• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DEWEDdnes jsem poprvé...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ...vařil zelňačku.
    4PTO
    4PTO --- ---
    dostal knedlík jako omluvu za zpoždění (wtf:D)
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    ...vydržel sedět v obejváku po celou dobu co přijela na návštěvu ne příliš oblíbená babička :D
    ERROR
    ERROR --- ---
    ..mel na ruce google hodinky, je to uplne na hovno:)
    NEETARELL
    NEETARELL --- ---
    ... se účastnila studentské rady. Výsledek: kromě části učitelského sboru se mi za nevhodnou poznámku o houpacích křesílkách směje už i ředitelka.
    KACZA
    KACZA --- ---
    ...a snad naposled - pátrala virtuálně z čr po londýně po své několik dní nezvěstné sestře. až za ní pojedu naliskám ji co to pude. bolí mě hlava a ráno vstávám na pohovor. jistě budu excelovat a vynikat mezi ostatními vo tom žádná.
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    dala obrázky, které kreslím na ateliérový projekt, do video programu a mám prvních 10 vteřin svého prvního animovaného filmu :)
    COCOBANANA
    COCOBANANA --- ---
    v práci po uběhlý zkušebce
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Přihlásila článek do akademického sborníku.
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    uvařil česnečku a to vypli plyn, tak jsem improvizovat s turistickým varičem
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ...vstal sám o sobě ve půl třetí ráno ráno a zahájil den cigaretou, nakládanými hříbky a pivem. A tak nějak cítím, že to bylo i naposled.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    se zamyslel nad tím, co jsem dnes poprvé . . .
    PSYCHOTEEK
    PSYCHOTEEK --- ---
    Dnes jsem poprvé v životě podepsal smlouvu bez toho, abych si přečetl jediné slovo, které v ní stojí. Doufám, že UPC nejsou moc velký lumpové :-)
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    dnes jsem poprvé zažil, že jsem dostal od TORI do pošty, že byla založena nová diskuze, pro kterou jsem hlasoval... a taky píšu první příspěvek? to by možná bylo do dvou příspěvků:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam