• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ELDOUGOArmored Warfare
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    jo vidite, tma se menilo to UI ze dost z World of Tankovatelo , nebo uz mi na stara kolena kape na karbid ?
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    TIGERLOVER: zkoušel jsem tě tam najít ale nic :-( nechápu. Zkus si mě přidat ty - Nick: mixi23.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Nikdo?
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    TIGERLOVER: čtu to až teď :-) odpo. tě tam zkusím najít.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Jinak hraji.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Jinak nick stejný jak tady. Tigerlover.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Čekačky jsou max do minuty. Ale spíš méně. PVE i Global operations. Hrávám podle volného času. Prakticky od této chvíle, či trochu později do 23:00.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    KONDIK: Tak tak :-) jako čuměl jsem jako prase. dej pak vědět kolik ti to hodilo :-)
    PS: dostal jsi zpět i všechny goldy za camo a emblémy + battle hardened.
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    MIXI23: Uff az tak ? Ja odchazel a mel jsem 3 Stromy T10 Vozitka. Takze se mam tesit na rochneni v kreditech jako narkobaron ?
    LAKALYNY
    LAKALYNY --- ---
    MIXI23: No vtip je v tom, že mi vše zůstalo, jen jak měnili stromy, tak to trochu přeházeli.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    LAKALYNY: Jj to máš za update 0.2 a za spojení serverů :-) ale budeš začínat vše od znova.
    Ale na to budeš mít mrak volných expů (odpovídající tomu kde jsi skončil s expením vozidel).
    LAKALYNY
    LAKALYNY --- ---
    No já mám celkem motivaci se vrátit, protože mi v průběhu ročního nelognutí přistálo na účtu 150 dní prémia, 80Mega kreditů a 15k goldů.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    KONDIK: Tak můžeme dát třeba četu ve třech. Jsou tam speciální kontrakty jak v PVE tak PVP a GLOPS (na Heroickou obtížnost) a jako reward jsou tanky 9 tieru. Tak kdyby byla chuť.

    Battalion Contract Missions are here! | Armored Warfare Gamestone
    http://aw.gamestone.pl/battalion-contract-missions-are-here/
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    MIXI23: Pecka diky, asi oprasim a zkusim. Nehral jsem tak rok.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    KONDIK: Foto ti nahodím odpoledne... jinak tam má být teď nová linie FR MBT.
    In Development: AMX-50 | Armored Warfare - Official Website
    https://aw.my.com/gb/news/general/development-amx-50
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    KONDIK: Jak se spojili servery (NA/EU/RU) tak není s hráči problém.... myslím si, že i PVP je bez čekání. Jinak v PVE čekáš max 10 vteřin na tierech 7 - 10 (které hraji).
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    PvE Bez problemu nemate 15 min queues ? Jinak hodite po me aspon screen jednoho stromu at vidim jak se co pomichalo ?
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    TIGERLOVER: Tak já bych se přidal :-) napiš kdy hraješ a jaký máš in-game nick.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    TIGERLOVER: ted urco ne, diky
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    LIQUIDFREAK: Já teď hrávám, takže pokud se chceš přidat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam