• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARFModularni syntezatory
    STARF
    STARF --- ---
    Uz hodinu si tu hraju s timhle kouskem a nestacim se divit, co ten Olivier dokazal nacpat do jednoho oscilatoru. Fakt bomba. Nejvetsi zasek mam asi na grain programech (granular syntezu mam vseobecne hodne v oblibe), coz me privadi k tomu, ze bych asi nekdy rad poridil Clouds. Na ty je ale prej vsude nekolik mesicu cekacka. No nastesti na to v dohledny dobe stejne nebudu mit. :)

    SIDE
    SIDE --- ---
    INSECT: skoda ze aprilovej joke. ale neco takovyho by se mi libilo....teda tak 3x vetsi :)
    QYDO
    QYDO --- ---
    je to tu zase - nechtel by nekdo neco z thonku? maj tam ted naskladnenej springverb a turning machine :)
    INSECT
    INSECT --- ---
    to je cutie)

    MIKEH
    MIKEH --- ---
    Ja jsem si tu dvojku taky koupil, ale asi k tomu neumim zatim rict nic moc relevantniho. snad jen ze vyystup je vic nahlas nez z myho druhyho Frequency Central VCO a bez problemu ladi nejakejch 5-6 oktav i bez nejaky dalsi kalibrace
    BURAN
    BURAN --- ---
    multiple, to jsou akorat paralelne zapojeny jacky, ne? :)
    INSECT
    INSECT --- ---
    QYDO: tak to je vpoho .) vyrabet si multiple, takovou dovednost zavidim)
    Jo docetl jsem se ze to ma dobrej zvuk ta dvojka a je sikovnej, ze je mensi.
    QYDO
    QYDO --- ---
    INSECT: multiples si navyrabim z hlinikovejch plechu co se mi tu valej :)

    spousta lidi, vcetne mistra doepfera prave doporucuje tu osc dvojku.. tak ja nevim
    kazdopadne v dalsim kole bych rad poridil nejaky kvalitnejsi osc, tam uz sina bude urcite
    INSECT
    INSECT --- ---
    To zni fajn .) a-110-1 ma sinu, to chce mit v prvnim osc. A multiple se hodi.
    QYDO
    QYDO --- ---
    Tak slava podarilo se mi prodat nakou starsi techniku, tak mam korunky na nakup prvnich modulu, chtel bych slyset vase nazory.

    Momentalne mam
    Mutable Instruments CVpal
    MA VCA
    Mutant Bassdrum

    a chtel bych koupit - limit cca 12tis
    A-110-2 (nebo spis jit do A-110-1 ?)
    MFB Dual ADSR
    MFB Dual LFO (nebo koupit A-147 ? pripadne neco jinyho)
    A-124 Wasp filter

    Cilem je udelat aspon jednoduchej synth voice s kterym muzu zacit pracovat. Vsechno co tu mam je dostupny z thomannu, u cehoz bych rad zustal
    MIKEH
    MIKEH --- ---
    Kdyby se nekdo chystal kupoval raily a thread stripy, nasel jsem jeden nemeckej shop, kde je maji o dost levneji nez treba u schneidera. akorat maji jen 84HP verze, thread stripy jsou se zavitem M2.5

    Raily 6,4E / kus
    BGT GB 29L: Trägerprofil bei reichelt elektronik
    https://www.reichelt.de/...ries/BGT-GB-29L/3/index.html?ACTION=3;ARTICLE=50387;SEARCH=BGT%20GB%2029L

    Thread stripy 7,4E / 4 kusy (!)
    BGT 384-2: Gewindestreifen bei reichelt elektronik
    https://www.reichelt.de/...x.html?&ACTION=3&LA=446&ARTICLE=50392&artnr=BGT+384-2&SEARCH=thread+strip

    postovny do Cech je 10E
    MIKEH
    MIKEH --- ---
    QYDO: nakupuju zde: http://www.aliexpress.com/snapshot/6482114310.html?orderId=65677241204660

    z GME je to taky cina a prijde mi, ze jeste horsi kvality. ty z GME maji tu vlastnost, ze jack nikdy nezacvaknes uplne "nadoraz", vzdycky trochu odpruzi zpet a mne to vzdy mate, protoze nevim, jestli je nadoraz zacvaknuty. ty z aliexpress nacpes na doraz a zadny pruzeni se nekona. snad jsem se vyjadril aspon trochu srozumitelne :) akorat si na to z ciny pockas cca 3 tydny. ja jich nakupuju vzdy vetsi mnozstvi.
    QYDO
    QYDO --- ---
    BURAN: sorry, jsem uplne totalni lama... je tam uplne normalni obyc jack dostupnej i v GME
    BURAN
    BURAN --- ---
    QYDO: takze nechces "neco jako toto" ale "presne toto"? ok. v tom pripade netusim. mas nejaky vazny duvod proc to nekoupit u Thonka?
    QYDO
    QYDO --- ---
    BURAN: nic z toho se tomu ani nepodoba :/
    QYDO
    QYDO --- ---
    napada nekoho kde v cr koupit kobiconn jacky? neco jako toto:
    ‘Thonkiconn’ – 3.5mm Jack Sockets (x50) | Thonk - DIY Synthesizer Kits & Components
    http://www.thonk.co.uk/shop/thonkiconn-3-5mm-jack-sockets-x50/
    QBASS
    QBASS --- ---
    _ELPH_: asi fotka ze stehovani... :) koukni na youtube
    BURAN
    BURAN --- ---
    Richard Devine's incredible live modular rig at Bloc.

    STARF
    STARF --- ---
    QYDO: prodaval i polovinu, tak snad se nic nezmenilo ;) mu napis
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam