• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SYMEON: Fujtajbl.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    SYMEON: Poněkud jarmareční, ale to mi na katolících vadí asi nejméně.
    SYMEON
    SYMEON --- ---
    Já nevím, ze mě se asi římskej katolík nikdy nestane. Terezku mám docela rád, ale aby na mě takhle někde vybafla na svém celoslovenském turné...
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    ZUZKAOU: jj, Antonín Dohnal, původem z Hluku. Sral se nám do prezidentských voleb, rozesílal hoaxy v době převratu na Ukrajině a má dost zastánců na Gloria TV, mj. i toho magora Halíka z Obilňáku.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ZUZKAOU: ti asi nemaj náramek co by udělal jager...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    :-D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Jogín nám vybral účet a utekl do Bangkoku, stěžuje si radnice Prahy 18 - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...ici-prahy-18-pry-okradl-jogin-dap-/domaci.aspx?c=A151011_210606_domaci_san

    V pražských Letňanech se ztratil šéf městské sportovně kulturní společnosti. Z jejího účtu zároveň zmizel milion korun. Radnice tvrdí, že ji jogín, kterého do čela společnosti vybrali radní, okradl a ujel i s penězi do Thajska.
    SYMEON
    SYMEON --- ---
    ZUZKAOU: A co takhle doklínání? Nebyla by to díra na trhu?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    A jak mi to nabídlo další podobná témata, tak jsem našla i ohromný podnikatelský potenciál pro Goberse, např. zde:

    Tchýně mě proklela (3) - Diskuse - eMimino.cz
    http://www.emimino.cz/diskuse/tchyne-me-proklela-170923/strankovani/3/
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SHEALA: Pláču smíchy!!!!
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SYMEON: křesťanská láska npkc. No nic.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    HAROLD: Matěj Pavlík likes this.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    SYMEON: většina normálních lidí, co na něco klade důraz, z CCSH prcha


    !!! :D
    SYMEON
    SYMEON --- ---
    SYMEON: Pardon, GENTIANA, už jsem to dovedl nějak off topic.
    SYMEON
    SYMEON --- ---
    GENTIANA: No počkej, ona to taková sranda zas není. V jedné z dotyčných farností je žena husitského faráře katolička. A její spolufarnice na ní poslali udání na diecézi, že by neměla chodit k přijímání majíc muže heretika. Farář se jí za udání omluvil a odeslal je diecéznímu soudu, kam musela i s manželem, aby mohla doma chodit k přijímání. Nádhera, ne?
    Zabraný kostel husity katolíkům byl i v téhle farnosti, nakonec se o něj tak dlouho handrkovali, až ho zabavilo město pro sebe a je v něm rozlučková síň (toho času mimo provoz, protože skladiště a bagr)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SYMEON: fotky s kamenováním! *hyenovník*
    SYMEON
    SYMEON --- ---
    ZUZKAOU: většina normálních lidí, co na něco klade důraz, z CCSH prcha anebo na všechno rezignovali, ale u těch mi už nepřijde, že na něco kladou důraz.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SYMEON: A CČHS na to svěcení pořád klade důraz? Já nějak měla pocit, že to maj spíš jako takovej pěknej symbol, zatímco dohnalité to nejspíš berou dost magicky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam