• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARFModularni syntezatory
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    CHINOXR: tot otazka esli je rozumny do toho jit kdyz je to EOL , se pak vysere ten kodek a muzu to vyhodit ... nebo pockat na tu novou verzi
    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    v mym racku si hovi Typhoon a muzu doporucit, ty alt firmwary moc nepouzivam, ale jak psal WTK, sam jsem si myslel ze vsechny ty inputy navic nebudu potrebovat a je s nimi spousta srandy, uz dlouho premyslim ze poridim jeste jeden :)
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    WTK: no ja premejslim o kitu od Jakkpluga, a vic me asi drazdi den Tajfun , a to s tema FW jsem trebas vubec nevedel ...

    nevis jak to vubec vypada s prepisem O_c/T_u na T4 , pred mesicem, dvema, sem nekde slysel nejaky drby ze se na tom maka
    WTK
    WTK --- ---
    CHINOXR: do monsoonu se vejde bud parasite nebo kammerl, do typhoonu oba + ma vca, mute a dalsi fm vstup. jo a aux vstup kterej krmi vsechny nezapatchovany cv najednou, ten dela veci.. ty bych i nejaky zas udelal, mam ale za to, ze ty wm8731 kodeky uz jsou EOL. ale zahlid sem ze to jeden clovek zkousi prepsat na jinej kodek..
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    WTK: je to malo :(
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    Moonson nebo Typhoon?
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    SMETI: no dneska mi rikal zrovna kamos ze premejsli ze ji pusti a par dalsich NE modulu.. :)
    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    OTZ: to je Tomas z Neco neco :) kdysi jsme spolu pracovali
    VEX
    VEX --- ---
    KRYSTOFK: to jsou černý. Zkusím co píše wtk
    WTK: díky, mrknu na to
    OTZ
    OTZ --- ---
    Tomáš Tkáč

    Čau, prodávám komplet svůj modulár. Než to nahážu po bazarech po jednotlivých kusech, tady je to celý, kdyby něco někoho zaujalo. Ideálně v Praze osobně, ale zvládnu i poslat.


    Facebook
    https://www.facebook.com/photo/?fbid=7183327125066915&set=g.1642245779352820
    OTZ
    OTZ --- ---
    nabidka z FB, bud cely nebo po modulech prej :)



    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    VEX: to jsou ty bily? ty jsou od Pavla Hubisse, posli mi prosim zpravou kontakt na FB - propojim vas, myslim ze by to melo jit za konstrukterem ;)
    WTK
    WTK --- ---
    VEX: zalezi na fw - zkus podrzet tlacitko mode pri startu, mely by se rozsvitit vsechny ledky, pak knobem 1,2 nastavujes out1 a 3,4 out2, zmer necim vystup a natoc knobama 0v, pak zmackni split tlacitko. jestli ti to do toho kalibracniho modu nevleze tak asi jedine preflashnout na fw co to umi.
    VEX
    VEX --- ---
    KRYSTOFK:
    WTK: když vás tu mám. Bral jsem od tebe Kryštofe před časem dva Peaks a propouští signál i když netriggeruju envelopu. Dá se to nějak opravit? Asi kontakt, nebo?
    SMETI
    SMETI --- ---
    WTK: to vypada supr
    WTK
    WTK --- ---
    WTK: hagiwo za 22$ :D
    [ $22 ] DIY eurorack modular synth Spin FV-1 based high quality DSP effect FX module / guitar pedal
    https://www.youtube.com/watch?v=X7DACIx0x40
    SMETI
    SMETI --- ---
    WTK: hmmm hmm noise engineering koukam ze delaji i muj nejvic oblibenej plugin v euroracku mnam
    Noise Engineering Ruina Versio, Black | Gear4music
    https://www.gear4music.cz/cs/Klavesy-and-klaviry/Noise-Engineering-Ruina-Versio-Black/3SAL
    WTK
    WTK --- ---
    SMETI: je to postaveny kolem spin fv-1 cipu, s nim toho je docela dost, z diy treba gbiz dervish, mxmxmx taky neco delal a snad i hagiwo. z komercnich pak treba xaoc timiszoara, alm mfx, tiptop z-dsp, erica blackhole/dualfx.. vsechno je zvukove stejnej zaklad a lisi se jen v algoritmech. na ty ma tusim spin i nejakou platformu kde se to da nakreslit podobne jako v max/msp, ale to me nejak minulo.
    z efektu mi prijdou trochu zajimavejsi veci postaveny na electrosmith daisy platforme, jako treba noise engineering versio, tam muzes menit fw ale zustava to knob na funkci
    SMETI
    SMETI --- ---
    zatim se mi nechce prodavat bass station2 aby bylo na moduly :d ale fakt je ze uz ho pouzivam velmi zridka
    SMETI
    SMETI --- ---
    WTK: a napada te nejaka alternativa k tomu fx aidu ? koukal jsem na Ghost ale to uz je tezce mimo budget zatim :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam