• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    SM3
    SM3 --- ---
    Nejaka sranda na dopoledne v kopcich nad Linzem :/


    SM3
    SM3 --- ---
    Punkte Flensburg - aktuellen KBA Punktestand online abfragen
    https://www.punkteflensburg.de
    SM3
    SM3 --- ---
    Transport Online | Transportnieuws | Transport Online - 27.000 euro boete vanwege gemanipuleerde vrachtwagen
    https://www.transport-online.nl/...o-boete-vanwege-gemanipuleerde-vrachtwagen/#.Wlj_GHTozlQ.facebook
    Turek dostal za manipulaci s tachografem a vypnute AdBlue 27 000e pokutu.
    SM3
    SM3 --- ---
    Za rychlost rok bez řidičáku. Tresty za dopravní přestupky mají notně přitvrdit – Novinky.cz
    https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=460307&sznu=iLVfkpq8xzk0Gpwm
    DIVA
    DIVA --- ---
    Ja mela pred par mesici defekt na dalnici, herr policajt mi chtel premerit tlak ve zbylych pneu, ale zjistil, ze nema cim, tak jsme si o tom jen popovidali ,)
    SM3
    SM3 --- ---
    Jak v Nemecku, tak Belgii uz parkrat cumeli, dokud jsem nezakurtoval a pokud se neco nezdalo, tak byli chytri... Kola mi nikdy nekontrolovali, ale mozna maji nejaky podil zodpovednosti...
    U ADR 1 kontroluji vzdy veskere doklady auto/naves/ridice, ve fr nam kontrolovali pomalu i dutiny :D
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    SUMPTN: Vim ze to je uz davno u nadmeru ale ze by se pritvrdilo
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    Zda se mi to? Nebo je v reichu novy zakon o tom ze dodavatel ruci castecne za bezpecnost prevozu po nemecku. Protoze dnes kontrolovali u kazdeho lkw gumy
    DRED
    DRED --- ---
    SM3: jj Italie je dobrodruzo :)) hlavne ten jih.
    SM3
    SM3 --- ---
    Dneska parada den, doslo na vypousteni kozla i navesu a navigaci kolegy jestli se vejdu, trochu jsme se zamotali v Catanii :) Presne ma nocni mura, ulicky mesta kde evidentne nemam s navesem co delat a vsichni na ulici na me cumi. Parkrat zablokovana doprava, ale nastesti bez uhony :)
    Kdyz jsme konecne zastavili pred pristavem, protoze dovnitr az zitra, tak vylezu, obchazim auto a prijel chlapek cca 50 a mele neco italsky, tak mu gestikuluju ze budeme tady spat a jestli je problem (myslel jsem ze to je sekuritak) a debil furt neco mele nakonec jsem pochopil, ze me chce vykourit :D Tak jsem se zasmal, fuck off a sel za kolegou co byl kus od auta, tak se smeju a kolega se snazi pochopit co chce, nakonec ho poslal ho hajzlu. Za chvilku kolem nas behali 3 divoky psi, tak jsme nastartovali odjeli 500m na benzinu, otevrem pivo a za chvilku probehli ti psi (prebehli velky kruhac a 4proudou ulici), projeli dve auta s typkama co blbe cumeli a pak klepe nejaka kurva tentokrat zenska, jestli neco nepotrebujem, snad dozijem rana, jdu po letech zkurtovat dvere :D
    SM3
    SM3 --- ---
    Idealni lednove pocasi na jihu Italie ;)


    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Tenkrát mě někdo upozorňoval na tuhle firmu a koukám, že i aktuálně hledají...
    Řidič kamionu | Mezinárodní přeprava EGT Express CZ
    https://www.egt.cz/cs/ridic-kamionu
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: tak bych si nechal líbit ňákou exotiku;)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Tak jet tam na sebe, svým autem, tak je to asi trochu jiné, takhle má člověk nové firemní auto, karty, vše pojištěné, sám mam pojistky, takže když se neudělá extra blbost, tak mam v piči :)
    Říkám, že pojedu kamkoli pokud tam není válka, před pár lety by se mi třeba na Krym 2x nechtělo, ale čekam kdy ke mě přijde nějaká ta východní cesta do Ruska a jednou bych rád Turecko/Azerbajdžán/Írán apod. trochu něco jiného než na co je člověk zvyklý ;)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: líbí se mi tvůj přístup, tak to má být!;)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: :) Jedeme ve dvojce, takže když si nebudeme jistí, tak se půjde druhý proběhnout :D Navigace mě ještě nezklamala, tak se snad nestane ani tam a případně nás snad otočí jeřáb no :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jj, užij si to, mně se na Korsice taky líbilo, ale to otáčení v horách na pětníku s kolama návěsu přes převis...jsem si to dopředu nenastudoval a jednou špatně uhnul:)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Tak já se tam docela těšim, rád se projedu něčím novým ;) Na to místo už asi nějaký kamion dojel, takže to nějak půjde ;)
    Jen mě tak napadlo zkontrolovat navigaci jestli tam mam Maltu a ještě že jsem to udělal, samozřejmě jsem jí měl odstraněnou kvůli místu :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: popustit měchy na dno a tradá:)))
    když si vzpomenu na Korsiku...moc ti to nezávidím:D
    DIVA
    DIVA --- ---
    V pohode, kdyz tak sklopis zrcatka a v kritickou chvili vtahnes hlavu mezi ramena ,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam