• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARFModularni syntezatory
    MIKEH
    MIKEH --- ---
    FEDY: ale docela dobre jsi popsal zkusenosti se zakladnim Beatstepem :)
    FEDY
    FEDY --- ---
    LEVOS_BOB: ne, jen popisuju, co znamena BUG :-)
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    FEDY: takova je zkusenost s tim Beatstepem jo??
    FEDY
    FEDY --- ---
    LEVOS_BOB: kolik je v tom chyb ... (sekne se to pri zmacknuti toho a onoho naraz, nehraje to kdyz .... apod.) klasicke nedodelky rychlokvasek, kde se budou na support foru odkazovat na stale novejsi firmware :-)
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    MIKEH: ceho kolik???
    MIKEH
    MIKEH --- ---
    LEVOS_BOB: tak dej pak vedet, kolik bugu to ma
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    TMH: je to i standalone... sikovna vecicka, no znam to zatim z youtube videi, ale uz se to pomalu vali z thomanna ke me domu... jsem zvedav..
    TMH
    TMH --- ---
    LEVOS_BOB: jenom taková otázka... funguje to i bez počítače nebo je to opět arturia bullshit? :)
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    LEVOS_BOB: uz sem nasel..

    Dotaz zda je tu uzivatel Beatstep Pro plati... ;-)
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    A jeste dotaz.. mame zde uzivatele Beatstepu Pro??
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    yoo muzete mi prosim poradit jestli maj u Thomanna nejakej bundle patchovacich kabelu, jakoze treba 20 kusu ruzny delky?? Nebo je musim koupit na kusy?? Zadnej bundle jsem tam nenasel.. DIKY!!!
    A3D747
    A3D747 --- ---
    Posilam dalsi hotovy moduly,zatim jeste nejak zlobi octave divider, ale jinak uz vcelku naladeny rusky vcoocka

    SHEALA
    SHEALA --- ---
    https://www.youtube.com/watch?v=6HJV3E0NGI8&t=3m40s možná to bude na vás moc cheesy, ale moc dobře se mi to poslouchá.
    A3D747
    A3D747 --- ---
    Tak jsem poskladal polivoks VCF i s diy panelem. Docela zajimavej filtr, umi bejt docela cistej a nebo taky uplne rozbitej.. nahral jsem nejaky jednoduchy sweepy s ruznym nastavenim input gainu a rezonance, a taky nejakou jednoduchou sekvenci, nahezkanou delayem a reverbem..no pomer cena vykon je neskutecnej, filtr vysel zhruba na 1000,-



    STARF
    STARF --- ---
    eurorack ocima umele neuronove site :)




    STARF
    STARF --- ---
    _ELPH_: jak pise Insect...
    Jinak jo, je to granular synteza, ktera uz tu dlouho je, ale dobre zmaknuta (dle meho nazoru, me se ten zvuk libi).
    Kdyz chci neco do tracku, kde si chci vychytat detaily, pouziju treba Granulator, ale na nejaky experimenty a treba zivej minimalistickej ambient jsou Clouds imho v pohode (a mas k tomu kopec zabavy jako bonus).
    INSECT
    INSECT --- ---
    Tak clouds ma vyhody urcite tim ze tam ma voltage control na 8 parametru, o cemz modular dost je. Ten reverb je fakt krasnej, to v sw jen tak nekde nepotkas, ma nekolik fajn modu a je to super pro lidi kteri maj radsi hw nez klikat mysi. A zvuk ma fakt vynikajici.
    _ELPH_
    _ELPH_ --- ---
    Ja si nemozem pomoct, no nechapem moc ten hype okolo Clouds. Ved to znie uplne jak granular synthesis patche z NI Reaktoru z pred ~15 rokov, akurat s horsim interface a s (imho) o dost horsim zvukom. Mi to prijde trochu na hlavu robit na HW modulare veci, ktore s prehladom, pohodlne a vo vyssej kvalite zvladali SW nastroje ~15 rokov dozadu...
    STARF
    STARF --- ---
    pred nejakou dobou tu nekdo poptaval audio ukazky, tak jsem neco nahral... je to modular only ziva nahravka, nic dalsiho v chainu neni

    mistama jde o dost experimentalni bordel, najdou se tam ale i prijemny drony (na konci) :)
    Clouds umi vytvaret vazne neuveritelny zvuky, ktery jsem jinde proste neslysel
    nekde kolem 7. minuty je slyset pouze Braids a v 7:40 zacnu zase hybat s Clouds (aby bylo jasno, z jaky sekvence to bere zvuk)
    bacha na volume

    Clouds wiggling #2
    https://soundcloud.com/starf/clouds-wiggling-2
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    Blawan na letištní kontrole. :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam