• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    - Rady a zkušenosti řidičů z povolání
    - Práce v ČR a zahraničí
    - Platy a chování zaměstnavatelů
    - Vychytávky na cestu, jak si krátíte pauzy, ...
    - Tipy na parkování kde ve městech a na cestách zastavit
    - Pracujete na stálo nebo vás uživí nárazové kšefty?
    - Zkušenosti s využitím vytěžovacích programů
    - Nabídky práce
    - Zkušenosti s celní a policejní kontrolou
    - Aktuální dopravní situace, čemu se kde vyhnout, kudy to objet
    - Kdo čím jezdíte?
    - ...
    rozbalit záhlaví
    ATEKKT
    ATEKKT --- ---
    SM3: vsechno budou sola do 11m a 3,9m vysky
    ATEKKT
    ATEKKT --- ---
    SM3:prozatim to vypada na dojezd na parkovist na tehle adrese Via Pietro Maffi18 a odtamtud po jednom odjezd na Piazza degli Affari.
    SM3
    SM3 --- ---
    ATEKKT: Pošli mi přímo ulici, ale když koukam na IGO, tak mě se 4m výšky pouští přímo do centra (s povolením vjezdu) z A8 - Autostrada dei Laghi na Centro, San Siro na silnici Cavalcavia del Ghisallo přes Piacenza ...
    ATEKKT
    ATEKKT --- ---
    Kolegove kamaradi nemate nekdo zaplacenej sygic? Potrebuju mapku najezdu pro velky auto do centra Milana a uz mne jina sance nenapada. Italsky urady sou proste italsky...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    POHODAVOLE: jasně, díky;)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    COCOBRYCE: volsicka vozí pepsi :-)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    POHODAVOLE: "volsicka" pls osvětlit pro ty méně zdatné
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jako moc útulný pracoviště mi to nepřijde, asi se k nim hlásit nebudu:)))
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SM3: tak to má volsicka po prdeli :-D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jasný, snadný prachy na pokutách, jako aby mi někdo něco nařizoval a při tom mi to neumožnil, a pak mi dával flastr když si poradim...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: to taky nepochopim, vždyť je to neposkytnutí první pomoci
    SM3
    SM3 --- ---
    Nehoda linkového autobusu a dvou aut na dálnici D7 - iDNES.tv
    https://tv.idnes.cz/...esko-doprava-autobus-auto-db3-/domaci.aspx?idvideo=V180321_110902_prahah_jaha

    Mi přijde neskutečný, že k těm autům nikdo hned po nárazu nejde, at už řidič toho autobusu nebo řidič náklaďáku co po nárazu leze do auta, to samé projíždějící auta... Rozdával bych za tohle pár bodů a pořádné pokuty za neposkytnutí pomoci :/
    SM3
    SM3 --- ---
    KARAMARA: Po Čechách jezdím minimálně a i to mi stačí :) Tak ono, když nemáš kde zastavit a už ti došla jízda/výkon, tak to dáš i na ty osobáky přes noc. To mi přijde, že chápou i v Německu, vychází mi tam jednou za čas pauza 24h (neděle) a zastavit někde normálně (v sobotu ve 22h) je většinou bez šance. Fízlové čuměli v neděli přes den několikrát a zatím jsem problém neměl a to stávám běžně, v tomto případě, na osobních.
    To, že by měli nejdříve postavit parkoviště a pak pokutovat parkování je asi bez diskuze, ale tak čemu se divit v Čechách je možné vše, když nějakého debila napadne, že nepustí kamiony na Jižní spojku přes Spořilov a požene je přes vesnice na D11, protože se nestihl / ani nezačal stavět východní okruh Prahy, tak je to docela úsměvné a přemýšlím, jestli to má takový člověk v hlavě v pořádku. Asi má, ale populismus a volební preference jsou silné věci, které leckdy, leckomu zatemňují mozek...
    SM3
    SM3 --- ---
    Pepsi si objednala stovku tahačů Tesla Semi. Slibuje si hlavně snížení emisí | Auto | Lidovky.cz
    https://byznys.lidovky.cz/...je-si-hlavne-snizeni-emisi-1b2-/auto.aspx?c=A171212_145616_ln-auto_kopp
    DIVA
    DIVA --- ---
    wtf
    KARAMARA
    KARAMARA --- ---
    SM3: ja teda cechy ,,nastesti,, nejezdim a celkove nechapu sofera co dokaze udelat pauzu u dalnice,nebo pres spury na osobaky...ale podle me by teda meli trosku zvetsit pocet dustojnych stani pro kamiony v cr...tak at se nikdo nedivi
    SM3
    SM3 --- ---
    Policie na Jihlavsku kontrolovali správné parkování kamionů - iDNES.tv
    https://tv.idnes.cz/...ovani-d1-policie-kontrola-dj9-/domaci.aspx?idvideo=V180321_113413_jihlava_jda
    DIVA
    DIVA --- ---
    SM3: ten klimkovicky odkaz je jeste hustsi, za neco takoveho proste skartovat ridicak tvl, kde to zijem
    SM3
    SM3 --- ---
    Rozzuřený řidič volva na dálnici vybrzdil kamion, nevyplatilo se mu to. Podívejte se na video - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/...-mu-to-podivejte-se-na-video-43768?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp
    SM3
    SM3 --- ---
    DIVA: V pondělí odzkouším jak radary, tak přidávání ;)
    DIVA
    DIVA --- ---
    SM3: nemuzes pridavat body zajmu?
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Pohraju si v pondělí s Igem, nezobrazuje mi to radary, ale ve složce Content je složka Speedcam, tak to třeba nemam jen povolené, nová aktualizace by měla dorazit během měsíce, tak by to mohlo být snad i použitelné...
    DIVA: Igo mi asi nedovolí si doklikávat radary, ale nějaké opensource navigace to určitě umí, šlo to snad i na Waze, už jsem dlouho nepoužil, ale zase mít pouštěných x navigací mi přijde na palici ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam