• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARFModularni syntezatory
    ::::: Be the modulation you wish to see in the world :::::

    Diskuze venovana vyhradne modularni synteze.
    Vlastnite modular? Stavite? Uvazujete o nem? Vsechny souvisejici dotazy a napady sem.

    www.muffwiggler.com/forum
    www.modulargrid.net

    www.doepfer.de
    www.musicfromouterspace.com
    www.cgs.synth.net/modules
    www.frequencycentral.co.uk
    www.modular.fonik.de
    www.yusynth.net/Modular/modular.html

    www.schneidersladen.de/en/
    www.thonk.co.uk
    rozbalit záhlaví
    MIKEH
    MIKEH --- ---
    QYDO: mam doma dva raily 84HP + stripy (3mm), strelim
    QYDO
    QYDO --- ---
    neválí se doma někomu raily? potřeboval bych 2, minimálně 84HP... taky bych bral třeba 4ks threadstripů
    QYDO
    QYDO --- ---
    tak Clouds už se mi vezou :))

    btw celkem rychlost, čekal jsem že to bude trvat bůvíjak dlouho, ale jak jsem tu psal, tak par dni po tom mi poslali zálohovou fakturu, že už to maj pro mě zabalený....tzn čekání cca 5 dní :D
    no už se nemůžu dočkat
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    a ja si po vcerejsim srazku hodil inzerat na darkweb s nabidkou mejch organu :D
    QYDO
    QYDO --- ---
    Tak po vcerejsim srazku jsem se dnes rovnou zaradil do fronty na clouds :))
    QYDO
    QYDO --- ---
    CHINOXR: rozhodne doraz, tusim ze v punctu se nekouri a vubec je to dost kidz friendly
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    Klucii, jak je to v klubu s kourenim? jde mi o to ze bych rad vzal i 8letyho synatora a nechci aby byl v zakourenym prostoru (pokud to nebude nekomu vadit, bavi ho FL/VST/Live + mrska acidy v RD4ce, chci aby nemel v pozdejsim veku diky modularum na drogy :D), teda jestli jsou vitani i mali cumilove krom tech velkejch :) eventuelne radi vezmeme laptop+UC33e+soft modulary od Arturie na jam support
    QYDO
    QYDO --- ---
    STARF: ja s tim samo taky pocitam, budu na miste v poledne, mix beru... kdyby mel nekdo velkej problem se tam dostat, muzu ho vzit, jedu transporterem, takze mista dost, ale nerad bych nekolik hodin jezdil po praze jak taxikar :))
    A3D747
    A3D747 --- ---
    dorazim nejak po druhy, v pul treti. doufam ze prijde zitra turing machine at ho stihnu slozit..
    INSECT
    INSECT --- ---
    Koukejte přijít felas.) At tam nejsme jen s mikem a starfem, se vidime furt)
    STARF
    STARF --- ---
    tak se nam blizi sraz - viz QYDO
    je kolem toho celkem ticho po pesine, ale verim, ze s tim zucastneni pocitaj a dorazi :)
    navstevnici samozrejme vitani, klidne se stavte
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    asi poridim Tempi k Renemu... ruluje nejvic..

    TEMPI and René
    https://www.youtube.com/watch?v=v5407MrvFjY
    STARF
    STARF --- ---
    A day at the factory
    https://vimeo.com/161948778
    STARF
    STARF --- ---
    QYDO: hotovo, dam to i do CZ & SK modular grupy na FB
    QYDO
    QYDO --- ---
    Modular @ Punctum
    Tak mám od Tona potvrzené datum neděle 15.5.
    Máme Punctum pro sebe, start třeba 13:00? S tím že třeba do 17:00 bych dal očumování a šťourání se v racích, pak bych přešel na jam. Na jam přivezu velkej analog mix A&H GL2400, zkuste si všichni nabrat, případně vyrobit dlouhý patch kabely, pro distribuci clocku... Zkuste to prosím i rozšířit mezi lidi co nejsou zde na nyxu, když jsem to vymejšlel, bál jsem se aby tam nebylo moc lidí, teď mám zas strach aby jsme tam nebyli tři :))
    Pojedu tam asi větším autem, tak kdyby měl někdo vyloženě problém s dopravou, tak pls do pošty...
    Bude potřeba se složit na příspěvěk 500,- na provoz, takže na místě bude asi nějaká kasička.

    Můžeš to pls starfe hodit do záhlaví?
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    QYDO: Muzu dorazit s VSTckama? (iam poor vmodularist) :D
    QYDO
    QYDO --- ---
    Tak skoro všechny neděle jsou prý volné, máme nadhodit tři termíny a uvidíme kdy se trefíme... Vytvořil jsem tedy doodle hlasovani, uzavřu to koncem příštího týdne..

    Doodle: Modular @ Punctum
    http://doodle.com/poll/dxxvht9b2c5y8qae
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    QYDO: ty jo, super napad.
    A3D747
    A3D747 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam