• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLINIKAKLIniKA
    KLINIKA
    KLINIKA --- ---
    Výsledky jednání na Radnici | Autonomní sociální centrum KLINIKA
    http://451.cz/klinika/2014/12/16/vysledky-jednani-na-radnici/

    Před chvílí jsme se vrátili z jednání na Radnici (se starostkou Prahy 3 a generálním ředitelem ÚZSVM). Jednání proběhlo v poklidné předvánoční atmosféře, úsměv střídal úsměv. Jediným výsledkem dnešního jednání je shoda na jednání o jednáním budoucím. Takže zatímco budova polikliniky je nadále zabedněná, chátrá a střeží ji soukromá bezpečnostní agentura, my se můžeme “těšit” na další jedním o dalším jednání.
    NERASISMU
    NERASISMU --- ---
    Dovolíme si malý spam, přijďte si v sobotu odpočinout ;-)
    [ Večer proti anticiganismu / ostatniother / 20.12.2014 / CR - Praha - Podnik, Bubenská 1 ]
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    VOJTEK: tak doufam ze mas stary screenshot ;-)
    JAKUBV
    JAKUBV --- ---
    MARIHAI: o tričko nejde, jsem jen trošku alergickej na českou justici, ale pravda, tak často je nesleduju. a taky jsem trošku alergickej na to, když rveš slovíčka jako "trh" nebo "marketing" tam, kde jsou zbytečná
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    MARIHAI: Nakonec byl docela rozumnej, ale na začátku sem měl chuť ho praštit
    KLINIKA
    KLINIKA --- ---
    Jakub Patočka: Klinika pro léčbu nemocné společnosti - Deník Referendum
    http://denikreferendum.cz/clanek/19351-klinika-pro-lecbu-nemocne-spolecnosti
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    JAKUBV: prej trhovec.. tak jasne ze nemusi bejt kazdymu dvoumetrovej chlapek ve triku hilfiger sympatickej.. ale myslim ze byl docela rozumnej.
    KLINIKA
    KLINIKA --- ---
    PEŇÁS: Boj o klubovnu, stát uhájil svůj Klinický bordel | Názory | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...uhajil-svuj-klinicky-bordel-pd7-/nazory.aspx?c=A141215_122132_ln_nazory_mmu
    KLINIKA
    KLINIKA --- ---
    KLINIKA: fotky z demonstrace, velmi vesele a barevne
    JAKUBV
    JAKUBV --- ---
    MARIHAI: já právník nejsem, ale podle mne vlastnické právo už teď není neomezené (viz listina) a vlastník má povinnosti (viz zákon), na tom bych se točil. jinak ten "trhovec" z toho dimunova serveru je dobrej no
    KLINIKA
    KLINIKA --- ---
    krom veřejné schůzky nezapomeňte zítra na přednášku o "Commons" (obecně sdílené statky), přednáší Schejbal, Čepela a Horňáček
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    VOJTEK: mimochodem vcera jsem na FB zadal vyjadreni nekoho z redakce, ze se mi to zda jako predem pripraveny...odpoved absolutne ocekavatelna: uprava linku a smazani kometare
    KLINIKA
    KLINIKA --- ---
    Klinika vás zve na veřejnou schůzku, která proběhne ve středu v šest hodin večer v dolních prostorech Café V lese. Zástupci Kliniky zprostředkují své dojmy z úterního jednání na Magistrátu hl. města Prahy s ÚZSVM, MČ Praha 3 a magistrátem a ze středečního jednání s GIBSem. Bude možnost se zapojit, přijít s podněty na dění okolo Kliniky či si jen vyslechnout, jak se situace vyvíjí.
    NEENA
    NEENA --- ---
    VOJTEK: link uz asi aktualizovali, resp. během vteřiny se "aktiviste ze zizkovske kliniky" zmeni na "Anarch. solidarni akce".
    Byla-li někomu způsobena vážná újma (resp. je-li daný nepravdivý údaj způsobilý přivodit vážnou újmu), může jít o poškození cizích práv (resp. pomluvu), případně křivé obvinění - dotyčný poškozený by musel nějakým způsobem prokázat svou příslušnost ke klinice
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    KRUCIJE: no me prave prijde ze jo. Proto jsem poslal ten dopis na GIBS... ackoli je mi jasny, ze vrana vrane oci nevyklove. Na druhou stranu mi muj MVCR zdroj prave asi pred 2 lety rikal, ze GIBS bojuje o preziti, pac chytaj malo fizlu, takze se pry celkem snazej, Zase jiny zdroje rikaj opak, tak nevim. Cely mi to ale prijde jako zpravodajska hra.
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    objevila se nekde videa usvedcujici ty flojdy z neprimerenyho nasilí?
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    KRUCIJE: don't you say? :) (we'll think about that)
    KRUCIJE
    KRUCIJE --- ---
    WASHO23:
    TLOUDEV:
    hele, a není to nějaká kachna? existuje vůbec taková organizace? všude je to jen přejímaný, záběry na hořící auto nikde, žádnou an. sol. akci jsem nevygůglila. může to být součást strategie kriminalizace...
    jo, "bolí nás to doteď" mě taky rozesmálo :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam