• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    SM3
    SM3 --- ---
    V Říčanech to dokázali. Opět tam platí zákaz průjezdu kamionů | ČtiDoma.cz
    http://www.ctidoma.cz/.../2018-09-22-v-ricanech-dokazali-opet-tam-plati-zakaz-prujezdu-kamionu-44408
    SM3
    SM3 --- ---
    Ministr Ťok podepsal smlouvu na výběr mýta s CzechToll a SkyToll - iDNES.cz
    https://ekonomika.idnes.cz/...ytoll-podpis-smlouvy-fkr-/eko-doprava.aspx?c=A180920_161938_domaci_kop
    SM3
    SM3 --- ---
    https://www.eurovignettes.eu/portal/
    Pokud si budete kupovat online znamku, nezapomente si po zaplaceni hned na webu stahnout .pdf nebo udelat screenshot, zpetne uz to nelze, stejne tak nejdou opravy spz aj. Ja jsem v tom ted za 32e, aspon si to budu pamatovat :)
    SM3
    SM3 --- ---
    Projizdka pri patku




    SM3
    SM3 --- ---
    Policie už ví, čí auta couvala po dálnici D11. Pomohly záběry z kamionu - iDNES.cz
    https://hradec.idnes.cz/...prestupek-magi-it8-/hradec-zpravy.aspx?c=A180829_144538_hradec-zpravy_tuu
    SM3
    SM3 --- ---
    SM3
    SM3 --- ---
    Auto s 80 000km, nechaly se jako novému namontovat majáky kvůli ADR, nikdo z řidičů si prý nikdy nestěžoval, že by do auta pršelo, mě teď pršelo pomalu v kuse 3 dny ve Slovinsku a světlama ve stropě na mě začlo kapat :( Jde to přistí týden na opravu/posouzeni - pokud se prokáže, že zatékalo diky netěsnosti majáků, dam sem jméno firmy, která to dělala).





    4PTO
    4PTO --- ---
    SUMPTN: Taky mám gauč na dálnici, akorat novej, ještě zabalenej:)) Nabral jsem ho pod auto, přední kolo do vzduchu a odklouzal jsem z levyho až do pravejch svodidel..
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    SM3: Spise by mohli jit tim smerem ze i to blby B bude prisnejsi. Bylo by mene aut treba, mene nehod. Ale ono to nepujde, autoskolakoj i komisaroj se hodi kazda gresle.
    SM3
    SM3 --- ---
    SUMPTN: Vzhledem k tomu, ze uz par let obcas kurtuji, tak gumicuk mi prijde jen takova sranda, urcite lepsi nez nic, ale jedna poradna kurta (5t) s rozumem uchycena, vyda za 10 gumicuku ;)
    Prijde mi to podobne jako s lekarnickou, dostali papiry a pred 10-30lety jim neco rikali v autoskole, ale lekarnicku ma jen kvuli fizlum, kolik lidi ji umi smysluplne vyuzit? Uz premysli, ze vybaveni velmi omezi...
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    SM3: To sladeni ma rozhodne neco do sebe :)) a co se nakladu tak ten proste musi, musi byt zajisten aby nevylelt. Aspon tu plachtu tam mohla... do dalnicniho boha.
    Takhle predemnou frajerovi vyletl gauc na dalnici :D mel to zajisteny gumycukama cigan jeden
    SM3
    SM3 --- ---
    SUMPTN: jj, chce to jisty trenink - ikdyz si nejsem uplne jisty, jak bych reagoval v osobaku, ktery posledni roky temer neridim...
    Pokud uvidim, ze bych se kvuli vyhnuti zveri mohl zabit, i diky neosvetlenemu cloveku apod. tak bych ho asi prejel - otazka jak by se zachoval mozek, jestli bych trhl, v pripade cloveka, volantem do protismeru proti kamionu/osobaku kde vim ze je nejspis zabiju a nebo prejedu radsi neosvetleneho debila, co tam nema co delat, doufam ze i v tomto pripade podvedomi je sladene se svedomim...
    DIVA
    DIVA --- ---
    SM3: vim svy, vozivala jsem nakou ozvucovaci techniku, velke tezke bedny na vysoce funkcnich pojezdech bez aretace .)
    SM3
    SM3 --- ---
    DIVA: Jinak teda co si budeme povidat, ono umet zakurtovat spravne naklad neni prdel. Urcite ma na to BAG a jini nejake tabulky/obrazky a videa, ktere radi poskytnou, jiste za uplatu :D
    Nemyslim zrovna palety, ale nejake ruzne patvary, kotouce apod. spravne uchytit je obcas dost peklo, natoz aby se to libilo/nevadilo pri kontrole...
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    SM3: To je jasny o tom bezpochyb. Ja jsem mozna pouzil az moc brutalni slovicko. Ja osobne bych to klidne i narval, vedet ze mas 2. decka a naproti jede kamion tak nevim nevim, zratka nezkusenost.
    SM3
    SM3 --- ---
    DIVA: jj, nekteri nepremysli... Tenkrat jsem blikal na typka s vozikem pred Rudnou sjizdel na benzinku, ja take a vylezl docela ostre proc na nej blikam, kdyz jsem mu rekl, ze ma bud prohozene draty nebo blika na druhou stranu, tak pry sorry, ze se v tom hrabal a asi to dal blbe :(

    Soud bych poslal do prdele, ridic ma povinnost zajistit / zkontrolovat naklad, to ze ji to na sk. B asi nikdo nerekl je fuk, muze o tom premyslet v kriminale!

    Je to stejna logika, jako kdyz budu mit v navesu/sklopce tisice malych kousku, ktere kdyz budou postupne vypadavat, tak je to vlastne v pohode, protoze je to tak male, ze se tomu nemusi nikdo vyhybat. To ze mi vylita na trase Bohumin - Cheb 30t sterku je vlastne jedno :D

    SUMPTN: Demenci z pohledu toho mrtveho ridice uplne nevidim, ono je logicke se vyhnout lezici/letici prekazce na to je, rekl bych, mozek naprogramovan... To, ze to treba nebylo primerene je druha vec, ale ten predmet tam nemel co delat...
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    SM3: To nechces. Kdyby ten plech zasahl to auto pred nehodou tak je to vec jinna. Jako je to demence z obou stran
    DIVA
    DIVA --- ---
    SM3: za necim podobnym jsem jela, vozik s hromadou kramu, jedna kurtna nesmyslna, druha svobodne vlajici ve vetru. Problikavala jsem jak smyslu zbavena a nez jsem odbocila aj prohucela klaksonem. Bohuzel ridil nejspis stejny ocas co nakladal.

    Kez by misto uvah o pribytku a parcele kde stoji ridicova postel pres vikend resili pomahaci chranici realne provozni rizika.
    SM3
    SM3 --- ---
    Vyhýbal se plechu a havaroval. Jeho chyba, řekl žalobce – Novinky.cz
    https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=481241&sznu=FESKSVWOHamyqNPd
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam