• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Z nejakejo duvodu jsem ZUZKAOU cetl jako odpoved na LEON_KOWALSKI.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SAMUELARACHNID: proč furt já? Kultisti budou makat, hlavní guru to pak promění na něco posvátného.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GENTIANA: Mikešovi stačí sehnat něco co se bude podobat té fotce co hodil do "křesťanství v 21 století". A pak půjde jak osel za mrkví :oD
    SAMUELARACHNID
    SAMUELARACHNID --- ---
    GENTIANA: no jo no, ale tady je to ještě v klidu...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Akorát, teda, nemělo by se zrovna tohle řešit někde v internalu?
    SAMUELARACHNID
    SAMUELARACHNID --- ---
    GENTIANA: .... no jo, moje malá neteřinka.....
    bude teda ZUZKAOU dělat kvašené prasadam?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SAMUELARACHNID: jak je ctěná libost. Já beru na starost ty oleje na promazávání čaker a leštění aury.
    SAMUELARACHNID: a vedoucí odboru křižování a narážení na kůl.
    SAMUELARACHNID
    SAMUELARACHNID --- ---
    GENTIANA: za id sadakoí se přimlouvám, páč ta by mohla být předsedkyní pro potlačování práv a svobod...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GENTIANA: uneseme je na Bruntálsko a budeme je tam držet tak dlouho, dokud nevydají plody svých zvrácených myslí. Na podporu budou dostávat místní omamné rostliny a houby.
    SAMUELARACHNID
    SAMUELARACHNID --- ---
    GENTIANA: si oholím hlavu nechám narůst plnovous a vezmu si noční košili, dramaťák a hraní v lokální kapele snad bude stačit. Moučník já rád, nicméně račejč nějáké fajn ženy, co si myslí, že jim ujel vlak tak si čistí čakry olejem z jitrocele.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SAMUELARACHNID: Mikeš by se hodil jako ten charismatický paňáca, ale obávám se, že je trochu neřiditelný. Chtělo by to nějakého naivku, co bude pěkně poslouchat, co se mu řekne, a když bude hodnej, tak dostane po večeři moučník.
    SAMUELARACHNID: Já teda pouze četla, co mi přišlo do ruky, takže mám teoretický základ.

    ZUZKAOU: Nejlepší hovadinu by podle mě vymyslel přípravný výbor ve složení Gobers, Sadako a Bramborýna.
    SAMUELARACHNID
    SAMUELARACHNID --- ---
    ZUZKAOU: dobře vy, my jsme to zas rozebírtali po zkoušce z kapelou na pívu, co budem dělat, když nepůjdem na výšku
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SAMUELARACHNID: my to měli jako seminárku...
    SAMUELARACHNID
    SAMUELARACHNID --- ---
    ZUZKAOU: vidím, že jsme na gymplu měli podobné koníčky :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SAMUELARACHNID: bojím se, že určitě existuje nějaká skupina, která to už hlásá léta.

    To jsem se takhle na gymplu snažila vymylset co nejšílenější, nejabsurdnější sektářský systém, abych posléze zjistila, že to vlastně hlásají mormoni napůl se scientology. Včetně toho, že v posrmtném životě dostatanš jako případnou odměnu planetu s jinými lidmi na hraní...
    SAMUELARACHNID
    SAMUELARACHNID --- ---
    tak začne se nevinně , nějákou přednáškou o šamanismu józe psyychedelikách a tantře. s tím, ž se nadhodí to, že se všichni dostávali do pravé sféry bytí, asi jako gnostici. a pak kurzy těchto věcíá s tím, že apokalypsa už proběhla, a my žijem post apo matrix ( to až jako třešnička na dortu. Zuzka bude dávat kvašáky a já budu odháčkovávat. pro vlažné ve víře bude kocour mikeš jako bonus
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SAMUELARACHNID: To je sice hezké, ale muselo by se to rozpracovat, aby se to dalo kloudně prodat. Jako ten konec světa.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: Já teda mám charisma jistého druhu, ale chybí mi ten druh cynismu, abych se prohlásila za novou inkarnaci Ježíše. Nicméně, mám ten druh cynismu, abych tomu mohla dělat marketing. Důvěru v lidstvo jsem už jaksi vyplýtvala a docela marně, takže co.
    SAMUELARACHNID
    SAMUELARACHNID --- ---
    ZUZKAOU: se hlásím do služby! chci mít ale bod, že proběhl konec světa, a nikdo si toho nevšimnul
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GENTIANA: no byznys plán to je super, jen člověk musí mít patřičné osobnostní charakteristiky. Já už od gymnaziálních let hledám nějakého patřičně charismatického narcise, co by dělal Mistra a já bych zajišťovala ideologický background. Má to ovšem problém v tom, že narcistní pánové se mnou nevychází úplně snadno. S případnými hysterickými duchovními učitelkami zase špatně vycházím já...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam