• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    Diskuse věnující se mapování a výzkumu náboženských kutilů všeho druhu.
    rozbalit záhlaví
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SHEALA: Humpolíček naprosto nezbytně potřebuje kloubouk s nápisem M.Á.K
    SAMUELARACHNID
    SAMUELARACHNID --- ---
    SHEALA: a možná zvládnou i zkoušky ze sexuality :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SHEALA: To víš, ďábel je mocný.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Omlouvám se za combo breaker, ale přijde mi to poněkud... prostě, jak zvládnou zkoušky na psychologii snadno a rychle...
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    ZUZKAOU: Myslím že z Vranova. A jestli končí v neschopnosti pro deprese, tak má ještě celkem kliku.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GUYVER: to je ten ze Křtin či podobného pobrní? Ten exorcista, co opakovaně končí v pracovní neschopnosti pro deprese? Nebo jich je povícero?
    SAMUELARACHNID
    SAMUELARACHNID --- ---
    tááákže znova:

    Exorcista Vojtěch Kodet přednáší na Bigy Brno 2007
    https://www.youtube.com/watch?v=dJPaokmBYQI


    ( techno-satani ncluded)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SAMUELARACHNID: to zní slibně -i střední management má zjevně kutilské sklony!
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    SAMUELARACHNID: Rozhodně sem patří: http://www.vojtechkodet.cz/
    On vykutil i vymítání démonů homeopatie, což ve Slepičárně poněkud opomněli a pak toho trpce litovali.
    SAMUELARACHNID
    SAMUELARACHNID --- ---
    ZUZKAOU: Náhodou já bych se přimluvil i za zapadlého V.Kodeta, který ačkolivkarmelitán, vykutil vymítání démonů techna ;)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    RAGNAROK: Neser.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    ...ale takhle v popůlnoční filosofické notě se nemůžu zbavit představy, jak jednou budu v učebnicích coby anonymní člen zástupů, kteří se Učiteli smáli v Jeho těžkých začátcích předtím, než po Jeho mystickém odchodu vzniklo Společenství... ;)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    RAGNAROK: objektem zájmu náboženští kutilové všeho druhu. Církevní hodnostáři jaksi jsou nadnárodní korporace, ne DIY.

    Při příštím pokusu o ad hominem ti dorazí tropické ovoce.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    RAGNAROK: Jmenuješ se stejně jako tvůj otec!
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    ZUZKAOU:
    posluz si mocna pani spravkyne, nebo spis nemocna .-)

    delat si srandu ze srandistu nebo z dusevne nemocnych lidi me nebavi. U tebe, snad si toho nalezite vazis, delam cestnou vyjimku. Ptal jsem se na oficialni cirkevni hodnostore a oficialni uceni masovych cirkvi. Podle obvykleho bojovejo postoje, ktery zdejsi frekventanti zastavaji v odnozich novych internetovych tumoru, jako napriklad v auditku Krest 21, jsem mel zato, ze to tu koser asi nebude. Chtel jsem si jen potvrdit me intenzivni nazory (zdravim pana Sarkoziho) na vas.

    Pokud teda Krest 21. je vas projekt stejne jako auditko Prof. Václav Klaus tak smekam.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BTW Všichni Dvorští žijí pohromadě v Praze v Motole, náboženské kutění pověsili na hřebík.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    RAGNAROK: koukal ses do práv? Protože základní určení v záhlaví diskuze si evidentně nepochopil.

    Libovolní muslimští a křesťanští náboženští kutilové (a že minimálně křesťané jich mají neurekom) jsou tu vítání.

    Tvá obvyklá agitka proti něčemu, čemu nerozumíš, ale o to intenzivnější máš názor tu místo nemá a s obrovskou radostí tě osobně zabanuju.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    RAGNAROK: klidně i budhistům a vyznavačům špagetového monstra. Je to na tvoje triko.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    RAGNAROK: SoH puqloD bitch rochta!
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Je tu koser se posmivat i chrestankum a müslimankum?
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    Uf, až teď sem si přečet hlavičku blogu, mea culpa, mea maxima culpa,)
    Dobrovolně odevzdávám bludišťáka za vytrolení.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    GAISAKA: Mám tady jeden primisimo Karlštejn, jenom pro vás, vašnosti! V super stavu!

    Dvě slova: dihydrogen monoxid.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    GAISAKA: Tuším, že to znamená něco jako "dobrej den".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam