• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    SM3
    SM3 --- ---
    Kdyby někdo chtěl brigádu na celý příští týden CE z okolí Prahy, Kaufland/Tesco po ČR.
    Kontakt v poště.
    SM3
    SM3 --- ---
    Pokud by měl někdo zájem, tak pošta.

    "Shanim ridice na 12t celková, musí mít C a profesak. Každý den doma, vikendy volne. Je to auto s korbou a rukou, zavazet bagriky a stavebni material.
    Jezdí se hlavně okolí Prahy a 2x týdne na jih Čech."
    35 000Kč
    SM3
    SM3 --- ---
    Jen upozornění, pokud máte pojistku vůči zaměstnavateli a vykonávat zároveň činnost pro někoho jineho na DPP/DPČ, tak se pojistka u ČP standardně na tuto činnost nevztahuje, viz Pojistné podmínky:

    2. Pojištění odpovědnosti zaměstnance při výkonu povolání se nevztahuje, pokud tak není ujednáno v pojistné smlouvě, na povinnost pojištěného nahradit újmu vzniklou:
    a) při činnosti konané na základě dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti;
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    aha ty voe já to blbě pochopil.. psal sem cenu za celý auto, hodinová mzda pro řidiče samozřejmě jak píšete
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    SM3: u nás ve firmě, kolega co mě přitáhl má tuším aktuálně 225 EUR na den... víkendy volný
    SM3
    SM3 --- ---
    SELECTOR_IX: Ukaž mi kde venku (v rámci Evropy), toho bura na den na firemním autě dostaneš ,)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    PANPOSPA: trojku za den si představit umím, ale bůra je v Čechách fakt utopie...
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    SELECTOR_IX: on ti to moc nikdo nenapíše nebo neřekne ale ber to tak, že más stroj za mega, nafta a ty chceš jít domů aspoň s trojkou za den;)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    PANPOSPA: to jsi viděl kde?
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    SM3: to je málo ne? aspoň 5000/den podle mě
    SM3
    SM3 --- ---
    Přes týden jsem odvezl asi nejdebilnější náklad, co jsem kdy vezl, z pohledu stability.
    20 ICB s kyselinou pod plachtou, při každém přibrždění a rozjezdu se auto hodně dlouho houpalo, fakt jsem se v tom necítil dobře a to jsem vozil koně v náklaďáku s vlakem, kteří zrovna nestáli v klidu, ale ICB bylo docela peklo.
    Raději plný auto dynamitu :D
    SM3
    SM3 --- ---
    VEJTEK: Podle mě 190+ záleží kolik toho najezdíš, já měl nabídku na sklopku (C) za cca 200/h, za cca 10h bych se max 3x otočil a celkem najel max 100km na kolečko...
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    Ahoj všem a mnoho km bez problémů přeji. Rád bych se zeptal jaká je podle vás ,, slušná" hodinova mzda na sklopce/osmikole? Lokalita Praha. Díky za vaše zkušenosti
    SM3
    SM3 --- ---
    KROJC: Tak pojišťovna se ozvala a prý nebude problém to proplatit, resp. proplati 1200e za přeložení, ale s pokutou 410e mám smůlu, alespoň něco, tak snad to dobře dopadne...
    SM3
    SM3 --- ---
    KROJC
    KROJC --- ---
    SM3: Taky dobrý.Držim palce. Před lety jsme s kolegou přepaletovával blbě naložený kindervejce a vypíčený hrošíky z čokolády. Venku třicet. Polský palety(plusminus 3-4 centimetry)ne jednu. Prošlo to na pojistku.
    SM3
    SM3 --- ---
    SM3: Tak nakonec vyřešeno dnes dopoledne místní odtahovkou, která má ještěrku i paleťák, věřím, že pouze pro tyto účely.
    Přijel do hodiny týpek a začli jsme vykládat, během hodiny přijel jeho kolega a pomáhal mi v návěsu, za 2h bylo hotovo a nápravy na kozlu už nehlásili 15t, ale 10t - limit 11,5t. Jsem kokot, že jsem si to nepohlídal, hold nikdy s tím nebyl problém a váhy na Duisburgu mě nikdy nestáhly.
    Takže jsem zaplatil 410e pokutu fízlům a 1200e odtahovce za přeložení. Takže super kšeft - minus cca 43 500 + 300 za taxika po Praze domů, to chceš! :D
    Ale zkusím to na pojistku na blbost, tak uvidím v pondělí co mi řeknou...
    SM3
    SM3 --- ---
    Nejede někomu poloprázdný naves s paletakem přes Duisburg jak jsou ty váhy? Jsem přetížený na tahač potřebuji to přerovnat.
    Jesterky tu sice mají, ale přijdou až v pondeli :( Přes neděli jsem měl udělat 24h a v pondělí vyrazit do FR, takže průser jak kráva :(
    Kdyby Vás někdo napadl, tak posta!!!
    SM3
    SM3 --- ---
    Kamarádka měla hodně velké štěstí...

    Náklaďáky slisovaly auto na Pražském okruhu, ženu vystříhávali 40 minut - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...a/zpravy/vazna-dopravni-nehoda-prazsky-okruh.A200608_082418_praha-zpravy_rsr

    Držel mě za ruku a já se přestala bát, děkuje hasiči žena ze slisovaného auta - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...-hasici-vyprostovani-zranena-zena-podekovani.A200611_141735_praha-zpravy_klu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam