• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARFModularni syntezatory
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    Korunku ke korunce:)))

    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    Kokosák
    https://www.youtube.com/watch?v=hFcV6uEPwtY


    projekt meho 13yo synatora na letosnim tabore , furt mi vrtalo hlavou kdo delal syntakovej doprovod ... odpoved se dozvite na konci :)
    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    Ahoj, nechce nekdo pohodlnejsi a vetsi moduly? potrebuji zestihlit rack, mam 2x MI Peaks (profi DIY build, Dead mans catch FW), rad bych vymenil za JakPlugg Piques
    TMH
    TMH --- ---
    WTK: mini OLED?
    WTK
    WTK --- ---
    WTK
    WTK --- ---
    VEX: to je podpora prodeje:)
    VEX
    VEX --- ---
    kdyžtak bych pustil i Crave za 3k, kdyby někdo chtěl.
    A erica synths pico drive za 2k
    VEX
    VEX --- ---
    WTK: to mám nejradši. Jak se rozhodnu, že něco pošlu dál a přijde týpek se super argumentem proč si to nechat:D
    WTK
    WTK --- ---
    VEX: na ty me zaujal tenhle fw co to zmeni na pattern generator/euclid seq, ale nejak jsem nemel cas vyzkouset https://github.com/Widy75/Eurorack-Builds/blob/master/erbse/README.md
    VEX
    VEX --- ---
    Nechcete někdo MI branches za 1500,-? Jsem druhý majitel a za rok, co je mám, jsem je použil jednou.
    WTK
    WTK --- ---
    OTZ: srovnavat uliho s fordem nebo batou, to jako promin :D on si ten moloch muze dovolit vyvijet spoustu veci a posouvat to dost dal, ma v podstate jedny z nejvetsich R&D kapacit, ale znacka behringer je proste uz od zalozeni levna min kvalitni cinska kopirka jinech vyrobcu, jeste kdyz delal hlavne PA. jediny o co tu jde jsou snadny prachy, takze business model zeptat se na fb co maji oklonovat a podle poctu lajku zadat vyrobu:) tak si rikam kde jsou ty maths, kdyz je tam analyzovali v promovideu uz pred dyl jak rokem. btw ty syntaky vypadalo ze ani nerozda nez do nej zacal benn jordan prudit na youtubu.
    WTK
    WTK --- ---
    OTZ: myslim ze 199 vs 99
    OTZ
    OTZ --- ---
    a myslim, ze v podstate skoro od nuly vyvijet znovu CS-80 nebo DX-1 (plus treba P-600 nebo Polysix - vskutecnosti oba 8hlasy) nejaky koule taky obnasi :))
    OTZ
    OTZ --- ---
    CHINOXR: ..a to jeste nevis, ze pod Music Tribe patri i Thomann. Tam zase ve velkym prodavaj mj. laciny kopie akustickych nastroju .. :) nicmene, jako byznysplan to funguje velmi dobre. Proto si treba taky muzou dovolit rozdat tech 1000 synthu zadarmo nebo vyvijet vlastni DAW kterej bude free..

    Behringer Brains Coming June 15th, What Will It Be?
    https://www.synthanatomy.com/2021/06/behringer-brains-coming-june-15th-what-will-it-be.html

    to je jako nadavat na Forda nebo Baťu, visjak.. pritom prave tohle mysleni meni svet k lepsimu.
    OTZ
    OTZ --- ---
    ..a rozdil v cene?
    WTK
    WTK --- ---
    CHINOXR: foreplay :D
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    no v tomhle pripade to melo bejt pojmenovany "Foul Play" ... chjo, co za posledni dobu od Uliho krom Neutrona ma svoje origo koule?
    TMH
    TMH --- ---
    JANDIS_01: Tak samozřejmě je jasné, že u 4x VCA se žádná revoluce nekoná, ale krádež duševního vlastnictví zde proběhla určitě :)
    JANDIS_01
    JANDIS_01 --- ---
    TMH: Tohle je asi 4x standart zesilovací obvod s lineárním a exponenciální průběhem který s menšími úpravami všichni dělají víceméně stejně. Spíš se divím že jim fakt nepřijde blbý ho obšlehnout a udělat úplně stejně.
    WTK
    WTK --- ---
    TMH: arturie taky nebyla:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam