• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: jo ale neříkej mi, že tam nebyla občas ta nějaká čarodějnice... občas nějaká kočka :) (Jen si dělám legraci. Oni ty lidi kočky pálili zcela sekulárně. ale to až nekdy později... http://en.wikipedia.org/wiki/Cat-burning¨sorry za odkaz z wiki )
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Já zas narážím na ty vzteklé ateisty. Ten plakátek s kočkou mi přistál ve FB feedu, od kamarádky tohoto světonázoru a ještě před snídaní jsem stihla flejmik, že je to sice věcná a historická blbina, ale hlavně že ideologie, což s gustem bratři atheisti vyčítaj věřícím.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ALDARION: achjo. To je k zblití, velebnosti. Nakonec budou katolící hájít práva Romů, přistěhovalců a LGBT lidí.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    SHEALA: Poslední dobou se nějak často setkávám s kombinací debilní šovinista + "konzervativní" světonázor průměrného vidláka (cikánobijectví, strach z přistěhovalců, homofobie...) + (povětšinou slovanské) neopohanství, až mé sympatie poměrně značně opadly.
    Kde jsou devadesátý léta? Neokelti - hipíci byli mnohem zábavnější! ;D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SHEALA: Já s jedním bydlela, měl moc rád kočky i ten metal.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: nejspíš poseur. To bude dobrý, on z toho vyroste. Mám k pohanům sympatie, neb často to bejvaj fantasáci.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    A něco z pošty
    FROM: WAMP_ELF --- --- 16:48:28 6.4.2015 --- 00:11 :: mail
    jo jo, dej křesťanovi do rukou moc a už zavíra lidi a pálí knížky. Aneb, nelíbí se vám svět podle božího obrazu, inu něco zboř něco zakaž a hned je lépe. Doporučuje 10 z 10ti kardinálů.

    Dle ikonky soudím, že je to nějaký skandinávský pohan, posluchač finského metalu nebo poseur.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Wamp_elf má 15 dní RO, mezitím si může nastudovat, o čem to tu vlastně je. Také připomínám první pravidlo každé diskuse: neserte admina.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    WAMP_ELF: Řekl sis o to.
    SAMUELARACHNID
    SAMUELARACHNID --- ---
    WAMP_ELF: zdarec, ta otázka je postavená jinak a třeba i z mých postů jde vidět, že se dokážiu i křesťanům zasmát.... viz můj post o vymítači kodetovi nebo post o gloria TV. ale todle sem nepatří. nejde o to jestli je Ježíš spasitel, nicméně to není ani kutilství ani underground a ani to není vtipný. jo a ačkoliv se považuju za věřícího, tak mi nezaskočí čípek při pohledu na obal desky od Burzum, a ukaž mi pls, kde tam mám náboženský šovinismus a pokrytectví.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    GENTIANA: tak jasný teď se tváříme že neumíme do pěti počítat že? Já zapomněl že mluvím s ovečkou.

    SAMUELARACHNID: další křesťan co dělá že je v pohodě smát se ostatním protože věří v mluvící kámen? Což je samozřejmě blbost.. všichni víme že jedinej správnej spasitel je 2000 let mrtvej žid přibitej na kříži, mainstream ůber alles.

    tak díky, je fajn když se člověk dozví že i v dnešní době kdy skauti nosí košile vykasaný z kalhot se aspoň křesťané drží tradičních hodnot jako pokrytectví a náboženskej šovinismus
    tak zdar
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    WAMP_ELF: Ani ti ne, ale tohle není klubiki vzteklých ateistů/vírobijců, takže pokud ti vadí katolíci (pravoslavní, luteráni...) jako tak, protože v něco věří, jsi tu špatně.
    SAMUELARACHNID
    SAMUELARACHNID --- ---
    WAMP_ELF: Mám pocit, že tady spíše chceme řešit náboženský kutilský underground. Na najíždění do mainstreamu jsou asi jiné kluby :)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    GENTIANA: takže katolička?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    WAMP_ELF: S krákáním podobných pitomostí jdou do Atheismu nebo třeba k čertu.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    GENTIANA: a není to pravda? Vždyť určitě dříve(né li ještě dnes) omamovali lidi opiátama v kadidelnicích, nehledě na hostie samozřejmě otrávený, kam se hrabou chemtrails.. To se pak snadno tvrdí lidem že JK vstal z mrtvých a podobný hocičoviny.
    No hlavně že máte jasno v tom kdo má jasno o kdo ne, že?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    WAMP_ELF: Ani ne.

    A když už jsme u toho, tak jedno dílko vzteklého ateisty, aneb proč se obtěžovat fakty, když můžeme vyřvávat.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    mimochodem, nechce správce udělat anketu s otázkou: Jakého jste náboženského vyznání?
    Aby se vidělo kolik je tu pokrytců co se smějou jehovistům a sami jsou třeba, no jak to říct slušně, katolíci?
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    GUYVER: tyvole, ten web ve mě vzbuzuje obavu že až zítra otevřu prohlížeč tak se z reproduktorů ozve ta muzika a na monitoru uzřím Rozpravu 1..
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    Dost hustej nářez: http://www.lyricus.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam