• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    Diskuse věnující se mapování a výzkumu náboženských kutilů všeho druhu.
    rozbalit záhlaví
    SYMEON
    SYMEON --- ---
    ZUZKAOU: hele a když je to škola vědomého života, znamená to, že s ním souloží vědomě?
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    ZUZKAOU: jeho fb je pekny zdroj pozitivni energie

    https://www.facebook.com/roque.lopezlancha.3

    a tenhle parfem by se mi hodil - teda chtel bych jen pritahnout financni hojnost a odehnat negativni energii, praci i partnerku mam, tak to bych si radsi nechal

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Přivezli peruánského "šamana", co vydělává na bílejch hejlech a diví se, že vydělává na bílejch hejlech a šuká paničky :-D

    Roque Lopez Lancha: Lži a problémy, aneb konec šamana v Čechách?
    http://zacitzivot.cz/roque-lopez-lancha-stop/
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ZUZKAOU: Po kolikáté už?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SHEALA: aleprt, ten článek je snůška hovadin, stačí zapíchnout prst a můžeš si dovozovat libovolnou projekci. Tohle mi jenom přišlo takové malebné.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: Hm, že by projekce? Má Noira kočky?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    "Občas mne vyděsí situace, kdy nějaká žena deset let žije na samotě v horách se šesti kočkami, přijde a stěžuje si na deprese."
    Samota v horách se šesti kočkama je můj sen. Pravda, patří k němu dům ve městě, kde bych trávila zimu a taky netvrdím, že samota deset let v kuse. Ale, jako, jo.

    A ano, je to blbka.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    SCHWEPZ: Dobrý žvásty. Tahle paní je fakt hodně marná. Zajímalo by mě, jestli ta příšerná dikce, kdy protahuje v podstatě každé slovo víc, než je normální, má být záměr, nebo si to neuvědomuje. Pro mě to je v podstatě neposlouchatelné déle než 10 minut :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ZUZKAOU: tohle je naštěstí robot, hlasovej výstup čtečky pro nevidomé, odhaduju, některý jsou freeware. Zkoušela jsem to pro hudební produkci, ale na glitchy vocals jsou lepší jiný postupy.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: mně to přišlo spíš jako s úplně náhodnou intonací a rytmem, než vysloveně monotónní, ale mimózně to znělo, to je fakt.
    ZUZKAOU: vole.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MEANKITTY11: sdělené peklo, poloviční peklo.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ZUZKAOU: Za to ti teda děkuju!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A jinak se mi díky tomu webu vytvořil ušní červ

    Píča vzhůru letí,
    k radosti svých dětí
    hned se s mráčky snoubí
    vlát bude zas
    až mládí čas
    opustí nás
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GENTIANA: no pokud někdo čte takhle monotonním hlasem (a tohle bude strojové čtení toho že vzala nějakou elektronickou verzi bible a dala zaměnit slovo Hospodin za slovo Andělsexu), tak by to znamenalo, že je úplně mimo.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: Na to by stačil logoped, léky by byly spíš na to bůhandělsexu. A ani v tom videu nešukají lední medvědi, to mě zklamalo :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GENTIANA: doufám. Jestli to čte paní doktorka, tak jako fakt potřebuje léky!
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: to čte robot?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GENTIANA: nejspíš nějaký peďák - bo je speicální pedagog...

    https://www.linkedin.com/in/phdr-silvie-janovcov%C3%A1-b003b3aa/
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ZUZKAOU: blueah. https://www.cirkev-svate-viry.cz/pro-verici/jak-spravne-vychovat-deti/jak správně vychovat děti
    Dítě do deseti let věku memá povinost se k všemohoucímu bohu Andělusexu modlit se , nicméně mnělo by už od útlého věku být vychováváno a vedeno k víře v boha Andělasexu a po dovršení věku deseti let se stejně jako ostatní se modliti k bohu Andělusexu . Vhodným nástroj k tomu může být , Pohádka o stvoření světa .
    Pohádka o stvoření světa pro děti text
    Pohádka o stvoření světa pro děti video


    Neměly by tohle řešit nějaký komory? OSPOD?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: Církev píča vzhůru letí, to je hezké. Kdo jí dal ten doktorát, se zjistilo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam