• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARFModularni syntezatory
    SIDE
    SIDE --- ---
    LEVOS_BOB: nikdy sem presne nepochopil co Maths delaj, ale za 2 litry jsem ochotneh to testnout ;)
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    ..baths..

    SQARE
    SQARE --- ---
    CV z uranový rudy, ok :-D

    Uranium ore activity generating CV, gates and triggers: Ore-Some Volts Eurorack modules for sale
    https://www.youtube.com/watch?v=NETxq7fXFE4
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    Ahoj tady nejake moduly na prodej po uklidu kejsu:

    Doepfer:
    A-120 lowpass filter
    A-118 noise + random voltage
    A-170 dual slew limiter
    A-185-2 precision adder
    A-196 phase locked loop

    Hexinverter Mutant BD9
    Mutable Instruments Elements original

    Ceny dohodou..
    BASSICK
    BASSICK --- ---
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    Venuju tady tohle kdyby to nekdo chtel do soboty vyzvednout pak to de do srotu
    (V podstate happy ending kit bez zdroje)

    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    STARF: jediny co se mi na tom libi jsou "MODE" a "ASSIGN" switche z POTI expanderu pridany k hlavnimu modulu.. jinak design dost hruza... original neni zas tak drahej...
    VEX
    VEX --- ---
    STARF: tak to jsou hajzli
    OTZ: Avantone to proti behringeru nakonec vyšlo. Ale nevím, jestli mají na design patent.
    OTZ
    OTZ --- ---
    B3DA: afaik: pokud na to vyrobce nema exkluzivitu, teda patent, je to legal as usual. tofuzel patentovy soudy jsou drahy (min. v USA=10M$, v Cine asi haha.., dal nevim), na to hresej vsichni tihle "BigTech", ze jim to projde protoze ten mensi to neuplati/nevyhraje. viz treba TerraVision vs. Google, serial na netflixu.
    B3DA
    B3DA --- ---
    STARF: tak to vykradani MI je nepekny, ale Batumi snad ani neni open hw, ne .. how is this legal?
    STARF
    STARF --- ---
    Behringer kopiruje Xaoc... facepalm.
    U starych analogu mi to smysl jeste dava, kdyz Roland po bezmala 40 letech nedokazal provest re-release, ale tohle bere prodeje malymu vyrobci.

    TMH
    TMH --- ---
    Ahoj, než pošlu na veřejný internet tak bych to seslal sem, prodám Intellijel Cylonix Shapeshifter, má lehči rack rash takže za 9800,- bez poštovnýho.
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    MI Elements orig. na prodej... as new... anyone?

    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    CABOWITZ: ahoj uvazuju o prodeji...
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    hoj, nemeli byste nekdo na puceni / vymenu dark matter od bastlu?
    STARF
    STARF --- ---
    Prodam "endgame" eurorack quad morphing wavetable oscilator Synthesis Technology E370. Cena 30000 CZK.
    Backoval jsem ho kdysi na Kickstarteru. Ackoliv je perfektni, preferoval bych jeho mensi verzi E352 - pokud nekdo ma, rad vymenim (+ doplatek).
    Bez SD karty.
    Paul Schreiber bude v blizkych dnech ukoncovat provoz Synthesis Technology, takze dalsi moduly jiz nebudou vyrobeny.

    Synthesis Technology E370 | Midi
    https://www.midi.cz/inzerat/239439/synthesis-technology-e370/
    WTK
    WTK --- ---
    MONKEYFIGHTER: https://github.com/pichenettes/eurorack/commits/master/plaits no tady fakt neni z ceho brat, takze fmko museli zcorovat jinde
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    WTK: True, 1:1 asi neni uplne na miste, koukal sem ze tam maj nejaky jiny mody, ale jako cely je to evidnetne "MI pridaly extra oranzovy mody a maj FMko takze my muime taky" docela bych se divil kdyby to FMko nezcorovali od mutable, ale treba se pletu.
    WTK
    WTK --- ---
    MONKEYFIGHTER: no ale on to neni port tech 6 oranzovejch modu, ty nejsou v mutable gitu. fakt pridali 4 novy svoje mody+scope
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    CABOWITZ: Jo to jo ale to uz jsou old news, ale to ze MI vydaj update pridaj "oranzovej mod" kde hlavni lakadlo je FM synth a uli to zas komplet okopci 1:1 a jeste typ ve videu tlaci ze "all of which been developed entirely in house" je uz uplne komicky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam