• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARFModularni syntezatory
    MIKEH
    MIKEH --- ---
    LEVOS_BOB: taky mam stejnou zkusenost jako Ty, ovladani bez poblemu
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    EGA: pouzivam Rene uz skoro rok a niceho podobnyho jsem si nevsiml... vse funguje jak ma.. na prsty reaguje uplne normalne.. kdyz jsem ho bral v London Modular shopu tak se mi omluvili ze musim pockat na dalsi varku z US, ze meli kusy, ktery byly problematicky...
    EGA
    EGA --- ---
    QYDO: rené je super, ale zároveň trpí na zlé ovládanie a príšerné glitche. po dvoch mesiacoch, ako som ho mal požičaný, som nad ním definitívne zlomil palicu. mať večne naslinené prsty, aby sa ten kapacitný "button" fakt stlačil je otravné samo o sebe, ale to, že pri komimbináciách buttonov sa občas aktivuje úplne iná funkcia je neskutočne frustrujúce. škoda, inak by bol hodný aj tej nekresťanskej sumy.
    OTZ
    OTZ --- ---
    ..well :))
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    OTZ: jj, ten je ted v restaurovani (1 a 2) u milana gustara. az to bude, tak pry je snad planovan nejaky koncert, mohlo by byt zajimve si ho poslechnout v akci... :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    trochu cz historie

    MATRIXSYNTH: Czechoslovakia's 1977 Modular Synth, the Číslizvuk
    http://www.matrixsynth.com/2014/08/czechoslovakias-1977-modular-synth.html
    QYDO
    QYDO --- ---
    Velká spokojenost s tímhle combem, docela to uhasilo moje choutky po Reném...(I když je mi jasný že to bude úplně jiná třída)

    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    Roland eurorack EFX (Demora, Scooper..) v Thomannu za 149€ each!
    SIDE
    SIDE --- ---
    tenhle micromodularni format (coz beru i kastli, bitranger, soundmachines ns1) se zacina nejak rozrustat
    AE modular - a modular synthesizer for everyone by tangible waves —Kickstarter
    https://www.kickstarter.com/...e-modular-a-modular-synthesizer-for-everyone?ref=category_recommended
    STARF
    STARF --- ---
    QYDO: skorice skvela... jako filtr i jako oscilator :)

    myslim, ze to bylo prijemny sobotni odpoledne... tak zas treba za rok
    QYDO
    QYDO --- ---
    Tak co vyrobky z workshopu? Kroutite, kroutite? :))

    Popcorn vybornej, naprosta spokojenost a radost rovnajici se objevovani Knit Rideru minulej rok... najednou mam konecne poradnej seq primo v modularu a nemusim to bastlit... bude to dost skvele hratelny na live, chce to poradne zapamatovat jak se co kde a jakym modu prepina pujdou s tim fakt kousky :)
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    QYDO: tak ok!! dik
    QYDO
    QYDO --- ---
    hlavně do toho nic nelej
    QYDO
    QYDO --- ---
    LEVOS_BOB: to se vochodí :)
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    QYDO: nee to sou uplne novy moduly ale jdou nektery ztuha, zvlast u obalek me to sere..
    QYDO
    QYDO --- ---
    LEVOS_BOB: pockej a co s nima vlastne chces? jako odsroubovat z panelu zatuhlou matku, nebo mas uz proste vydrenej potak co ti nechodi? jediny co bych s tim delal je vymena za novej
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    QYDO: proto se ptam.. jak je uvolnit??
    QYDO
    QYDO --- ---
    co jsem se bavil s kamosem servisakem, tak mi rikal ze kazdej knob ma v sobe naky kontaktni mazivo, ktery pokud se z nakyho duvodu vydre, nebo to necim prolejes atd... tak uz se v podstate neda nijak nahradit, tak aby to melo vyhled na nejakou dlouhodobou zivotnost... hlavne je to vetsinou za nejakou prachovkou, takze se k tomu stejnak moc nedostanec, jedine nejakou jehlou tam neco striknout
    QYDO
    QYDO --- ---
    LEVOS_BOB: wdcko bych tam vubeec nestrikal!
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    Halejte a na takovy ty tuzsi Doepfer knoby mam jit WDckem?? At neco nedojebu, potrebujou nak povolit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam