• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    Diskuse věnující se mapování a výzkumu náboženských kutilů všeho druhu.
    rozbalit záhlaví
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONZA09: jasne, ze neexistujou. cesky saman je neco jako euroindian. naprostej nesmysl.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    VYHULENY_UFO: Což o to. Netvrdim, že tyhle věci neexistujou. Ale nevěřim na šamany z paneláku s zavařovačkou domácí ayahuascy v lednici, co si nechaj za svý rituály platit těžký pálky.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONZA09: me spis prijde nepochopitelny, ze se najdou lidi, ktery mu ty blaboly zerou. cela tahle narkoezo scena popira vsechno co se poprit da. ne, neni nic tragictejsiho , nez kdyz si na samana hraje nezralej a nemocnej clovek.

    dalsi vec, kterou si furt rikam, jak sem kurva mohl fetovani prezit s relativne zdravym mozkem, protoze takovejch kryplu, kteri veri na astralni sracky byla mezi fetakama plna prdel. a ty lidi ti normalne vypraveji, ze magicky ritualy fungujou.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Já v tom vidím pohled psychotika :)
    \\\\
    "Cau, to je dobry, ted ten pohled uz vypada dost ostre;-)"

    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    SCHWEPZ: (ale i při uzavřených očích se furt něco děje...)

    V tomhle kontextu mi obsah té závorky přijde velmi znepokojující.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SCHWEPZ: Tuto causu budu se zájmem sledovat, vypadá to, že si bude možno užít spoustu legrace.
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    ZUZKAOU: žádný šaman, ale KAPITÁN!

    Přátelé, jsem živý a zdravý, to je ale divný, že?
    Chceš se přidat ke mně na loď, 7 dní v přítomnosti na jedné lodi? Odjezd že Šibeníku v Chorvatsku 22.9.2018, návrat tamtéž 29.9.2018.
    Je to velmi speciální Dragon Boat with Captain Chrisantem.
    All Inclusive cena za pobyt na lodi je 14 444 CZK.
    V ceně je papání (pouze čerstvé veganské), ubytování na lodi, zábavný program od otevření oči do jejich zavření, (ale i při uzavřených očích se furt něco děje...). Zasvěcení energií ELOHIM, výuka praktické ezoteriky, posvátné geometrie i ezoteriky, škola čar a kouzel a magie.
    Platby zasílejte na účet č. 2500073192/2010 a do poznámky Dragon Boat a jméno.

    reakce:

    "Kapitán... rozmělněný na drobné... hochu, chápu, že z něčeho žít musíš, ale dát v první informaci o tom, že jsi v "pořádku" , v jedný lajně číslo účtu, tak to je fakt duchovní ;o)."
    ***
    "Me by tedy celkem zajimalo, jak je mozne ze tady x dni tvi “ pratele” zadaji o pomoc, resi tady prodej centra, navstevujou te v ustavu kde ma clovek pocit z textu ze tam lezis ve stadiu zeleniny,( nevjimas) a pak vylezes ven a prvni co udelas tak pozves lidi na lod plnou ezo picovin ktere te zrejme dostaly kde jsi byl.
    V prvni rade bych rad vyjadril pocit promarneneho casu ktery jsem ti venoval at v modlitbach ci vubec zajmem o tvuj stav. V druhe rade si dovolim nevyzadanou radu: hodne dobre se uzemni chlape! Nevim zda mi rozumis. Tohle je fakt velkej ulet za me!"
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: Já vlezla na ten web a... no, asi taky začnu prodávat kompost jakožto vzácné tajemné byliny, které s láskou připravili amazonští šamani.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VYHULENY_UFO: naopak - prožil šamanskou krizi a teď bude tím šamanem. Teda rovnou začne kasírovat zájemco o to, aby se taky stali šamany.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: blazen
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Chrisantém podepsal revers a přišel o byt...

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2237888716456025&set=a.1762464770665091&type=3&theater

    Kde je venku a kde je uvnitř?
    Kde je doma a kde ne?

    Tento víkend jsem spal "venku" v Praze, pod širým nebem. Protože mé doma je vždy tam, kde jsem.
    I v blázinci jsem se cítil doma.
    Já jsem všedomovec. Vesmírdomovec.

    V Praze mě naživo můžete potkat na Festivale Evolution 22. a 23.9.2018, dále na semináři meditace Merkaba 13.10.2018.

    Uvažuji o otevření "šamanské školy", kde se každý stane sám sobě šamanem, léčitelem, mudrcem, moudrým. Propojí se s rostlinami síly, s živly a elementy v nás i kolem nás.

    Máš zájem? Brzy vypíšu první setkání...

    Kalendář akcí - semináře, přednášky, setkávání... • Ladírna.cz - vědomý život TADY a TEĎ
    http://ladirna.cz/akce
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    FONTAN: moon mother level 2 - to je něco jako pásky v judu?
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    FONTAN: to jsem ji psal na fb do zpráv, že je pěkně co dělá ale že nechápu proč to má na téhle doméně. Neodpověděla a zablokovala si mě.
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    to je skvely, jak v tech totalne oskurnich smerech musite levlovat (a pekne calovat) jednotlive urovne skillu... teda u tehle pani me trochu desi fakt, ze sebrala domenu psychoterapeutka.eu, protoze si dovedu predstavit, ze ji tam diky tomu prijdou i lidi, co netusi, co je zac (ve smyslu, ze opravdu hledaji vaginalni mapovani TM)

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: guru Jara npkc.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    My experience of abuse at a tantra school ( Agama Yoga ) – #metoo
    https://www.youtube.com/watch?v=iGJO6A_e2kA
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ZUZKAOU: Dobré jméno sexological bodywork je slušnej oxymoron
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    „Má v sobě takovou zvláštní kombinaci hloubky a lehkosti.“ :D :D
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Kdo na to upozorní Hampla? Já chci tenhle mash up!
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    ZUZKAOU: Tak aspoň že žen. Z toho videa to tak nevypadá. :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam