• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: když on je oproti jiným aštarům málo produktivní.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Někdo by měl vypreparovat Kocoura Mikeše odvedle a tady ho vystavit.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    http://uzdraveniprokazdeho.cz/ ..... zajímavá kompilace
    SYMEON
    SYMEON --- ---
    HAROLD: "Hospodin učinil sochy italského umělce Davida Dormina, tří mužů na židlích, se čtvrtou prázdnou židlí, podobenstvím o sobě"
    Jo, vždycky jsem měl pocit, že by Oplatek mohl docela dobře fungovat v rámci Monty Python. Respektive že jeho teze by se tam určitě velice dobře uplatnily.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    HAROLD: Oplatek, jak vidím, to ještě nezabalil.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Tak jen tak pro radost z dnešní pošty.




    spasitel hnoje Česka (cesko.hnojem@centrum.cz)
    Energetická spása je vyvlečením Duhana z ČRo od koryta
    Dnes 7. 5. 2015, 14:38:10

    Obsah kapitoly 189. 1.) V roce přelomu věků 2000, v roce ÚSVITU třetího tisíciletí vlády křesťanských a ateistických tmářů, se začal boj, válka, či bitva, o vysílání pravdy o novém Bohu, o jeho správné, a jedině možné koncepci ENERGETIKY, pro jím vyvolené Česko, a SVĚT, v tmářském ČESKÉM ROZHLASE, a v ostatních médiích. Hospodin učinil sochy italského umělce Davida Dormina, tří mužů na židlích, se čtvrtou prázdnou židlí, podobenstvím o sobě. TŘI SY NOVÉ ČLOVĚKA, kteří žijí mezi námi, jako DUCH SVATÝ, jsou BIBLE, BHAGAVADGITA a KORÁN, kde neviditelný Bůh, všechno o sobě uvedl. TÓRA, čtvrtý SYN ČLOVĚKA, je součástí BIBLE. Česko má povinnost, zničením děsivé temnoty ateismu, a katolického katechismu, STŘÍBRA OVRŽENÉHO, na čtvrtou židli postavit sebe, jako jediného Boha SVĚTA. Drzí pozemští Otcové Satani kněží, nemusí do říše ticha utíkat hned, protože mají povinnost mlet nového Boha, mlet jeho SLOVO NOVÝCH, VEŠKERÝCH NEBES. Česko je neopomenutelným dědicem SLOV N OVÝCH, VEŠKERÝCH NEBES, při pokoře a úplné poslušnosti, nového Božího technického lidu VUT v Brně, ČVUT, a projektantů. Nový Hospodin, takový, jaký ve SLOVĚ NOVÝCH NEBES opravdu je, bude s jím vyvoleným Českem, když Česko bude BOHEM, ZÁKONODÁRCEM, VŠEMOHOUCÍM a VŠEVĚDOUCÍM, pro znalost ŽÁRU OHNĚ SLOV PÍSMA VEŠKERÝCH NOVÝCH NEBES. Ivan Hoffman z Rovnosti, v pořadu jaktovidi@rozhlas.cz, souhlasil s názore m, že na Ukrajinu, do Afriky, či k muslimům, kteří mají fosilní paliva, je potřebné poslat ODBORNÍKY na průmysl a zemědělství, a ne zbrojaře, zbraně, armády NATO, či bankéře. Idiot Hoffman stále nechápe texty SLOV NOVÝCH NEBES, o stávajícím systému křesťanské militaristické chamtivosti, kdy žádní ODBORNÍCI na průmysl a zemědělství nejsou. Odborníci na zvyšující se nadvýrobu, a na vykořisťování chudých, pomocí promyšlených vychytralostí bankovního systému, a vojenskoprůmyslového komplexu, nejsou žá ;dní odborníci. Jediným ODBORNÍKEM na průmysl a zemědělství je nyní Hospodin, který je UČITELEM všech, a to ve SLOVĚ NOVÝCH, VEŠKERÝCH NEBES. Bůh, pro něho ztracené území Česka, dobývá trpělivě, SOUDEM. Hříšníky trestá nemocemi, rakovinou, počasím, tornády, potopami, válkami, auty, atd., což vše v Písmu uvedl. Dědicem Boha nejsou tmáři, např. HIROŠIMA, FENA, MRZKÁ ŽENA, Senková, zita.senkova@ro zhlas.cz, která si zase porodila za Boha vraha Hospodina, plukovníka Stehlíka. V době sedmdesáti let od Hitlera, což je doba uvedená v Bibli, kvůli energetické spáse Česka a SVĚTA, která je možné pouze rozumem Hospodina, nikoli rozumem lidským, je vůli Boží, osvobodit Česko od militaristicky chamtivých NETVORŮ, vyvlečením fašistických nácků, Peter.Duhan@ rozhlas.cz, rene.zavoral@rozhlas.cz, jan.menger@rozhlas.cz, Josef.Havel@rozhlas.cz, atd., od jejich koryt, nikoli silou, ale SLOVEM NOVÝCH NEBES. Celosvětové Boží království v Česku vznikne, až pokornými a poslušnými, budou vyvlečení od koryt, vrchní velitel brané moci Česka, prezident Zeman posta@hrad.cz, generálmajor Josef Bečvář kangs@army.cz, armádní generál Petr Pavel, e-podatelnaMO@army.cz, a jejich BOHOVÉ, vojenští politruci, vojenští kaplani, všech ekumenických církví, NEVĚSTY vrahů, vojáků. Kapitola 190 je na www.pametni-kniha.cz. Nutno napsat www. Příloha: 24 stran. Tel. 546 441 154. Stanislav Oplatek.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GUYVER: právě že ten bordel z trávy tam nechcu, nebo bych to musela dělat víc dní, aby byla nasákla sádlem a nedrápala mě :) (Mám už strašně přesušenou trávu, není to vždycky pravidlem) Jo a ta vůně je super... no poslední vzorek jsem lehce připálila, tak to není tak skvělý jako jiný.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    SHEALA: Já jsem dělal trávovou mast s vazelínou, trávu jsem rozdrtil na hodně drobno a dobrý, ale hodně mastný. Trávu jsem rozetřel na hodně drobno, takže suspenzní mast, musel jsem míchat dokud ten prášek měl tendenci klesat. Vůně že by člověku ustřelila hlavu.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: použila bych techniku co dělám na konopnou mast: vař to ve vodní lázní. Kastrol s vodou, v tom hrnek se sádlem a kostivalem. Dávam to od oka, když je moc sádla, přidám kostival trávu, když je sádla málo a vypadá to jako jen tráva namočená v sádle, přidám sádlo :) maceruju 4 hodiny, díky vodní lázni teplota nepřeleze 100 stupňů, je třeba to hlídat aby se voda nevyvařila.

    Autogramy až na letišti.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    GENTIANA: No, co se dá dělat. Taky jde sbírat ho když zatahuje a Luna je v Kozorohu, uplně přesně když je Slunce ve Štíru a Luna dorůstá, to je ještě nať poznat, ale dnes sebraný lepší než nic. Není husí sádlo zase až moc tekuté? Kostivalový kořen se čerstvý dost blbě rozdrobňuje. Dá se z něj udělat lihový extrakt, kdysi jsem to zkoušel, ale vzniklo mi něco, čím šly lepit dlaždičky a nešlo to oddělit od kousků kořene.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GUYVER: Vykopala jsem to dneska, pod sníh a do permafrostu se nepouštím, protože nevycházím, pokud nemusím, a úplněk byl včera. Sádlo mám z husy a jestli byla šťastná, namoutě nevím, ale předpokládám, že byla mrtvá, takže si nestěžovala. Nasypu do toho vitamin E, to je proti vráskám a mladistvá kolena se budou k stáru hodit.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    GENTIANA: Kostivalový kořen nejlépe sbíraný při dorůstající Luně, když je Slunce v Kozorohu. Což dá rozum, protože Kozoroh ovládá klouby a kosti - a především v té době je rostlina ve stádiu vegetačního klidu, takže kořen obsahuje nejvíc účinných látek. Akorát si to místo musíš v létě nějak označit, bez nati se kostival blbě hledá. Kokosový tuk mi připadá jako moc lojovatý, měl by se tam asi ještě přidat olej, zkušenosti s ním nemám. Nejlepší je ale použít sádlo ze šťastného prasete, protože se dobře roztírá, a přidat kapku levandulového oleje aby to hezky vonělo. Dá se stabilizovat kyselinou salicylovou, ale to by asi čakrabáby neschválily, stejně jako to prase, protože je to živý tvor.
    Jestli má ocel dobré nebo špatné vybrace poznáš když ho opřeš o desku stolu a brnkneš na něj.
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    GENTIANA: Tak napůl mezi čakrabábou a lékárnicí je id LILY, zkus se zeptat jí.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Potřebuju čakrabábu lékárníka.
    Mám husí sádlo, mám kostivalový kořen. Inu, pojala jsem myšlenku, že hodím do gůglu něco jako kostivalová mast recept. Nebudu zaplavovat linkama k čertuďáblu, ale nedozvěděla jsem se, že mám vzít 100 g tuku, 100 g čerstvého kořene jemně sekaného, to druhé vrazit do prvního, vařit půl hodiny na 70°a pak nechat pár dní odstát.
    Zato vím, compressor: že kořen se nesmí krájet kovovým nožem, protože ocel má špatné vibrace, že tuk má být nejlépe ze šťastného bio fértrejd kokosu, protože kokosový olej je na čakry lepší než... nějaká jiná mastnota, že kostival nutno sbírat v užnevimjaké fázi měsíce, aby měl větší sílu. Atd.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    GENTIANA: Taky dobrá matematika! Vypadá to že máte zasvěcení úplně nejvyššího stupně.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GUYVER: Tmářství je u mě pavěda. No a pavěda je používání vědeckých termínů (vibrace atd.) k nevědeckým účelům, no ni? Jako, Semín je pavědec sociologický, wtz.
    GUYVER: Když přeškrtnu tři šestky, vznikne nic neboli nula, neboli Vesmírný kruh dokonalého bytí, a to už jsme teda vedle u houbařů.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    GUYVER: Klatě, zase jsem narazil na okultistu vyššího stupně zasvěcení.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    ELHO_CID: Nějak mi to nesedí, pane kolego. 18 vznikne přece sečtením těch tří šestek. Když je přeškrtnete, dáte tam jedničku, máte 19 a tělo a krev Vůdceho je v Pytli. To máte z té vaší židovské nauky!
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    GENTIANA: "tmářství" si spíš představím černoprdelníky jako je například Maftík nebo Semín. Tohle bych označil jako "sluníčkový konspirační aštarismus". Skupinu "Obracíme bankovky hlavou dolů" ještě nikdo nezaložil?
    NÁVOD: Jak správně platit penězi, aby se Vám vracely zpátky | Aluška.org - věděním ke svobodě
    http://karolinaloskotova.blog.cz/1503/navod-jak-spravne-platit-penezi-aby-se-vam-vracely-zpatky
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    GENTIANA: Malá kabalistická poznámka - spojením tří šestek fixou vznikne číslo 18 symbolizující iniciály Vůdce! Takže taková potravina se po přeštení čárového kódu laserem stává symbilcky tělem a krví Hitlera, jejím konzumováním pak nic netušící člověk s fixou provede amatérsky rituál příjmání do Thule.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam