• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    COCOBRYCE: Mrdat nemecko! MRDAT! Neni vice aut nez v nemecku, neni vic kolon nikde jinde nez jak jinak v nemecku, neni dementnich ridicu vic jak v nemecku. Je to tu zkurveny!!! Jestli ja budu delat 45 v rakousku tak mi jebne :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: správně, jen tvrdě na vás:)))
    SM3
    SM3 --- ---
    Po dálnici osmdesátkou a víkendy bez aut, navrhují němečtí Zelení - iDNES.cz
    https://auto.idnes.cz/...leni-ekologie-elektromobil-dws-/automoto.aspx?c=A180626_075204_automoto_Fdv
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: zatím jsem ve fázi čumika přes rameno, ale půjde to;)
    Kaufland atp. jsem nesnášel, hroznej vopruz!;)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Jak to jde v kanclu? ;)

    Zjistil jsem, že jsem silně alergický na takového to „Rychle se to tam naloží, máte to kousek tam to hned složí a máte hotovo“. Před pár týdny - po týdnu pohodové práce - mladá začínající dispečerka sežene zkurvený Kaufland, abych nejel 120km po prázdnu - ale než jsem dojel do Modletic, tak z toho bylo 70km pryč a ještě jsem si zajel kvůli vykládce v Kadani - v životě bych tohle nejezdil, to ať jsou obchody radší prázdný! :D Protáhl jsem si to o další noc a když jsem jí druhý den volal a ptal jsem se jí kolik vydělala, tak jestli si je vědoma toho, že mi kvůli max litru - co jí z toho zbyl musela zaplatit další den, najel jsem o pár km navíc - mýto/nafta. Takže za to byla možná i v minusu! :D

    Další týden fajn točka do Itálie, jako zpátečka melouny z Verony do Kauflandu v Modleticích (!!!) - máte časové okno a berou max půl h po oknu, tak pohoda. Okno na 7 a najížděl jsem v 9:43!!! Navíc si to člověk vytahá sám! Stál jsem tam od 15h předešlého dne, ale na registraci jsem musel vstávat v půlnoci!!! Jako bonus mi v noci došla nafta ve frigu, takže jsem přerušil 11h pauzu na 20min a zajel si na benzínku natankovat - tak bude sranda, když mě zastaví :/

    A včera vyhodím v Berouně nějaký festival a prý naložíš jen pár palet, židle a lednici a hodíš to na čerňák do CČM, týpek co to se mnou nakládal jel naštěstí se mnou, jinak bych jim to nechal na rampě, at se tam z toho třeba zblázní. Díky výšce auta jsme se nedostali na střechu a z garáží to na střechu je něco přes kilometr - klidně si na to vsadim - nekonečné chodby, výtahy a další chodby.

    Asi začnu všem tvrdit, že mam zákaz vstupu na Kaufland, Tesco, Čerňák apod. ať mam klid! :)

    Pokud byste jeli poprvé na EuroGate v Hamburgu, tak si musíte udělat vstupní ID a poplatek je 20e, je to asi poslední místo v Německu kde neberou karty, tak na to případně myslete, at se nemusíte točit na benzínku k bankomatu! Sice je docela kousek, ale je to opruz! ;)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    tak poslední točka do Gliwic je pěknej voser, to asi abych se usvědčil ve správnost rozhodnutí toho nechat a moc se mi nestejskalo:)))
    inu poslední noc v autě a zejtra pár posledních km a bude!:/
    SM3
    SM3 --- ---
    DRED: To jsem v rámci duševního zdraví vytěsnil ze svých vzpomínek. To nebylo auto, pouze parodie, která tak vypadala :)
    SM3
    SM3 --- ---
    Jezdíte dodávkou přes Francii? Na tohle pozor! | AutoŽivě
    https://www.autozive.cz/jezdite-pracovne-s-dodavkou-pres-francii-na-tohle-si-dejte-pozor/
    DRED
    DRED --- ---
    SM3: si uz zapomel na mana v dansku? :)
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    SM3: Nejhorsi auto ever. Kdyz se neco posere treba starter :D tak nechtej vedet co vsechno musis rozebrat abys to vymenil. Man nikdy nikdy... ja zdedil tohle a za tyden dam 2tydny az na sever norska uz se tesim

    SM3
    SM3 --- ---
    Ted par dni s MAN 18.440 rv. 2013, nic horsiho jsem nezazil... Retarder jako by nebyl, postel na hovno - lezet na podlaze by bylo snad lepsi. Automat si neni schopny normalne podradit - asi chyba konkretniho kusu, ale aby mi 2x chcipnul na kruhaci, protoze z 9ky si nepodradi na 3-4, ale 7 a zacne cukat (v te chvili uz nepomuze ani manual), dnes mi to malem chciplo na vlakovem prejezdu! Takze pred kruhacem/prejezdem prepnu radsi na manual :( Radiu blbne aux, debilni osvetleni kabiny a drzak na hrnek je udelany tak, ze pri vetsim hrbolu (cz silnice) vypadne. Byt nekde zamestnany a dostat tohle auto, tak skoncim...


    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    a flastru bych se zatím nebál, nemci bejvav takhle že začátku tolerantní a jen upozorňují
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3:jj je nutno tam na tahače s návěsem dát >18, já tam měl automaticky těch 12-18, dokonce jsem volal do Renaultu odkud berem aura a tam mi řekli:" mělo by to tak být"...ty we co to je, snad Je nebo Není!!!

    no tak uf, jsem si říkal, že by kvůli hodině prudili

    jinak jsem udělal poslední víkend venku a zbývá mi posledních 7 dnů za volantem, jako těším se na tu změnu, ale ten koláč mi bude chybět, si asi budu muset koupit PS s volantem, abych ten absťák nějak ustál:D
    SM3
    SM3 --- ---
    Jinak na Zizkove parkovani v pohode, nakonec byli rozumni a nejakou hodinu neresili, takze jsem nic nedoplacel ;)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: jj, taky bych zvolil 2. moznost, mam za to, ze na tu se mi to precvaklo samo minuly tyden a nikdo me nezastavil, tak to bylo nejspis dobre ;)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    nevíte něco o novém tollcolectu?
    se vzbudím a svítí mi na něm 12...18t a dá se přepnout na 18t nebo >18t....jsem radši zvolil variantu 2, ale nejsem si jistý a na firmě nikdo nic neví, zatím teda:/
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    SM3: Rekni ze vezes auto Pospiechovi, tam ma prazskou pobocku. Normalne tam stoji soukromnici
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: akorát levný to není, ten Čerňáku je myslím stejnej, to víš, parkuješ v práglu, furt levnější, než noc na benzínce bez security v Anglii:)))

    kvůli hodině, to jsou vemena, by snad vyšlo levnějc zaplatit jen hodinu a den...jinak s kafem dobrá metoda;)
    SM3
    SM3 --- ---
    SUMPTN: Tam se da urcite projet, staci rict, ze jedes nakladat pivo, ale nevim na kolik pak hroti stani pres vikend a jak je to tam hlidane, prece jen ten areal je dost velky a rekl bych ze jen sedi na vratnici...
    Parkoval jsem driv v Letove o 500m dal, ale mel jsem zaplaceny pronajem na 12t, pak jsem tam projel na prasaka s navesem zenska na me neco v zrcatku gestikulovala, ale schoval jsem to za barak a po vikendu to tam furt stalo...

    COCOBRYCE: Nakonec jsem to dal na ten Zizkov, idealni reseni s tram, diky! ;) Jen teda ta cena 485kc/den s dph je dost, navic jsem prijel 22:58 a typek, ze ta hodina do pulnoci je den, tak jsem mu zaplatil dva dny a zitra to snad s nekym jinym vyresim rozumneji :D Pripadne si priste uvarim o kavu navic :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: znám jen černý most a nákladové nádraží Žižkov
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam