dopravní situace, čemu se kde vyhnout, kudy to objet
    - Kdo čím jezdíte?
    - ...
    rozbalit záhlaví
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: o tom žádná, ňáký klidný parkoviště nebo zapadlá industriální, to aby měl čas přemýšlet:)))
    tak jako já ho málem nechal až v Anglii, ale žel zželelo se mi ho:D
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Ikdyz pokud se bude chovat jak debil a bude drzej, tak takovy Kassel, Aachen je slusny trest :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jj, Rozvadov je zlomovej, to tak budu taky dělat, já to tehdy s tím novym dotáh na rozvaděč, do hospy, aby mladej pochitil ňáký ty historky, a pak si za to sed on...a vysazovat ho až v Němcích mi uz přišlo blbý:)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Ted mi to vypravel jeho kolega co jsem s nim byl na tocce do Fr, hodne jsem se nasmal. Typkovi je 53 a jezdi 20let to co vypravel, ze obcas dostal za debili na zacvik, jsem nechapal. Pry je pravidelne vysazoval na Rozvadove, jezdil z pardubicka do Spanelska, ten nahradni/novy ridic z pravidla ridil jako prvni z Pardubic, Rozvadov s nim pry prekrocilo jen par lidi :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: ...ho to nebavilo...3*mega lol;D
    dobře mu tak;)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Presne, 100 000kc pokuty, zavrit na pul roku, zakaz aspon na rok (od propusteni) a ono by to debila snad vylecilo.
    Vcera jsem nechaval auto na Rozvadove a jel s nejakym Slovakem na Prahu a rikal, ze tohle se na SK deje bezne, nakladka na jinou kartu a na hranicich ji prehodi.
    Minuly tyden se ridici nechtelo cekat 45h pauzu, tak se po 30 rozjel, jeho odpoved byla, ze ho to nebavilo :D typek jezdi 8 mesicu, byl jsem s nim 2 tydny zpet na tocce do Belgie a pri prohazovani karet ukoncoval/zacinal vykony, tak jsem mu rekl ze na moji kartu sahat nebude, pry to moc resim, ted dostal 45 000kc pokutu a firme hrozi 250 000kc - chytli ho v Madarsku - proste debil!
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: dobře mu tak a všem dalším, co si tohle jedou, jen ať to pár z nich odskáče natvrdo, aspoň se na to ostatní vyserou.
    Ještě by to měl odskákat dopravce, viz my, v prosinci chytli jednoho našeho šoféra, co jel na 2. kartu, vyváznul jen se 4k pokuty a firma ve správním dostala 250k...
    SM3
    SM3 --- ---
    Slovák zkusil ošálit tachograf magnetem, teď mu hrozí tři roky vězení - iDNES.cz
    http://jihlava.idnes.cz/...na-tachografu-pqs-/jihlava-zpravy.aspx?c=A170801_112516_jihlava-zpravy_mv
    SM3
    SM3 --- ---
    Nekdo ve ctvrtek 6h+ z Norimberka na Prahu/Plzne apod.? Budu nekde za Norimberkem nechavat ridice a nechce se mi tam spat 9h kvuli kousku do Prahy...
    SM3
    SM3 --- ---
    SM3
    SM3 --- ---
    BEZPEČNÁ PŘEPRAVA NÁKLADŮ podle příslušných ČSN EN
    http://www.autoskola-ille.cz/download.php?type=downloadelement&id=38
    SM3
    SM3 --- ---
    Billboardy od dálnic v září zmizí, provozovatelé se ale chtějí soudit - iDNES.cz
    http://ekonomika.idnes.cz/...ovozovatele-soud-dbh-/eko-doprava.aspx?c=A170725_161815_eko-doprava_bur
    SM3
    SM3 --- ---
    Chtěl by někdo v pondělí v 7 ráno naložit v Jažlovicích a jet do Mulhouse (Fr), tam udělat pauzu a jet zpět? Auto k vyzvednutí v Praze, 12t solo. Kontakt v poště.
    SM3
    SM3 --- ---
    České řidiče mate nová dopravní značka! Víte, co znamená? - tn.cz
    http://tn.nova.cz/clanek/ceske-ridice-mate-nova-dopravni-znacka-vite-co-znamena.html
    SM3
    SM3 --- ---
    RODOS - Celkový přehled
    https://rodos.vsb.cz/Overview.aspx
    SM3
    SM3 --- ---
    Mam tu poptávku na 24. 7. (pondělí) navečer 19-20h popotáhnout malou soupravu (je to 7,5 s malým vlekem) z Prahy na Vsetínsko - řidič jede snad z Belgie a nestíhá ranní vykládku. Složí si to řidič, jde jen o jízdu.
    Po dojetí jdeš hned na vlak, který jede přímo na Prahu. Prachy (plat+vlak) si dohodneš přímo s ním.

    Odjel bych to, ale tou dobou budu na cestě z Ostravy na Prahu a budu točit ještě jednou Ostravu.
    Kontakt v poště.
    SM3
    SM3 --- ---
    SM3: To, ze je potreba vystavit zbytek okruhu a situaci kolem Metransu resit, urcite nepopiram, ale jen zakazat vjezd bez nahradni trasy apod. neni nic jineho nez populismus pred volbami a ono nejaci blbecci na to urcite skoci... :/
    SM3
    SM3 --- ---
    PANPOSPA: Ja v tom vidim jen populistickou sracku pred volbama, nic jineho, tohle nemuze projit...
    Kudy by se teda melo jet od D1 na D8/10/11?
    Stejne jako byly bilboardy v okoli Metransu v Uhrinevsi, ze vyzenou kamiony, to by se pak ty kontejnery vozily na dodavkach? :)


    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    SM3: je to sice dost drasticky reseni, ktery jeste musi schvalit ministerstvo, ale pokud by to urychlilo dostavbu okruhu, tak sem pro... i kdyz je to sileny
    SM3
    SM3 --- ---
    Praha jde proti kamionům: Radní schválili nejtvrdší variantu zákazu vjezdu! | auto.cz
    http://www.auto.cz/praha-jde-proti-kamionum-radni-schvalili-nejtvrdsi-variantu-zakazu-vjezdu-108517
    SM3
    SM3 --- ---
    Tak jsem měl možnost minulý týden strávit 3 dny ve Volvu FH 500 a klidně bych si ho vzal na delší dobu. Pohodlné a chytré auto, jeli jsme ve dvou a i sedačka spolujezdce byla fajn, jen jsem nepochopil ten „skosený stoleček“ před spolujezdcem, spaní taky příjemný, čekají mě 4dny v Manu a už teď mě bolí záda :/
    ACC příjemná vychytávka, automatické spuštění a regulace stěračů, hlídání pruhů apod. je jen příjemný bonus. Rád se do toho auta znovu vrátím.


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam