• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLINIKAKLIniKA
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MASTODONT
    MASTODONT --- ---
    KAPITAN_STIKA: Čili historie jednoho levičáckého doupěte končí, hurá.
    MASOO
    MASOO --- ---
    KAPITAN_STIKA: „Z objektu bude po potřebném vyčištění a provedení bouracích prací využita prakticky pouze hrubá stavba se stávajícím nosným systémem. Pomocí příček vzniknou nové dispozice, osadí se nová okna a dveře,“ stojí ve zprávě SŽDC zveřejněné na jejich stránkách.
    KAPITAN_STIKA
    KAPITAN_STIKA --- ---
    Přestavba Kliniky začne za pár dní, SŽDC získala všechna povolení - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...um-klinika-jeseniova-szdczacala-rekonstrukce.A191022_140756_praha-zpravy_rsr
    MASOO
    MASOO --- ---
    Výzva proti kriminalizaci aktivit Food Not Bombs – rozdávání jídla všem. - Petice24.com
    https://www.petice24.com/...ti_kriminalizaci_aktivit_food_not_bombs__rozdavani_jidla_vem?uv=16812266
    MASOO
    MASOO --- ---
    PREVRACENY: právě
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    DZON_SON: Tak tady se vůbec nechytám.
    DZON_SON
    DZON_SON --- ---
    PREVRACENY: Nevim jesli úplně dobrý. Týpek z Itálie kterej využil svýho kapitálu ve výprodeji jménem Česká republika v 90's a 00's (zamaskovanýho za "pojďme všechno zprivatizovat ať nám tu ten velkokapitál investuje a vytvoří super nový věci") teď sosá peníze z grantu co dostali na provoz a z toho co se vydělá na baru, aby si moh dál spokojene žít bez práce někde v Itošce...
    A kolektiv může za to málo,co zbyde udělat nějakou tu kultůru.

    (čimž nechci shazovat prostor 39, jsou super a moc jim dík že tam jsou a za to, co dělaj)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MASOO: Tak tohle mi na střední říkali holky, když jsem byl na střední.:)
    MASOO
    MASOO --- ---
    PREVRACENY: ano, ale ten poměr je pořád 1:4
    A Neklanka taky pořád nic btw.

    Moc tlacis na pilu;)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    DZON_SON: Ok, beru.
    U toho posledního zmíněného pronajal na podobné účely. Takže dobrý, ne?
    DZON_SON
    DZON_SON --- ---
    PREVRACENY: Fakt nicemu neverim dokud to nebude zrekonstruovany a bude se to slavnostne otvirat. miladu taky hned chteli predelat na pro ucely univerzity a vysledek je ze nikdo nehrab a barak je po 10 letech na spadnuti. cibulku taky chteli hned predelat a taky pada, lazne albertov jakbysmet a barak v orebitsky ital chtel honem honem predelavat na hotel az ho nakonec po 5 letech prazdnoty bohulibe pronajal na podobne ucely na jake to chteli pouzivat squatteri.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    no povíme si za pár let až tiše dojde ke změně účelu využití budovy. jediná šance je že to piráti ve vedení Prahy nedopustí
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    DZON_SON: Že tu kliniku nakonec využijí k dobrým účelům.
    DZON_SON
    DZON_SON --- ---
    PREVRACENY: co vidime?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    KAPITAN_STIKA: Tak vidíte.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KAPITAN_STIKA: Osobne jim uverim ve chvili, kdy to tam otevrou :)))

    Stat je mrdka.

    //ZASTAVIT STÁT!
    KAPITAN_STIKA
    KAPITAN_STIKA --- ---
    Chápu, v pohodě. Uvidíme, jak se to vyvine, já po téhle zkušenosti nemám moc důvodu jakékoliv státní instituci cokoliv věřit.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KAPITAN_STIKA: Jen aby tady nedoslo k nejake mylce. Ja v zadnym pripade nehajim stat. Osobne jsem psal tomu kriplovi Belluovi, proc lze o Klinice do radnicnich novin (samozrejme neodpovedel).

    Nejak nevim, jak to napsat jasneji. Zkratka jsem chtel rict, ze jestli tam nakonec bude komunitni prostor pro obcany, tak za to vdecime jiste kolektivu Kliniky a tech pet let (nebo jak to tam bylo dlouho) neprislo vnivec:)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam