• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARFModularni syntezatory
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    CHINOXR: kecam, 9U to je :D
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    VEX: to se mi cte blbe kdyz si ted vyrabim 3U/110HP :D
    OTZ
    OTZ --- ---
    a da se teda prepocitat hp na kila? :D
    VEX
    VEX --- ---
    JANDIS_01: to je příjemnej bonus, ale šlo hlavně o zefektivnění toho synthu:)
    JANDIS_01
    JANDIS_01 --- ---
    VEX: To si mu měl ještě k tomu napsat že tě těch 3x 104 nebaví tahat z domova do studia... :)

    SQARE: Jo to jsem si myslel kdysi taky... Ale stejně většinou pak hraješ hodku a půl nebo dvě hodiny dlouhý set a zjistíš že stejně během té doby nevyužiješ všechno co v tom máš nastrkaný.. Předpokládám že nebudeš hrát jenom z moduláru a budeš mít k tomu další HW který taky musíš do něčeho dát a vzít sebou a to nemluvím o tom že když jedeš na fesťak tak si asi vezmeš i batoh s normálními věcmi jako oblečení atd. Takže pak koukáš že seš ověšenej jak pancéřovej granátník a zabíráš půl auta jenom svými věcmi. Pak někam přijedeš a když se chystáš na hraní tak zjistíš že to stejně nemáš kam postavit protože nikdo nepočítal s tím že budeš mít sebou tolik věcí na live.. :)
    VEX
    VEX --- ---
    WTK: nelíbí se ti můj vynález s igelitem?:D
    WTK
    WTK --- ---
    PANDAMON: treba cv na dry/wet no
    JANDIS_01 SQARE: to ja zacal delat na takovym "portable" casu, jeste to neni ani dodelany a uz bych potreboval na presouvani nekoho druhyho :D

    btw demo novejch featur v dalsi verzi fw dust of time.. jako by tam toho bylo malo:)
    Neutron Sound Dust of Time 0.9.9B
    https://www.youtube.com/watch?v=ewACD3QR8RY
    VEX
    VEX --- ---
    VEX
    VEX --- ---
    SQARE: teď jsem provedl transformaci z 3row 104hp na 1row 84hp a je to nejlepší co jsem kdy pro muziku udělal :D
    SQARE
    SQARE --- ---
    JANDIS_01: tak to je tez dobra odpoved :)) Jo to mi rika vic lidi, jak se driv tahali s vekejma kuframa a ted tahaj miniracky. Ja jak nejsem jeste tolik zkusenej, tak mi prijde ze toho potrebuju hodne, i na to live hrani, aby jsem mel na co hrabnout, abych mel dost modulaci, hlasu a blabla, abych tu hodinu “uhral”. Obzvlast kdyz uz nejaky moduly mam a “doplnuju” diry v racku, tak “to chci tahat vsechno kdyz uz to stalo tolik penez”

    Ale asi je to opravdu slepa ulicka no, budu nad tim premyslet
    JANDIS_01
    JANDIS_01 --- ---
    SQARE: Tahám na živé hraní 2x 84HP a i to mě celkem vadí. 2x 160 HP si nedovedu představit (možná jako že bych tvořil přes zimu ve městě a v létě se s tím odsunul na chalupu abych měl všechno při ruce?) Podle mě i když to odlehčíš tak určitě nesnížíš tu váhu nějak zásadně. Jestli to chceš jenom do studia asi bych to v to case nechal...
    SQARE
    SQARE --- ---
    zdar, dělali jste si někdo rack z case na klávesy třeba? Sehnal jsem docela levně dřevěnej rack 160hp x 2 rows, ale samo o sobě bez modulů to už docela váží, tak mě napadlo spíš vyndat raily. Udělal bych si třeba jednoduché bočnice z plechu, který by se uchytily do kejsu

    Ani nevím na co konkrétního se chci zeptat :)) ale kdyby měl k tomuhle nějakou dobrou radu, tak jí uvítám, dík
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    WTK: Dry/wet si pohonim na efektu a co víc bych mohl vlastně potřebovat? Sice vůbec nerozumím těm heslum cos psal :)), ale zní to jako německá kvalita:)
    WTK
    WTK --- ---
    PANDAMON: tenhle brand sem zahlidnul docela nedavno a celkem me zaujalo zpracovani u neceho jinyho, takovy o level vejs nez se bezne vidi. i u takovyhle jednoduchy zalezitosti, kde se u vetsiny vyrobcu vrazi levna tl07x, vidim qfn opa1688. jestli k tomu nepotrebujes zadny dalsi featury, jen ten prevod urovne, tak to neni spatna volba.
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    Čau, přijde vám to ok volba pro posílání z euroracku do FX pedálu a zpět?
    Rides In The Storm CON – Thomann Česko
    https://www.thomann.de/cz/rides_in_the_storm_con.htm
    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    Jo a ještě pouštím Korg SQ-64 kdyby někdo chtěl ;)
    VEX
    VEX --- ---
    JANDIS_01: vyrobit si to dokážu taky, to je poslední varianta. Zkouším nejdřív, jestli někdo nemá přebytečnej za cenu novejch railu +/- nebo něco takovýho.
    JANDIS_01
    JANDIS_01 --- ---
    VEX: Takže ideálně aby to mělo i dostatečně hluboký dekl aby se to dalo tahat zanudlený ?? Hele můžu ti vyrobit... Domluvíme se v poště nebo ti zavolám.. ;)
    VEX
    VEX --- ---
    JANDIS_01: vlastně na tahání, ale hlavní cíl je abych toho měl míň najednou a bylo to efektivní. Bez proudu, vemu si do toho uZeus
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam