• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHEESHTETUJU / TETUJEŠ / TETUJEME aneb ukaž co umíš - pro tetující, potetované a nerozhodné



    Tak pojďte s kůží na trh! Šikovní tatéři nebo zvědavý nadšenci, tady Vás obsloužíme.


    Máte možnost ukázat co děláte a co Vás baví dělat. Chci vidět návrhy, práce a inspiraci. Máte dobrý návrh ale nikoho, kdo by ho chtěl pod kůži? Tady možná najdete.
    K pracím a návrhům dávejte VŽDY kontakt, jméno - allias, popř. název studia + adresu a kontakt. Budu z toho průběžně dělat seznam a dobře se pak filtruje!

    Kdo má svého oblíbeného tatéra za kterýho by ruku do ohně položil, nechť učiní stejně.

    Kdo hledá / chce něco pod kůži, ale nevím kam / co / kde, tady snad najde.

    Nemám v úmyslu nikoho omezovat nebo 'cojávim', ale všechno má svý meze.


    Spřízněné auditka:
    [ ORNAMENTAL / GEOMETRICAL TATTOO ]
    [ Dementní kérky - Sou tak pitomý až sou uplně dobrý ]
    [ návrhy na tetování (a neb co by se vám líbilo mít vytetované) ]
    [ Tetování, která pochází z dílen malířů a ilustrátorů // Echt original ]
    [ Vězeňská tetování - Criminal Tattoos ]
    rozbalit záhlaví
    SM4SH
    SM4SH --- ---
    Ahoj, manzelka ma zboku stehen takovy ty metlickovy zilky (asi to miva dost zenskejch), napadlo nas ze by slo je "zakryt" nejakym tetovanim. Chtel bych se zeptat jestli s tim tady treba nekdo nema nejaky zkusenosti, jestli to treba tetovani nejak nevadi preci jen ty zilky nejsou moc hluboko pod kuzi. Diky za jakykoliv info.
    ASURA
    ASURA --- ---
    SHEESH: dík! Byla to 5 liner, když to člověk chytne do ruky, docela to odsejpá. Ale to je pro každýho subjektivní pojem...
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    ASURA: zatim nejhezčí handpoke, co sem viděl. to ses musel ale celkem udrbat s tou 3-kou :-D
    ASURA
    ASURA --- ---
    Handpoke

    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    NOM_AM: jak od Sailora Jerryho
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    NOM_AM: Dost
    Dobrý
    :)
    NOM_AM
    NOM_AM --- ---
    Hellou, jede tu někdo v oldschoolu?

    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    Ahoj, vedel by nekdo o spolehlivym cloveku, co ma cas na par predelavek a kratkej rukav? Idealne nekde v okoli Pribrami, ale beru i Prahu. Dik
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Někdo tip na tátera co dělá abstrakci? Díky :)
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    MMORT7: to opravdu záleží na stylu, který se ti líbí. Tetovat se dá ledasco a vážně ve finále záleží jen na tobě, co by sis představoval. Ne každý tatér ti udělá cokoliv, je to teď víc o tom, že se tatéři snaží vyprofilovat se do určitého stylu. Pokud můžu poradit, zkus se podívat na internetu co se nejvíc podobá tvé představě a pak to sem klidně postni, rád poradím a doporučím.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    Ahoj. V návalu 50 (roky) mám tendenci si na ruce nechat udělat nějaké to dílo. Doporučíte tatera, který ideálně i navrhne, vymyslí, nakresli...?
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    LUKS: pokud to mas jeste v zaruce, zasel bych s tim do supply a poslal to na opravu. pocitej mesic az dva na opravu/vymenu
    LUKS
    LUKS --- ---
    Ahoj, v roztržitosti jsem si odkroutil RCA konektor na penu. Neznáte prosím v Praze někoho na opravu? Díky.
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    SALVATOR: Pošta. :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KARLOS: Tak to abych se k tobě konečně stihnul dostat :D
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    Ahoj,
    Začátkem příštího roku se budu stěhovat zpět do Austrálie, tak pokud máte zájem o dotwork / blackwork / geometrii, tak dejte vědět. .)
    Díky.

    KJdot (@k.j.dot) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/k.j.dot/?hl=en
    https://www.kjdot.cz/cs/
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    Zkoušel jsem dávat filtr, ale nějak nenašel - máte nějaké doporučení na Brno? Můj tatér asi sedí, páč přestal komunikovat, a já měl v březnu mít termín. Katie Kunc má plno a Mysteria mě veme až v červenci, což není úplně kérková sezona. Kdyby měl náhodou někdo doporučení s ukázkou prací a volnem ideálně do května, Brno, budu vděčný.
    Díky :)
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    SMELLYDICKHEAD: normálně si najdi supply obchod a kup si stencil papír :)
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    Ahoj!
    Chtěl jsem se zeptat, blbě jsem zakoupil kopírák - pouze jednostránkový - tudíž mohu otiskávat kresbu, bohužel není však na co... Jaký papír máte ozkoušený např? Na který se obrázek lehce obtiskne, lehce vytiskne na ruku a bude dostatečně ohebnej...? Bylo mi doporučeno pečící papír, ale dřu do něj jak zběsilej a bohužel bezúspěšně. (Lehký náznak obtisku, ne však takovej aby se to dalo obtisknout následně na ruku, taky se s tím nedaj moc dělat detaily, maxímalně tak tlustý čáry :D) Předpokládám, že je to tím že pečící papír je povoskovanej, netuším jestli se dá sehnat nepovoskovanej... Nějaký rady, tipy návody jak to zpankovat k dokonalosti?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam