• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARFModularni syntezatory
    STARF
    STARF --- ---
    chtel bych si objednat PCB pro obalku (a mozna jeste neco) od Frequency Central... nema nekdo zajem se pridat?

    Frequency Central | the online resource for frequencycentral products and designs
    http://www.frequencycentral.co.uk/
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    MIKEH: mam Clouds a Elements a pak naky mono bici out..
    MIKEH
    MIKEH --- ---
    STARF:
    LEVOS_BOB:
    9 vystupu, to je nejak hrozne moc, ne, co mas za moduly? :)
    ABC od Bastlu umi michat 3 stereo kanaly a je za hubicku docela :)
    http://www.bastl-instruments.com/modular/abc/

    ja mam na vystupu jen 2 linky, kdyz toho mam vic, micham to interne na mixech v modularu
    BURAN
    BURAN --- ---
    co takovej mixacek nejakej (alespon na cast tech kanalu)

    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    STARF: takze klasicky extreni mixak..
    STARF
    STARF --- ---
    STARF: nebo si sehnat do systemu nejakej stereo mix, kde budou aspon 3 stereo in kanaly + 1 stereo out... nejsem si jistej, jestli to existuje, ale mozna jo
    STARF
    STARF --- ---
    LEVOS_BOB: jako 3x stereo a 3x mono z modularu? tzn. 9 vystupu? tak potrebujes 9 attenuatoru no :) stereo v modularu je dost draha sranda

    jedinej stereo vystup ze systemu, co mam, je Clouds (maj input gain, takze neni nutny za to jeste cpat attenuator nastesti), jinak vse mono... mit vic stereo srandicek, potrebuju min. dalsi radu jen na mixovani a processing
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    MIKEH: muzes bejt konkretnejsi? jde mi o to smichat 3xstereo + cca 3x mono..
    MIKEH
    MIKEH --- ---
    LEVOS_BOB: ja na vystupy pouzivam jen pasivni atenuatory zapojeny mezi malej->velkej jack
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    Dotaz (ted tu budu furt smrdet..).. jak michate stereo vystupy z modularu?? Pomoci modulu nebo externiho mixaku rekneme Mackie? Signal z toho leze celkem HOT co jsem si tak vsimnul..
    QYDO
    QYDO --- ---
    jsem uplne vodvarenej z knit rideru, ma to fakt spousty funkci... rozhodne doporucuju!
    a jeste jednou dik vsem za vcerejsek
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    _ELPH_: tybrdo DIKY! to jsem potreboval vedet... skvele vysvetleno... jj casto jsem videl Optomix pouzitej k perkusivnim zvukum akorat furt jak se rekne lowpass tak hned odpovidam filtr a to ve vztahu k audiu... chce to patchnout a zkusit..
    _ELPH_
    _ELPH_ --- ---
    LEVOS_BOB: V principe si to mozes predstavit ako VCA -> VCF, keby do oboch islo to CV + si este predstav, ze do toho CV vstupu ides este cez fixne nastaveny Slew Limiter (sposobeny tym, ze LPG je vacsinou realizovany pomocou LEDiek a opto-rezistorov, ktore reaguju spomalene), takze ked posielas do CV iba kratke impulzy, tak z nich vzniknu kratke obalky a ked mas nastavenu vysoku rezonanciu, tak vznikaju pekne perkusivne zvuky (to je asi najklasickejsi trik s LPG, aj ked nefunguje na uplne vsetkych LPG a nieje to jedine vyuzitie. Ak sa nemylim, tak uplne povodne vymyslel Don Buchla LPG za ucelom vytvarania jednoduchej iluzie vzdialenosti - cim si dalej od zdroja zvuku, tym dorazi k tebe nielen tichsie, ale aj s menej vyskami...
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    Zdaaaar! trosku tapu v jedny veci .. co presne dela lowpass gate, treba Make Noise Optomix? Je to neco jako lowpass filter?? Co to dela kdyz to procesuje CV stream, treba LFO?? Mam porad problem nejak uchopit nektery CV principy...
    QYDO
    QYDO --- ---
    MIKEH: kouknu tam
    MIKEH
    MIKEH --- ---
    Chystam se na nakup nejakych kitu na Thonku, nechce se nekdo pridat a usetrit na postovnem?
    QYDO
    QYDO --- ---
    Nevíte, jestli jsou ještě k mání ty levný kabely z muffwiggleru? Chtěl by se někdo přidat, že by jsme udělali větší objednávku?
    INSECT
    INSECT --- ---
    Hola fellow modular people!
    24.10. v Praze v Punctum na ziskove probehne Bastl modular workshop, kde si budeme moct postavit co budeme chtit od bastlu za zlomek ceny. Ucast na workshop bude omezena a tak poprosim zajemce, aby se mi do zpravy prihlasili a uplne v nejlepsim i napsali co by si chteli od bastlu postavit. Meli by jit i veci, ktere normalone nemaji jako kity a proto bude fajn jim to dat vedet dopredu, aby mohli kity pripravit.
    Workshop bude uz nejak od drive, tak bude moznost si postavit za den i vice modulu, pri tech jednoduzsich az 3.
    Vecer se pak bude hrat, takze kdo by se chtel zucastnit i hrani bude samozrejme vitan .)

    http://www.bastl-instruments.com/modular/

    Dejte vedet .)
    zatial!
    MIKEH
    MIKEH --- ---
    QYDO: jasny .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam