• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MONTEDESPERADO sound system
    KECAM
    KECAM --- ---
    pls, me podporte v boji o zlato na Stevie Awards. Muj team je ve finále, mezi třemi finalisty.

    Pokud jste jak ještě neučinili hlasujte pro ně na http://bit.ly/Vote4GoodSupport do 13.1.2015! Výsledky budou vyhlášeny 27. 2. v Las Vegas.
    MONTE
    MONTE --- ---
    27.2. je domluvenej flek v Mn.Hradišti, o víkendu se tam mrknem, vyfotíme atd.. ;)
    MONTE
    MONTE --- ---
    soukromá zpráva.... v tvým případě pz =D
    INXS
    INXS --- ---
    co je sz?
    MONTE
    MONTE --- ---
    Hele, dneska jedu stehovat Fede z Jbc do Prahy dodavkou, kdyby nekdo neco chtel vzit treba... dejte vedet ;)
    MONTE
    MONTE --- ---
    párty každej víkend!!! ne ale fakt, až bude zařízeno (tady nahoře), včas se ozvu do sz, no a kdo chce a má to kousek (tam veprostřed), tak se může taky poptat, zařídit atd... ;)
    INXS
    INXS --- ---
    nebo ještě trošku jinak, co vlastně chceme a kdy na to máme čas?
    TINA_LOTA
    TINA_LOTA --- ---
    MONTE: já nevim, můžeme těm placům dát nějaký konkrétní názvy a lokace? :)
    MONTE
    MONTE --- ---
    Nejak se to tu zacyklilo coz..? Uz jste nekdo byl na tom pivu tam u vas v Praglu? resp. ne jen na pivu... ;)
    MONTE
    MONTE --- ---
    INXS: psal jsem tam mail, hned jak jsme to řešili... a hadej a dal to znas uz ne..
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    TINA_LOTA:
    KECAM: Super, v klidu:) (já jen celej život bydlela přímo u toho)
    KECAM
    KECAM --- ---
    EWICZKAAA: neboj, ja to testil nedavno a spokojenost. predtim to neprovozoval petr:)
    TINA_LOTA
    TINA_LOTA --- ---
    EWICZKAAA:
    ty to řešíš, jak kdyby už jsme se na něčem domluvili :D
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    TINA_LOTA: jj super, tak at hlavně vyčistěj trubky před tou pátry:) Dřív ať tam točili co tam točili, nikdy se to nedalo pít...
    TINA_LOTA
    TINA_LOTA --- ---
    EWICZKAAA: jj, myslim si, že se s Petrem bude dát domluvit, jaký pivo(z těch co odebíraj) na ten výčep k soundu budem chtít.
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    TINA_LOTA:
    KECAM: A co tam teda točej? Stále piva od nějakejch menších pivovarů?
    KECAM
    KECAM --- ---
    EWICZKAAA: zadne chcance neboj
    TINA_LOTA
    TINA_LOTA --- ---
    EWICZKAAA: není potřeba, máme otestováno
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    Ahoj:) taky se tu občas ztrácím... pokud by byla ve hře Blanice, tak dejte vědět předem a zajdu tam otestovat pivo - mám to 20 minut od baráku... Co si pamatuju, tak dlouhá léta tam bylo pive NEPITELNÝ... Naprostej chcanek, to se nedá slovy popsat... ale už jsem tam delší dobu nebyla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam